Re: Tallinna JK Legion II - FC Pokkeriprod 01.05.11 18.00. Wismari kunstil
No ühe peaga söödu andsid mulle küll hea(tuleb hetkel meelde) millele sain isegi varba õrnalt vastu ja palli natagi värava poole suunata,aga kahjuks Fail :D
Algselt postitas raunsz
Vaata postitust
Comment