FC Pokkeriprod vajab logo!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • JakoJ
    Jube Noob
    • Sep 2009
    • 132

    #16
    Re: FC Pokkeriprod vajab logo!

    aga see keskmine on kõige parem, see vasakpoolne ja parempoolne on nii 95' imo

    Comment

    • WeThePeople
      Vana Tegija
      • Mar 2010
      • 1163

      #17
      Re: FC Pokkeriprod vajab logo!

      keskmisel see pall sinna otsa küll ei sobi

      Comment

      • ristijeesus
        Klubi Liige
        • Oct 2009
        • 2533

        #18
        Re: FC Pokkeriprod vajab logo!

        Keskmisel see pall muudab logo kuidagi idamaiseks. Sellele tüübile sobiks küll:
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        Vasakpoolse logo viimane variant on kena. Nahkhiirele tuleb ainult mingi tähendus mõelda

        Comment

        • lenC
          Administraator
          • Oct 2008
          • 6440

          #19
          Re: FC Pokkeriprod vajab logo!

          mina ütlen, et see on hoiupõrsas. bankroll management!

          Comment

          • ErikT
            Julm Donk
            • Mar 2009
            • 50

            #20
            Re: FC Pokkeriprod vajab logo!

            nahast hoiuhiir.

            Comment

            • Rage
              Klubi Liige
              • Nov 2008
              • 6853

              #21
              Re: FC Pokkeriprod vajab logo!

              mina nt ei jõua ära öödata kuniks tehakse PP pusa, millel on selja peal hästi suurelt tikutud pokkeriprode logo.. seesama esimene avatar vms.. aga suurelt mingi 30cm läbimõõduga ja mitte rükitult vaid tikitult.. see oleks cool pusa...

              Comment

              • Max
                Õpihimuline Mängur
                • Dec 2010
                • 339

                #22
                Re: FC Pokkeriprod vajab logo!

                Olen ka esimese uuendatud variandi logo poolt, ülipro!!!

                Comment

                • Max
                  Õpihimuline Mängur
                  • Dec 2010
                  • 339

                  #23
                  Re: FC Pokkeriprod vajab logo!

                  See 2010 tähistab nagu tegevuse algust või peaks äkki 2011 panema kui liigasse regati ja ametlikuks tehti?

                  Comment

                  • muruntau
                    • Jan 2009
                    • 4325

                    #24
                    Re: FC Pokkeriprod vajab logo!

                    Selles suhtes võiks loomise aasta olla 2010, et eelmisel aastal ikkagi sai vanker veerema lükatud, see aasta on olnud ainult vormistamise küsimus

                    Comment

                    • muruntau
                      • Jan 2009
                      • 4325

                      #25
                      Re: FC Pokkeriprod vajab logo!

                      Enam vast juurde ei pakuta variante. Lisasin küsitluse esimesse posti, otsutame koos ära!

                      Comment

                      • muruntau
                        • Jan 2009
                        • 4325

                        #26
                        Re: FC Pokkeriprod vajab logo!

                        Hei! Meil läheb varustuse printimiseks ja ka meie logo, all, läheb sinna peale. Selles suhtes ma ise olen sellistes teemades täiesti võhik, aga kas logo särgile prinitimiseks (teeme Kuup 3's) on vaja parema resolutsiooniga varianti sellest logost ja kas läbipaistev taust on vajalik? Kui nii, kas äkki keegi oskab seda pilti sobivamasse formaati panna? Oleksime väga tänulikud. Samuti, kas on mõistlikum viia see logo printimiseks failina või trükitud kujul? Igasugune tagasiside on väga teretulnud!



                        Ja hilinenud tänud kasutajale JakoJ meie logo valmistamise eest!

                        Comment

                        • taipupole
                          Lõpuboss
                          • Oct 2008
                          • 2181

                          #27
                          Re: FC Pokkeriprod vajab logo!

                          Algselt postitas muruntau Vaata postitust
                          Hei! Meil läheb varustuse printimiseks ja ka meie logo, all, läheb sinna peale. Selles suhtes ma ise olen sellistes teemades täiesti võhik, aga kas logo särgile prinitimiseks (teeme Kuup 3's) on vaja parema resolutsiooniga varianti sellest logost ja kas läbipaistev taust on vajalik? Kui nii, kas äkki keegi oskab seda pilti sobivamasse formaati panna? Oleksime väga tänulikud. Samuti, kas on mõistlikum viia see logo printimiseks failina või trükitud kujul? Igasugune tagasiside on väga teretulnud!
                          Äkki küsiks sealt, kus seda trükitakse?

                          Comment

                          • Riivo77
                            Julm Donk
                            • Oct 2011
                            • 88

                            #28
                            Re: FC Pokkeriprod vajab logo!

                            Ma eeldan, et sellega on praeguseks kõik korras ning trükiks vajaliku kvaliteediga variant logost olemas? Särgid ju ammu juba tehtud, aga igaks juhuks uurin:)

                            Comment

                            • muruntau
                              • Jan 2009
                              • 4325

                              #29
                              Re: FC Pokkeriprod vajab logo!

                              See on ammu korras jep, logo särkidel. Nt siit näeb särki ka lähemalt

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #30
                                Re: FC Pokkeriprod vajab logo!

                                Seda ühte logo Te edaspidi õla peale ei taha panna? Kuidagi jube imelik kui 3 logo kolmnurkselt särgil.

                                Comment

                                Working...