FC Pokkeriprod 2012 ja 2013 aasta mängud

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • fyte
    Pokkerihai
    • Jun 2010
    • 3378

    #496
    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Lund sajab. :( Loodan, et homseks on staadion korda tehtud ikka..

    Comment

    • inward
      Klubi Liige
      • Sep 2009
      • 6275

      #497
      Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

      Parimal juhul lükatakse jooned nähtavaks ja kõik. Loodetavasti lihtsalt väljaku pealt see lumepudru/kiht sulab ära, siis on lihtsalt libe ja märg nagu ikka. Üldiselt homme märg ja niiske väljak on meie kahjuks, kui me hüpoteetiliselt oleme nüüd parem, tehnilisem jne meeskond kui Kiiu

      Comment

      • jozik
        Õpihimuline Mängur
        • Mar 2011
        • 437

        #498
        Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

        Ma kardan et seekord on vähe enamat vaja kui joonte puhtaks lükkamine. Omajagu on seda valget ollust maha tulnud. SPK´l pole kunagi põkapõkat(traktorit)näinud :S saab huvitav olema.

        Kui täna mängu ei toimu, siis saaks kiiukatega maha pidada uhke lumesõja

        Comment

        • difender
          Jube Noob
          • Sep 2011
          • 149

          #499
          Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

          Ilm on halb küll aga me pole esimene ega viimane meeskond kes sellistes tingimustes peab mängima. Parem võiks keskenduda õhtuseks mänguks mitte ilma üle kurta. Tingimused on võrdsed mõlema meeskonna jaoks.

          Comment

          • pastilaa
            kuum poiss
            • Apr 2009
            • 7518

            #500
            Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

            Algselt postitas jozik Vaata postitust
            . SPK´l pole kunagi põkapõkat(traktorit)näinud :S saab huvitav olema.
            Seal ju korralikud vallid olid platsi ääres. Tundus pigem Kirovetsi kui ilmataadi töö...

            Comment

            • inward
              Klubi Liige
              • Sep 2009
              • 6275

              #501
              Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

              Algselt postitas jozik Vaata postitust
              . Omajagu on seda valget ollust maha tulnud. SPK´l pole kunagi põkapõkat(traktorit)näinud :S saab huvitav olema.
              SPK-l on traktor küll. Arvestades, mis talv väljas on, siis tõesti peab sealt paari tunni pärast läbi käima ja väljaku üle vaatama ning helistan vajadusel esindajale ka, et traktoriga puhtaks lükataks staadion.

              Comment

              • The_Meer
                Grinder
                • Apr 2010
                • 765

                #502
                Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                Edu 6htuseks mänguks poisid, vaatan et saime just õigel ajal tulema:D

                Comment

                • inward
                  Klubi Liige
                  • Sep 2009
                  • 6275

                  #503
                  Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                  Nojah, vähemalt pealtvaatajatele säilib külm ja karge õlu.

                  Comment

                  • veeretas
                    • Apr 2010
                    • 412

                    #504
                    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                    Soovin ka siis õhtuks edu! Ja nutikamad varumängijad/pealtvaatajad, kes omavad nutikat telefoni võiks nt FB või foorumisse lühikesi online update teha (seisu muutused jms), jälgiks huviga.

                    Comment

                    • jozik
                      Õpihimuline Mängur
                      • Mar 2011
                      • 437

                      #505
                      Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                      Veeretas sa parem hiti suurelt, siis saaks terve ülekandebussi osta =)

                      Katsub homseks lõunaks kokkuvõtted ülesse saada. Video crabimise, konvertimise ja kokkuvõtte kokkulõikamisega ikka läheb aega.

                      Comment

                      • inward
                        Klubi Liige
                        • Sep 2009
                        • 6275

                        #506
                        Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                        Väljak puhas, traktoriga lumi ära lükatud. Kõik ok.

                        Comment

                        • Pumper
                          Klubi Liige
                          • Mar 2009
                          • 2359

                          #507
                          Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                          Tore, siis super.

                          Comment

                          • pastilaa
                            kuum poiss
                            • Apr 2009
                            • 7518

                            #508
                            Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                            panin sulle veeretas PMi - testiks live streami siis juba. aeg sõltub sellest, kas saan põhis või varus mängida. kui üldse mitte, siis kogu mängust.

                            Comment

                            • jozik
                              Õpihimuline Mängur
                              • Mar 2011
                              • 437

                              #509
                              Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                              Ei saa ma ikka mõtlemata olla. Pumper, mänguprotokoll tuleb ka ju täita, see võtab omajagu aega. Äkki saad välja printida meie meeskonna nimekirja, siis on lihtsam seda asja täita.

                              Ilusat mängu ootama jäädes

                              Joosep

                              Comment

                              • lenC
                                Administraator
                                • Oct 2008
                                • 6440

                                #510
                                Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                                Algselt postitas veeretas Vaata postitust
                                Soovin ka siis õhtuks edu! Ja nutikamad varumängijad/pealtvaatajad, kes omavad nutikat telefoni võiks nt FB või foorumisse lühikesi online update teha (seisu muutused jms), jälgiks huviga.
                                Vähemalt seisust võin küll siin teemas teada anda. Tahaks ka öelda seda, et videod on väga kõvad! Tervet mängu ma ei viitsi küll vaadata, aga need 10 minutised poolajakokkuvõtted on ideaalsed.

                                Edu, mehed!

                                Comment

                                Working...