FC Pokkeriprod 2012 ja 2013 aasta mängud

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • fyte
    Pokkerihai
    • Jun 2010
    • 3378

    #331
    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    muru helistas u kella 6-7 paiku hommikul, pakuks, et nii 3-promilline joove oli.

    Comment

    • Kasparov
      Räme Fish
      • Mar 2012
      • 8

      #332
      Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

      Hahaha
      Mul joovet ei ole, kuid tuleks ka täna mängule. Sry hilise teatamise eest!
      Kaspar

      Comment

      • inward
        Klubi Liige
        • Sep 2009
        • 6275

        #333
        Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

        Tuleb välja, et ma olen ka ainult platsi kõrval täna. Pole viga, mehi on piisavalt.

        Comment

        • kait
          Julm Donk
          • Mar 2011
          • 68

          #334
          Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

          Mul selg haige, ilmselt viimasest trennist. Püüan ennast kohale vedada ja mängida, kui vähegi kannatab. Muidugi, kui mängumehi on piisavalt, siis ei hakkaks riskima ja puhkaks.

          Comment

          • pastilaa
            kuum poiss
            • Apr 2009
            • 7518

            #335
            Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

            Algselt postitas Kasparov Vaata postitust
            Hahaha
            Mul joovet ei ole, kuid tuleks ka täna mängule. Sry hilise teatamise eest!
            Kaspar
            hei, kas sa liiganimekirjas muidu oled?

            Comment

            • Kasparov
              Räme Fish
              • Mar 2012
              • 8

              #336
              Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

              Hetkel ei plaani liigat mängida. Trenni tulin eelkõige füüsilise pärast, on see ok?

              Comment

              • pastilaa
                kuum poiss
                • Apr 2009
                • 7518

                #337
                Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                Algselt postitas Kasparov Vaata postitust
                Hetkel ei plaani liigat mängida. Trenni tulin eelkõige füüsilise pärast, on see ok?
                Tegemist ikkagi liigaks valmistumise kontrollmängudega, kus reaalselt katsetatakse mängijaid nende tulevastel positsioonidel. Pumper muidugi võib kinnitada, aga nendel mängudel kahjuks vastupidiselt saaliturniiridele jms kasutame vist ainult liiganimekirja mehi.

                Comment

                • inward
                  Klubi Liige
                  • Sep 2009
                  • 6275

                  #338
                  Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                  Algselt postitas kait Vaata postitust
                  Mul selg haige, ilmselt viimasest trennist. Püüan ennast kohale vedada ja mängida, kui vähegi kannatab. Muidugi, kui mängumehi on piisavalt, siis ei hakkaks riskima ja puhkaks.
                  Nagu öeldud meil mehi on palju, kuigi mul oli eraldi plaan/roll sulle küll valmis mõeldud. Aga noh hambad ristis ei ole mõtet mängida eks sa ise tunned kõige paremini, mis laadi vigastus sul on.

                  Comment

                  • Kasparov
                    Räme Fish
                    • Mar 2012
                    • 8

                    #339
                    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                    No selge. Eks trennis näeb homme!

                    Comment

                    • TrvP
                      Õpihimuline Mängur
                      • Jan 2012
                      • 409

                      #340
                      Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                      Algselt postitas inward Vaata postitust
                      Tuleb välja, et ma olen ka ainult platsi kõrval täna. Pole viga, mehi on piisavalt.
                      Sai ikkagi sõbra sünnal tiba joodud? :D

                      Comment

                      • Pumper
                        Klubi Liige
                        • Mar 2009
                        • 2359

                        #341
                        Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                        Üldiselt jah ikka mängud on meil mõeldud liigas osalejatele. Aga Kaspar tee trenni ja kui leiad et oled füüsiliselt valmis siis saab liiaga ga ka joinida.
                        Mainin niipalju ära, et peokuningas alias Lauri E ei ühine liigaga, kuna ta tegeleb maratoniga ja arvutas välja et tal ei jää aega jalgpalliks.
                        Seega peaks nüüd järgmine nädal üle lugema palju mehi meil reganud on ja saab viimased liigapoisid ka juurde võtta, et ikka 30 meest täis oleks.

                        Comment

                        • jozik
                          Õpihimuline Mängur
                          • Mar 2011
                          • 437

                          #342
                          Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                          Fyte, kas Muruntau palus sinulgi rinnad paljaks tõmmata? No kurat kui Murunutau jõi mind ilusaks neiuks, kellel vaja rinda paljaks tõmmata, siis on ikka suuremat promilli vaja kui 3 =)

                          Eks me siis kuule temast väljaku ärres. Loodame, et ta võtab püksid kaasa. Muidu läheb jamaks

                          Comment

                          • inward
                            Klubi Liige
                            • Sep 2009
                            • 6275

                            #343
                            Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                            Algselt postitas TrvP Vaata postitust
                            Sai ikkagi sõbra sünnal tiba joodud? :D
                            Oleks tiba olnud, poleks hullu midagi. :D

                            Comment

                            • TrvP
                              Õpihimuline Mängur
                              • Jan 2012
                              • 409

                              #344
                              Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                              Loodame, et vähemalt mängu jõuad vaatama. :D

                              Comment

                              • pastilaa
                                kuum poiss
                                • Apr 2009
                                • 7518

                                #345
                                Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                                7-2 Pokkeriprodele. Uskumatu aga tõsi.

                                Comment

                                Working...