FC Pokkeriprod 2012 ja 2013 aasta mängud

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • muruntau
    • Jan 2009
    • 4325

    #2251
    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Eelnevatel aastatel oleme turniiridel osalemise teinud alati turniiridel osalemise eelarvevälise üritusena, st iga osaleja maksab ise. Kuidas selle turniiriga plaanis on? Saaliturniiril osaleb vähem mängijaid kui nt trennis, imo oleks õiglane kui need kes ei osale ei peaks maksma osalejate eest.

    Comment

    • inward
      Klubi Liige
      • Sep 2009
      • 6275

      #2252
      Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

      Igalt osalejalt korjaks 5€ ja klubi poolt läheks 10-15€.

      Comment

      • inward
        Klubi Liige
        • Sep 2009
        • 6275

        #2253
        Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

        Kas on veel huvilisi tekkinud, kes tahaks futsali turniiri mängida ? Mulle tegelikult täna alles meenus, et järgmine nv pean isa sünnipäeva. Väga võimalik, et ei saa ise tullagi (P trenni tulen kindlasti, aga turniir laupäeva päeval). Joodikumälu ma ütlen. Eks arutame see pühapäev trennis, kas tuleks meid piisavalt kokku või mitte.

        Comment

        • Pumper
          Klubi Liige
          • Mar 2009
          • 2359

          #2254
          Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

          Lauri miks me väravavahti otsime, meil peaks ju 2 meest selles liinis olema, + veel mõned mängijad?

          Comment

          • inward
            Klubi Liige
            • Sep 2009
            • 6275

            #2255
            Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

            Algselt postitas Pumper Vaata postitust
            Lauri miks me väravavahti otsime, meil peaks ju 2 meest selles liinis olema, + veel mõned mängijad?
            Treener tahab. Trennis ei käi ükski väravavaht, kes meil regulaarselt hooajal seisaks + ei saa löögi jms harjutusi teha trennis. Seega probleem.

            Varuplaan peab olemas olema, loodetavasti siiski põhivv. naaseb trennidesse.
            Last edited by inward; 21.02.13, 22:29.

            Comment

            • inward
              Klubi Liige
              • Sep 2009
              • 6275

              #2256
              Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

              Selgunud on III ja IV liigade koosseisud:

              Meie IV liiga ida tsoon näeb tuleval hooajal välja järgnev:

              Viimsi FC Igiliikur
              Tallinna JK Suema Cargobus
              FC Kiiu
              Tallinna FC Pokkeriprod
              JK Tallinna Kalev Juunior
              Tallinna JK Piraaja II
              SK Tapa
              IAFA Estonia
              Tallinna FC Dnipro


              Hooaeg kestab vahemikus 21. aprill 2013 – 22. september 2013.
              Ehk et seoses Esiliiga A ja B moodustamisega on IV liiga klubidele see selgelt -EV, võttes arvesse makstavat hooajatasu ning mängude arvu - 16 mängu hooaja peale (eelmine hooaeg 22).

              III ja IV liiga teiste tsoonide koosseisud:
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
              Last edited by inward; 22.02.13, 15:43.

              Comment

              • lenC
                Administraator
                • Oct 2008
                • 6440

                #2257
                Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                16 mängu ikka?

                Comment

                • inward
                  Klubi Liige
                  • Sep 2009
                  • 6275

                  #2258
                  Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                  Algselt postitas lenC Vaata postitust
                  16 mängu ikka?
                  Jah, väike näpukas. Seda enam tekitab frustratsiooni, et sama raha eest (mis ei olnud ka väike summa) saame 6 võrra vähem mängida.
                  Last edited by inward; 22.02.13, 15:49.

                  Comment

                  • nikitheone
                    Mr. Puujalg
                    • Aug 2009
                    • 6446

                    #2259
                    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                    suht jama. on mingit inffi nende uute klubide kohta ka?
                    &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                    Comment

                    • Angelo
                      Julm Donk
                      • May 2012
                      • 71

                      #2260
                      Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                      Algselt postitas inward Vaata postitust
                      Selgunud on III ja IV liigade koosseisud:

                      Meie IV liiga ida tsoon näeb tuleval hooajal välja järgnev:

                      Viimsi FC Igiliikur
                      Tallinna JK Suema Cargobus
                      FC Kiiu
                      Tallinna FC Pokkeriprod
                      JK Tallinna Kalev Juunior
                      Tallinna JK Piraaja II
                      SK Tapa
                      IAFA Estonia
                      Tallinna FC Dnipro


                      Hooaeg kestab vahemikus 21. aprill 2013 – 22. september 2013.
                      Ehk et seoses Esiliiga A ja B moodustamisega on IV liiga klubidele see selgelt -EV, võttes arvesse makstavat hooajatasu ning mängude arvu - 16 mängu hooaja peale (eelmine hooaeg 22).

                      III ja IV liiga teiste tsoonide koosseisud:
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      Oh didn´t know IAFA is presenting a team there.
                      Looks interesting.
                      Dnipro Tallinn, exotic :D

                      Comment

                      • inward
                        Klubi Liige
                        • Sep 2009
                        • 6275

                        #2261
                        Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                        Algselt postitas inward Vaata postitust
                        Selgunud on III ja IV liigade koosseisud:

                        Meie IV liiga ida tsoon näeb tuleval hooajal välja järgnev:

                        Viimsi FC Igiliikur
                        FC Kiiu
                        Tallinna FC Pokkeriprod
                        JK Tallinna Kalev Juunior
                        Tallinna JK Piraaja II
                        SK Tapa
                        IAFA Estonia
                        Tallinna FC Dnipro


                        Hooaeg kestab vahemikus 21. aprill 2013 – 22. september 2013.
                        Ehk et seoses Esiliiga A ja B moodustamisega on IV liiga klubidele see selgelt -EV, võttes arvesse makstavat hooajatasu ning mängude arvu - 16 mängu hooaja peale (eelmine hooaeg 22).

                        III ja IV liiga teiste tsoonide koosseisud:
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                        Lahendus siis tõenäoliselt selline, et üks võistkond võeti meilt veel ära ja peame 3.vooru. Saame 21 mängu, 3. vooru mängud peaksid võõrsil/kodus jagunema pooleks. Põhja sai Suema, millest iseenesest on kahju, sest jääme ilma madalamate liigade parimast derbist.
                        Suures plaanis võib vist rahule jääda.

                        Comment

                        • ger77
                          Julm Donk
                          • Jan 2012
                          • 52

                          #2262
                          Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                          2014 on tunda 3 liiga hõngu, kui ise mehed oleme ja jalad perse alt välja võtame:D

                          Comment

                          • inward
                            Klubi Liige
                            • Sep 2009
                            • 6275

                            #2263
                            Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                            Siin nad on:

                            Märtsikuu kontrollkohtumised:

                            10.03 - Nõmme Kalju III-ga, Hiiu staadionil kell 13:00
                            17.03 - Tallinna FC Twister, SPK kunstmuruväljakul - 18:00
                            24.03 - FC Kiiuga, SPK -18:00
                            31.03 - Eston Villaga, SPK -19:30

                            Comment

                            • muruntau
                              • Jan 2009
                              • 4325

                              #2264
                              Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                              3 vooru on tõsiasi, EJL saatis just sellise kirja.

                              Comment

                              • inward
                                Klubi Liige
                                • Sep 2009
                                • 6275

                                #2265
                                Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                                I kontrollkohtumine

                                Nõmme Kalju III - FC Pokkeriprod

                                Pühapäeval 10.03, kell 13:00, Hiiu staadionil (Pidu tn 11). Kohal olla 45 minutit varem.
                                1. Angelo
                                2. Andrias
                                3. Timo
                                4. Andry
                                5. Joosep
                                6. Rando
                                7. Müür
                                8. Markus


                                Ma tulen vaatama, aga mängida ei saa. Üks test veel vaja teha, trenni naasen järgmisest nädalast, siis kui välja ka lähme.

                                Mäng toimub kell 13:00, ma ei tea miks FB ei lase muuta mul seda. Närvi ajab.

                                FB.
                                Last edited by inward; 05.03.13, 16:08.

                                Comment

                                Working...