FC Pokkeriprod- SK Tapa 29.05 14:30 Kalevi kunstil

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Max
    Õpihimuline Mängur
    • Dec 2010
    • 339

    #91
    Re: FC Pokkeriprod - Viimsi FC Igiliikur 15.04.2011 kell 18.30. @ Kalevi kunst

    Algselt postitas pennu1 Vaata postitust
    Alles täna avastasin siin selle foorumi ja Max paneb mind imestama. Mängu ajal sa noogutad ja nõustud kõigega ja peale mängu tuled(siis kui on endal tuju kaotuse pärast täitsa null) siin mind täiega sõimama.HALE.
    Irw mängus ma pole kordagi noogutanud. Tean et pole mõtet vastata või öelda mis minuarust õige kuna sa nagunii mänguajal ei nõustu sellega. Vahet pole mis öeldakse, arvad ikka et teised teevad valesti. Pigem see hale

    Comment

    • muruntau
      • Jan 2009
      • 4325

      #92
      Re: FC Pokkeriprod - JK Tallinna Kalev Juunior 01.05.11 14:30 Kalevi kunstil

      Unustasin öelda, et neil, kes tahavad, et homme ära registreeriksin tuleb ka €16 kaasa võtta, see on registreerimistasu jalkaliidus.

      Comment

      • pastilaa
        kuum poiss
        • Apr 2009
        • 7518

        #93
        Re: FC Pokkeriprod - JK Tallinna Kalev Juunior 01.05.11 14:30 Kalevi kunstil

        Algselt postitas muruntau Vaata postitust
        Unustasin öelda, et neil, kes tahavad, et homme ära registreeriksin tuleb ka €16 kaasa võtta, see on registreerimistasu jalkaliidus.
        Kui homme uute tossudega trenni tuled, siis teame küll, kuhu need "registreerimistasud" lähevad!

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        Comment

        • pennu1
          Jube Noob
          • Apr 2011
          • 116

          #94
          Re: FC Pokkeriprod - Viimsi FC Igiliikur 15.04.2011 kell 18.30. @ Kalevi kunst

          Algselt postitas Max Vaata postitust
          Irw mängus ma pole kordagi noogutanud. Tean et pole mõtet vastata või öelda mis minuarust õige kuna sa nagunii mänguajal ei nõustu sellega. Vahet pole mis öeldakse, arvad ikka et teised teevad valesti. Pigem see hale
          Ja siia sõimama tulla,see teeb sinust kõva mehe,näkku ei peagi ütlema midagi.
          Ja muidugi ma arvan et kõik teised,peale minu,teevad valesti.see on ju ilmselge,et ma millegagi rahul ei ole,ainult mina oskan! Sa mõtled ka mis sa kirjutad?

          Comment

          • Max
            Õpihimuline Mängur
            • Dec 2010
            • 339

            #95
            Re: FC Pokkeriprod - JK Tallinna Kalev Juunior 01.05.11 14:30 Kalevi kunstil

            Nonii mehed; Mott on laes mänguks või teete jõudu õllekannu tõstes alles??? Lähme näitame kalevlastele et igiliikuri vastu 1-0 võit oli nendel eksitus :P Tõmbame koti pähe neile:D ja sahistame võrku. Kui isegi juhtub et nad löövad ühe ära sis paugutame 3 vastu kohe :D

            Comment

            • raunsz
              Vana Tegija
              • Jan 2010
              • 1492

              #96
              Re: FC Pokkeriprod - JK Tallinna Kalev Juunior 01.05.11 14:30 Kalevi kunstil

              'Nõus, mott laes ja võit käes!

              Comment

              • KristjanLaas
                Pokkeritark
                • Oct 2009
                • 6450

                #97
                Re: FC Pokkeriprod - JK Tallinna Kalev Juunior 01.05.11 14:30 Kalevi kunstil

                olen teie poolt.

                Comment

                • $$$
                  Vana Tegija
                  • Mar 2009
                  • 1072

                  #98
                  Re: FC Pokkeriprod - JK Tallinna Kalev Juunior 01.05.11 14:30 Kalevi kunstil

                  EDIT: nvm , vist ei jõua ka, arvasin, et kalevi esiliiga mäng on peale teie mängu ;(
                  Last edited by $$$; 01.05.11, 02:27.

                  Comment

                  • kait
                    Julm Donk
                    • Mar 2011
                    • 68

                    #99
                    Re: FC Pokkeriprod - JK Tallinna Kalev Juunior 01.05.11 14:30 Kalevi kunstil

                    Ei jõua ikkagi mängule, pean Tartus kartulit võtma (või siis autot veidi kokku laduma, et garaažipinda vabastada). Vorm on ka veel pooles vinnas, palju rabada ei jõua niikuinii.

                    Proovige ikka rohkem palli hoida ja mõtestatult oma mängu mängida. Poolikust ja eesliinist võib rahulikult tagasi sööta jne.

                    Comment

                    • pastilaa
                      kuum poiss
                      • Apr 2009
                      • 7518

                      #100
                      Re: FC Pokkeriprod - JK Tallinna Kalev Juunior 01.05.11 14:30 Kalevi kunstil

                      Tulen löön puuri täis. Ja kui pingil pean olema, pole ka hullu - siis löön kellelgi sahtli tühjaks.

                      Comment

                      • inward
                        Klubi Liige
                        • Sep 2009
                        • 6275

                        #101
                        Re: FC Pokkeriprod - JK Tallinna Kalev Juunior 01.05.11 14:30 Kalevi kunstil

                        Algselt postitas kait Vaata postitust
                        Ei jõua ikkagi mängule, pean Tartus kartulit võtma (või siis autot veidi kokku laduma, et garaažipinda vabastada). Vorm on ka veel pooles vinnas, palju rabada ei jõua niikuinii.

                        Proovige ikka rohkem palli hoida ja mõtestatult oma mängu mängida. Poolikust ja eesliinist võib rahulikult tagasi sööta jne.
                        Kartulit võetakse sügisel, maha pannakse kevadel/suvel.

                        Comment

                        • muruntau
                          • Jan 2009
                          • 4325

                          #102
                          Re: FC Pokkeriprod - JK Tallinna Kalev Juunior 01.05.11 14:30 Kalevi kunstil

                          pole vist foorumist tulemus läbi käinud, 0-6 meie poolt vaadatuna.
                          Last edited by muruntau; 03.05.11, 08:16.

                          Comment

                          • raunsz
                            Vana Tegija
                            • Jan 2010
                            • 1492

                            #103
                            Re: FC Pokkeriprod - JK Tallinna Kalev Juunior 01.05.11 14:30 Kalevi kunstil

                            Täna trenni ei tule ning kui homme mängule suudan siiski tulla, siis arvestaks vahetusest tulekuga ja natukese mänguajaga.
                            Suutsin ka haigestuda kenasti.

                            Comment

                            • pennu1
                              Jube Noob
                              • Apr 2011
                              • 116

                              #104
                              Re: Tallinna JK Legion II - FC Pokkeriprod 01.05.11 18.00. Wismari kunstil

                              kuna keegi mängu kohta midagi ei kirjuta,siis teen ise otsa lahti.

                              Kaitse lekkis ja Veeretas ei suutnud :D :D

                              No see oli mõeldud kalevi mängu kohta:)

                              Comment

                              • raunsz
                                Vana Tegija
                                • Jan 2010
                                • 1492

                                #105
                                Re: Tallinna JK Legion II - FC Pokkeriprod 01.05.11 18.00. Wismari kunstil

                                Algselt postitas pennu1 Vaata postitust
                                kuna keegi mängu kohta midagi ei kirjuta,siis teen ise otsa lahti.

                                Kaitse lekkis ja Veeretas ei suutnud :D :D

                                No see oli mõeldud kalevi mängu kohta:)
                                Mina ka ei suutnud. Kaks 50%-list võimalust oli, aga ei suutnud max võtta.

                                Comment

                                Working...