Re: FC Pokkeriprod - Viimsi FC Igiliikur 15.04.2011 kell 18.30. @ Kalevi kunst
Irw mängus ma pole kordagi noogutanud. Tean et pole mõtet vastata või öelda mis minuarust õige kuna sa nagunii mänguajal ei nõustu sellega. Vahet pole mis öeldakse, arvad ikka et teised teevad valesti. Pigem see hale
Algselt postitas pennu1
Vaata postitust
Comment