FC Pokkeriprod- SK Tapa 29.05 14:30 Kalevi kunstil

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • veeretas
    • Apr 2010
    • 412

    #61
    Re: Tallinna JK Piraaja II - FC Pokkeriprod, 23.04. kell 16.00. Sportland arenal

    Algselt postitas Max Vaata postitust
    Ma ka :D Peab vist suuremaid alkopudeleid ostma hakkama mida tõsta :D
    mhm, ei ole vaja osta mingeid 0.33L Tuborgeid vaid kohe 2L Walteri mürsud:D

    Comment

    • ilves
      Julm Donk
      • Jan 2011
      • 48

      #62
      Re: Tallinna JK Piraaja II - FC Pokkeriprod, 23.04. kell 16.00. Sportland arenal

      +1 :D

      Comment

      • muruntau
        • Jan 2009
        • 4325

        #63
        Re: Tallinna JK Piraaja II - FC Pokkeriprod, 23.04. kell 16.00. Sportland arenal

        Ja kui juba joote, siis ikka kakelge kah. Tõstab agressiivsust + aitab kehavõitluses, seega kasulik.

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #64
          Re: Tallinna JK Piraaja II - FC Pokkeriprod, 23.04. kell 16.00. Sportland arenal

          Ou, tehke üks mäng Flop FM-i vastu. Need seal ju enamus dieedil, peavadki trenni tegema, et harjutada vaikselt tartu kõnniks või siis kaotada paar kilo. Liialt saates haukusid ning tore oleks näha Flop FM vs PokkeriProd.com mängu. :P

          Comment

          • soouni
            Grinder
            • Jul 2010
            • 771

            #65
            Re: Tallinna JK Piraaja II - FC Pokkeriprod, 23.04. kell 16.00. Sportland arenal

            hea mõte küll aga 3 vs 11 on väheke ebavõrdne:D
            peab esitama neile väljakutse.

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #66
              Re: Tallinna JK Piraaja II - FC Pokkeriprod, 23.04. kell 16.00. Sportland arenal

              Algselt postitas soouni Vaata postitust
              hea mõte küll aga 3 vs 11 on väheke ebavõrdne:D
              peab esitama neile väljakutse.
              No otsigu omale sealt tegijaid juurde, saavad pokernewsist vms. kuskilt ka äkki.

              Comment

              • Max
                Õpihimuline Mängur
                • Dec 2010
                • 339

                #67
                Re: FC Pokkeriprod - JK Tallinna Kalev Juunior 01.05.11 14:30 Kalevi kunstil

                Flop FM + nende saates käinud külalised vs Meie :D

                Comment

                • ilves
                  Julm Donk
                  • Jan 2011
                  • 48

                  #68
                  Re: FC Pokkeriprod - JK Tallinna Kalev Juunior 01.05.11 14:30 Kalevi kunstil

                  Igastahes :)

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #69
                    Re: FC Pokkeriprod - JK Tallinna Kalev Juunior 01.05.11 14:30 Kalevi kunstil

                    No hakkake pihta siis. Kasvõi paksude marss vs pokkeriprod.com vms :) seal ju mängijaid küll, svenza oleks kapten jne.

                    Comment

                    • soouni
                      Grinder
                      • Jul 2010
                      • 771

                      #70
                      Re: FC Pokkeriprod - JK Tallinna Kalev Juunior 01.05.11 14:30 Kalevi kunstil

                      Kutsuks sind siis ranka meie poole mängima :)

                      Comment

                      • muruntau
                        • Jan 2009
                        • 4325

                        #71
                        Re: FC Pokkeriprod - JK Tallinna Kalev Juunior 01.05.11 14:30 Kalevi kunstil

                        Väga hea idee, Soouni, tee neile väljakutse. Ma panen ise väljaku kinni, otsin kohtuniku, et kõik oleks nagu õige värk. Võiks juba järgmine kuu ära teha. Näitame neile, nad ei biidi neljanda liiga tagaotsa satsi levelit ka unenäos :D

                        Võimalik, et peame mängu nädala sees pidama, sest staadionid on päris hõivatud.

                        Comment

                        • soouni
                          Grinder
                          • Jul 2010
                          • 771

                          #72
                          Re: FC Pokkeriprod - JK Tallinna Kalev Juunior 01.05.11 14:30 Kalevi kunstil

                          Teeme jep väljakutse neile ja kui nõus siis mõtlesin ka et mingi 3 või max 4 nädalat annaks aega siis neil et punt kokku saada ja siis pidada maavõistlus : )

                          Comment

                          • Max
                            Õpihimuline Mängur
                            • Dec 2010
                            • 339

                            #73
                            Re: FC Pokkeriprod - JK Tallinna Kalev Juunior 01.05.11 14:30 Kalevi kunstil

                            Kui nad peaksid nõus olema sis oleks ilus selleks ajaks nende logod särgile saada. Niiöelda logo sisseõnnistamis maavõistlus :D

                            Comment

                            • soouni
                              Grinder
                              • Jul 2010
                              • 771

                              #74
                              Re: FC Pokkeriprod - JK Tallinna Kalev Juunior 01.05.11 14:30 Kalevi kunstil

                              Just just Mäx poiss siis saaks pidulikult üle anda ka särgid neile!

                              Comment

                              • pennu1
                                Jube Noob
                                • Apr 2011
                                • 116

                                #75
                                Re: FC Pokkeriprod - Viimsi FC Igiliikur 15.04.2011 kell 18.30. @ Kalevi kunst

                                Algselt postitas Max Vaata postitust
                                Meelis sa pole mingi superstaar. Kui sa ei taha et teistel mott ära kaoks siis ära mölise mänguajal teistega. Või kui isegi näed kui keegi midagi valesti teeb ja õpetad, küll ta kuulda võtab. Aga kui sulle öeldakse ja sa paugud vastu siis wtf sa teistega üldse paugud. Hoia siis parem suu kinni kui teised sitta keeravad ja kui ise ka keerdad sis peaksid sellest aru saama mitte vastu paukuma.
                                Sa oled tippründaja kes peaks tühjalt kõigerohkem tööd tegema mitte vastupidi. Võta jalad persealt välja ja liiguta ennast mitte ära sõima teisi et nad sulle jalapeale söötu annaks. Pole vaja mänguajal motti veelrohkem alla tõmmata kui me oleme kaotusseisus!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                                Alles täna avastasin siin selle foorumi ja Max paneb mind imestama. Mängu ajal sa noogutad ja nõustud kõigega ja peale mängu tuled(siis kui on endal tuju kaotuse pärast täitsa null) siin mind täiega sõimama.HALE.

                                Comment

                                Working...