FC Pokkeriprod 2012 ja 2013 aasta mängud

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • inward
    Klubi Liige
    • Sep 2009
    • 6275

    #541
    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Päris raskeks läheb meil äärekaitsjatega. Sest Tarvo ei saa minu teada ka tulla, põlvega mingi vigastus. Ja mu enda reis pole ka 100% veel - täna andis tunda ikka, kui tugevaid sööte/lööke/tsenderdusi anda. Lasen 5 päeva puhata, loodetavasti pühapäevaks on kõik täiesti korras.


    e: Millegipärast pole Henri nime ikka võistkonna nimekirjas, EJL lehel.
    Last edited by inward; 10.04.12, 22:24.

    Comment

    • Karelkorm
      Grinder
      • Nov 2009
      • 856

      #542
      Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

      1. Lauri.
      2. Andrias.
      3. Nixter
      4. Fyte
      5. Karel

      Comment

      • Pumper
        Klubi Liige
        • Mar 2009
        • 2359

        #543
        Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

        1. Lauri.
        2. Andrias.
        3. Nixter
        4. Fyte
        5. Karel
        6. Pumper

        Nonii juba ükskord on, et vahel keegi tulla ei saa, peale seda mängu on mul kahtlane kas mitu mängu tulla saan, kuna kool on siis ja 1 bronnitud ndlv. Peame leidma mingid lahendused.

        Comment

        • Reix
          Julm Donk
          • Apr 2011
          • 37

          #544
          Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

          7. Reigo

          Comment

          • margus
            Jube Noob
            • Jul 2011
            • 130

            #545
            Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

            1. Lauri.
            2. Andrias.
            3. Nixter
            4. Fyte
            5. Karel
            6. Pumper
            7. Reigo
            8. Margus

            Comment

            • Karu
              Julm Donk
              • Sep 2011
              • 63

              #546
              Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

              1. Lauri.
              2. Andrias.
              3. Nixter
              4. Fyte
              5. Karel
              6. Pumper
              7. Reigo
              8. Margus
              9. Karu

              Comment

              • pastilaa
                kuum poiss
                • Apr 2009
                • 7518

                #547
                Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                1. Lauri.
                2. Andrias.
                3. Nixter
                4. Fyte
                5. Karel
                6. Pumper
                7. Reigo
                8. Margus
                9. Karu
                10. pastilaa 94% (diplomaatiakoolis käimine tuli kasuks. kohale jõuan ilmselt veidi enne algust)

                Comment

                • lenC
                  Administraator
                  • Oct 2008
                  • 6440

                  #548
                  Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                  Teile on vähe täbar aeg see nädal sattunud, vormelite pärast võin veidi hilineda, aga katsun ikka tribüünidele jõuda.

                  Comment

                  • Pumper
                    Klubi Liige
                    • Mar 2009
                    • 2359

                    #549
                    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                    Algselt postitas lenC Vaata postitust
                    Teile on vähe täbar aeg see nädal sattunud, vormelite pärast võin veidi hilineda, aga katsun ikka tribüünidele jõuda.
                    Ma vaatan hommikul kiirelt Transformerite multareid siis jõuab päeval kõikjale.

                    Comment

                    • jozik
                      Õpihimuline Mängur
                      • Mar 2011
                      • 437

                      #550
                      Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                      1. Lauri.
                      2. Andrias.
                      3. Nixter
                      4. Fyte
                      5. Karel
                      6. Pumper
                      7. Reigo
                      8. Margus
                      9. Karu
                      10. pastilaa 94% (diplomaatiakoolis käimine tuli kasuks. kohale jõuan ilmselt veidi enne algust)
                      11. Joosep


                      Pastilaa, kui see saladus pole, siis millest pidid loobuma?

                      Comment

                      • pastilaa
                        kuum poiss
                        • Apr 2009
                        • 7518

                        #551
                        Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                        Algselt postitas jozik Vaata postitust
                        Pastilaa, kui see saladus pole, siis millest pidid loobuma?
                        Mina ei loobu millestki - teised peavad ilmselt kerge pohmakaga end varem üles ajama ja autosse kobima.

                        Comment

                        • jozik
                          Õpihimuline Mängur
                          • Mar 2011
                          • 437

                          #552
                          Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                          Siis soovitan sul sõita aknad lahti. Krt sõjaväes olid esmaspäeva hommikud kõige õudsemad, siis võis kirve õhku kinni lüüa. Kõik panid nädalavahetusel tina ja siis tulid tagasi sõjaväkke põdema. Ja kui sul ikka 10 noormeest laseb korralikku pohmaka kärtsu siis oi oi oi. Ma kujutan ette, et väikene auto võib päris kiiresti täituda....

                          Aga tegelikult väga hea uudis et oled tulemas, siis ma saan äkki mängu rohkem nautida

                          Comment

                          • Karelkorm
                            Grinder
                            • Nov 2009
                            • 856

                            #553
                            Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                            Algselt postitas inward Vaata postitust
                            Päris raskeks läheb meil äärekaitsjatega. Sest Tarvo ei saa minu teada ka tulla, põlvega mingi vigastus. Ja mu enda reis pole ka 100% veel - täna andis tunda ikka, kui tugevaid sööte/lööke/tsenderdusi anda. Lasen 5 päeva puhata, loodetavasti pühapäevaks on kõik täiesti korras.


                            e: Millegipärast pole Henri nime ikka võistkonna nimekirjas, EJL lehel.
                            Kuna meil ründajaid palju kohale tuleb, siis ma võin äärekaitset mängida. Olen seda varemgi edukalt teinud.

                            Comment

                            • pastilaa
                              kuum poiss
                              • Apr 2009
                              • 7518

                              #554
                              Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                              Algselt postitas lenC Vaata postitust
                              Teile on vähe täbar aeg see nädal sattunud, vormelite pärast võin veidi hilineda, aga katsun ikka tribüünidele jõuda.
                              Super! Tagantjärgi veel tänud eelmise mängu fännidele - käputäis FC PP toetajat tegid kena kisa ja hüpnotiseerisid kohtuniku.

                              Comment

                              • Pumper
                                Klubi Liige
                                • Mar 2009
                                • 2359

                                #555
                                Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                                Hea Karel, aidake mind oma varasemate kogemustega, Tean et Hardi on vasak kaitsja samuti olnud.

                                Comment

                                Working...