Re: Tallinna JK Piraaja II - FC Pokkeriprod, 23.04. kell 16.00. Sportland arenal
Ma tahan hüppeliigesele veidi puhkust anda ja lähen nädalavahetusel üldse Tartusse muude hobidega tegelema. Eelmises liigamängus sai natuke viga tehtud ja ma tean üsna kindlalt, et lõhun ta ära, kui mängin.
Kehv tunne on mitte tulla, aga parem tark seismine, kui loll jooksmine. Mängige viie poolikuga ja ehk tasuks Meelist poolikus proovida? Ees võib keegi teine ka joosta, meil on viis vahetust.
Ma tahan hüppeliigesele veidi puhkust anda ja lähen nädalavahetusel üldse Tartusse muude hobidega tegelema. Eelmises liigamängus sai natuke viga tehtud ja ma tean üsna kindlalt, et lõhun ta ära, kui mängin.
Kehv tunne on mitte tulla, aga parem tark seismine, kui loll jooksmine. Mängige viie poolikuga ja ehk tasuks Meelist poolikus proovida? Ees võib keegi teine ka joosta, meil on viis vahetust.
Comment