FC Pokkeriprod- SK Tapa 29.05 14:30 Kalevi kunstil

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • raunsz
    Vana Tegija
    • Jan 2010
    • 1492

    #151
    Re: Tallinna FC Anži - FC Pokkeriprod 08.05 16:30 Lasnamäe SPK kunstmuruväljakul

    15 cm lahtuas mind goal of the seasonist. :D
    Jah, peamängus ja trügimistes ma jõuline ei ole, aga andsin endast vähemalt kõik.

    Comment

    • muruntau
      • Jan 2009
      • 4325

      #152
      Re: Tallinna FC Anži - FC Pokkeriprod 08.05 16:30 Lasnamäe SPK kunstmuruväljakul

      raunsz, kaugelt tundus pigem veidi üle poole meetri :D

      Ise sain ka kaitses juba mingit moodi hakkama, positsioonivalikus, markeerimises ja võitluslikkuses eelkõige on veel puudujääke, aga hakkab looma. Samuti peaksin ise rohkem palli küsima ja avama. Endale meeldise mu see hüpe lõpu eel, kui vastane oli saanud palli sooune kätest läbi lüüa ~9lt meetrilt ja veidi kaugemalt joostes jõudsin hüppega vähem kui pool meetrit enne väravat palli ära lüüa.

      Comment

      • nikitheone
        Mr. Puujalg
        • Aug 2009
        • 6446

        #153
        Re: Tallinna FC Anži - FC Pokkeriprod 08.05 16:30 Lasnamäe SPK kunstmuruväljakul

        see oli väga kõva muru! õlle pidi kurku kinni jääma, kui nägin seda
        &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

        Comment

        • pennu1
          Jube Noob
          • Apr 2011
          • 116

          #154
          Re: Tallinna FC Anži - FC Pokkeriprod 08.05 16:30 Lasnamäe SPK kunstmuruväljakul

          vabandan poiste ees,et ei olnud minu päev ja ei saanud neid kõrgeid palle ilusti maha,muidu oleks ära sahistanud.ma poleks elusees uskunud et 3-0 jääb rohkem kripeldama kui 8-0

          Comment

          • soouni
            Grinder
            • Jul 2010
            • 771

            #155
            Re: Tallinna FC Anži - FC Pokkeriprod 08.05 16:30 Lasnamäe SPK kunstmuruväljakul

            RIIST KÜLL!

            Comment

            • pastilaa
              kuum poiss
              • Apr 2009
              • 7518

              #156
              Re: Tallinna FC Anži - FC Pokkeriprod 08.05 16:30 Lasnamäe SPK kunstmuruväljakul

              Kõvasti asjalikum mäng, kui eelmine kus osalesin. Eriti hea mulje jättis keskkaitsepaar Muru ja Veeretas. Veeretas oli ka minu meelest selle mängu parim meie poolelt.

              Üks mõte, mida kaaluda - äkki Meelise jaoks parim koht oleks ründajate tagune keskmine poolik? Esiteks oled sa üks tehnilisemaid ja mängu jagavamaid vendi ja keskväli on endiselt suht krüptoniit meil minu meelest. Samuti sa ühena vähestest juba juhid mängu ka platsil. Tunduks lüke, mis võiks võistkonnale tervikuna palju juurde anda.

              Comment

              • Max
                Õpihimuline Mängur
                • Dec 2010
                • 339

                #157
                Re: Tallinna FC Anži - FC Pokkeriprod 08.05 16:30 Lasnamäe SPK kunstmuruväljakul

                Kaitse ei tohi omavahel rääkimise ära unustada, kui vaja meest appi sis kohe tuleb hüüda sellest. Esimesel poolel hüüdsin ise platsikõrvalt vahepeal. Kui selle õpib ära et öeldakse et mees seljas ja et kõik seda ka teevad ja suhtlevad platsil sis võib juba asja saada

                Comment

                • soouni
                  Grinder
                  • Jul 2010
                  • 771

                  #158
                  Re: Tallinna FC Anži - FC Pokkeriprod 08.05 16:30 Lasnamäe SPK kunstmuruväljakul

                  Ma tahan ka mängida platsil ehk kes tahaks mõne järgmise korra väravalukku kinni hoida?

                  Comment

                  • pennu1
                    Jube Noob
                    • Apr 2011
                    • 116

                    #159
                    Re: Tallinna FC Anži - FC Pokkeriprod 08.05 16:30 Lasnamäe SPK kunstmuruväljakul

                    pärast Kaidu välja võtmist kadus ka keskväli silmnähtavalt

                    Comment

                    • jozik
                      Õpihimuline Mängur
                      • Mar 2011
                      • 437

                      #160
                      Re: Tallinna FC Anži - FC Pokkeriprod 08.05 16:30 Lasnamäe SPK kunstmuruväljakul

                      No viimase värava võib julgelt minu arvele kirjutada. Siiani ei saa sellest lollist lükkest aru.

                      Comment

                      • muruntau
                        • Jan 2009
                        • 4325

                        #161
                        Re: Tallinna FC Anži - FC Pokkeriprod 08.05 16:30 Lasnamäe SPK kunstmuruväljakul

                        Pastilaa, see idee on varem ka läbi käinud ja oleme seda ühes mängus ka proovinud. Kehv lugu on meil see, et meil ei ole teist õiget ründajat, kes suudaks palli piisavalt kiiresti surmata ja ka otsustavalt peale lüüa. Tookord proovisime veeretast ja eks võib teda teine kord ka ees proovida, et ta jõuga läbi läheks, aga ideaalne variant see ka minu arust päris ei ole.

                        Luuavars (:D), teisipäeval näitan veeretase kõrvalt ka paar söödu ja söödu omaksvõtu harjutust ette, loodetavasti tulevad kasuks.

                        Soouni, ma pole sind väga ammu platsil mängimas näinud, sul pole väga tõenäoliselt mõne konkreetse positsiooni liikumistest ja tegemistest eriti aimu (me kõik oleme meistrite liigat vaadanud, ometi ei ole meil ei ligilähedasigi oskusi ega positsioonivalikut) ja seetõttu saaksid sa väljakumängijana mänguaega max 10 minutit. Kas ikka tahad väljakul mängida? :D Võib tegelikult kunagi teha nii, et alustad väravas ja mängu lõpus, kui mängu tulemus juba otsustatud on (ehk me pikalt ees), sind paneb sind ründajaks ja ma võin kasvõi ise 10 min väravas olla.
                        Last edited by muruntau; 08.05.11, 20:47.

                        Comment

                        • pennu1
                          Jube Noob
                          • Apr 2011
                          • 116

                          #162
                          Re: Tallinna FC Anži - FC Pokkeriprod 08.05 16:30 Lasnamäe SPK kunstmuruväljakul

                          Algselt postitas muruntau Vaata postitust
                          Pastilaa, see idee on varem ka läbi käinud ja oleme seda ühes mängus ka proovinud. Kehv lugu on meil see, et meil ei ole teist õiget ründajat, kes suudaks palli piisavalt kiiresti surmata ja ka otsustavalt peale lüüa. Tookord proovisime veeretast ja eks võib teda teine kord ka ees proovida, et ta jõuga läbi läheks, aga ideaalne variant see ka minu arust päris ei ole.

                          Luuavars (:D), teisipäeval näitan veeretase kõrvalt ka paar söödu ja söödu omaksvõtu harjutust ette, loodetavasti tulevad kasuks.

                          Soouni, ma pole sind väga ammu platsil mängimas näinud, sul pole väga tõenäoliselt mõne konkreetse positsiooni liikumistest ja tegemistest eriti aimu (me kõik oleme meistrite liigat vaadanud, ometi ei ole meil ei ligilähedasigi oskusi ega positsioonivalikut) ja seetõttu saaksid sa väljakumängijana mänguaega max 10 minutit. Kas ikka tahad väljakul mängida? :D Võib tegelikult kunagi teha nii, et alustad väravas ja mängu lõpus, kui mängu tulemus juba otsustatud on (ehk me pikalt ees), sind paneb sind ründajaks ja ma võin kasvõi ise 10 min väravas olla.
                          Muru üks parimad kommentaare ja sõnu sinu poolt!!:) kõik on täiesti õigesti öeldud:)

                          Comment

                          • ilves
                            Julm Donk
                            • Jan 2011
                            • 48

                            #163
                            Re: Tallinna FC Anži - FC Pokkeriprod 08.05 16:30 Lasnamäe SPK kunstmuruväljakul

                            Saaks selle ühe kuti ka liigasse, siis oleks 2 VV

                            Comment

                            • pastilaa
                              kuum poiss
                              • Apr 2009
                              • 7518

                              #164
                              Re: Tallinna FC Anži - FC Pokkeriprod 08.05 16:30 Lasnamäe SPK kunstmuruväljakul

                              Algselt postitas pennu1 Vaata postitust
                              pärast Kaidu välja võtmist kadus ka keskväli silmnähtavalt
                              Seda ma ei tea, miks ma just Kaidu asemele läksin- minu meelest oli ta ka väga hea.

                              Comment

                              • muruntau
                                • Jan 2009
                                • 4325

                                #165
                                Re: Tallinna FC Anži - FC Pokkeriprod 08.05 16:30 Lasnamäe SPK kunstmuruväljakul

                                Kaidul pole ka võhma nii palju, et täis mäng keskväljal rabeleda, ega keskväli mingi kaitse pole, kus võid samas kohas passida ja vastaste siblimist niisama pealt vaadata.

                                Comment

                                Working...