Re: FC Pokkeriprod vajab logo!
Ja pokkerisheriff: Levante UD on oma logo muutnud viimase kahe aasta jooksul palju. Näiteks 2010 nad kasutasid pm. oma vana logo ainult "rullid" tekkisid äärte ning nüüd muutnud seda veelkord. See on loomulik asjade käik.
Sama, kui Stars muutis neli aastat tagasi oma logo ning mindi red-spade logole, siis see ei tähenda, et sa võiksid nüüd nende vana logo kasutusele võtta ning oma pokkerituba nii promoda.
Ja pokkerisheriff: Levante UD on oma logo muutnud viimase kahe aasta jooksul palju. Näiteks 2010 nad kasutasid pm. oma vana logo ainult "rullid" tekkisid äärte ning nüüd muutnud seda veelkord. See on loomulik asjade käik.
Sama, kui Stars muutis neli aastat tagasi oma logo ning mindi red-spade logole, siis see ei tähenda, et sa võiksid nüüd nende vana logo kasutusele võtta ning oma pokkerituba nii promoda.
Comment