Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud
Eelnevatel aastatel oleme turniiridel osalemise teinud alati turniiridel osalemise eelarvevälise üritusena, st iga osaleja maksab ise. Kuidas selle turniiriga plaanis on? Saaliturniiril osaleb vähem mängijaid kui nt trennis, imo oleks õiglane kui need kes ei osale ei peaks maksma osalejate eest.
Eelnevatel aastatel oleme turniiridel osalemise teinud alati turniiridel osalemise eelarvevälise üritusena, st iga osaleja maksab ise. Kuidas selle turniiriga plaanis on? Saaliturniiril osaleb vähem mängijaid kui nt trennis, imo oleks õiglane kui need kes ei osale ei peaks maksma osalejate eest.

Comment