FC Pokkeriprod vajab logo!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • muruntau
    • Jan 2009
    • 4325

    #1

    FC Pokkeriprod vajab logo!

    Vabandan, et järjekordse meie jalkasatsi teema teen, aga tõepoolest. Meil on logo vaja ja sellega on suht kiire. Ega ma midagi väga välja pakkuda ei oska peale selle, et seni kasutame Pokkeriprod.com logo. Paremat kui thumbnaili varianti mul sellest pole:



    Võib kasvõi nii, et sama logo ja lihtsalt juurde lisatud võistkonna nimi FC Pokkeriprod. Võiks väiksemalt ka asutamisaasta 2010 olla ja peaks välja nägema selline, et ka nii 10x10 mõõdus särgi rinnale õmmelda. Nime juurde lisamist oleks vaja, et ka võõrad saaks seda meiega seostada. Seda läheb juba päris ruttu vaja, sest tulemas on Jalgpallurite Pokkeriturniir ja tahame enda logo selle postri peale panna. Seega tähtaeg oleks nii esmaspäev näiteks. Äärmisel juhul võib ka kauem. Ei pea midagi väga fäänsit olema, aga lihtsalt, et ka päris häbisse ei jääks.

    Mõned näited teiste madalamate liigade klubide omadest:

    JK SuEma


    Ambla Vallameeskond


    Viimsi FC Igiliikur
    18
    1. variant muutmata kujul
    0%
    1
    2. variant
    0%
    7
    3. variant
    0%
    0
    1. variant modifitseeritud kujul
    0%
    10

    The poll is expired.

  • Tigrano
    Administraator
    • Oct 2008
    • 7614

    #2
    Re: FC Pokkeriprod vajab logo!

    PP logo ongi täitsa palli kujuga, väike pall ka sisse teha, chips ja pall :)

    Comment

    • qbj0hn
      Auk on auk. FAKT!
      • Nov 2008
      • 7091

      #3
      Re: FC Pokkeriprod vajab logo!

      Pall ja siis üks see palli lapp oleks see PP logo oleks päris pull

      Comment

      • kivisaba
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 2514

        #4
        Re: FC Pokkeriprod vajab logo!

        siin foorumis peaks mõned vennad olema kellel sokker.org mängus tutvusi on seal olid ikka väga osavad logomeistrid olemas
        ehk siis need võiks ühendust võtta

        Comment

        • Potsataja
          õilishing
          • Oct 2008
          • 5270

          #5
          Re: FC Pokkeriprod vajab logo!

          Siinkohal vabandan aga soovitama pean ikka:



          Lihtsalt orava pilt uleb asendada pokkeriprod.com logoga ja sõna ``Eesti`` sõnaga ´´Pokker´´. Võid südamerahuga all-in lükata oleks obv. parim slogan.

          Comment

          • antnx
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 3102

            #6
            Re: FC Pokkeriprod vajab logo!

            Comment

            • JakoJ
              Jube Noob
              • Sep 2009
              • 132

              #7
              Re: FC Pokkeriprod vajab logo!

              Comment

              • muruntau
                • Jan 2009
                • 4325

                #8
                Re: FC Pokkeriprod vajab logo!

                Väga kõva! hea töö! mulle meeldib see keskmine, kuna seostub pokkeri ja PP'de logoga kõige rohkem, mis teistele meeldib?

                JakoJ, kas saaksid äkki kasutada ka (ligikaudu) sama tooni punast kui PP'de logol? kui see liiga palju vaeva ei ole. See on esimeses postis olemas.

                Comment

                • JakoJ
                  Jube Noob
                  • Sep 2009
                  • 132

                  #9
                  Re: FC Pokkeriprod vajab logo!

                  mulle endale meeldib ka see keskmine teised on nagu jamad, aga kas sa mõtled, et see peaks nagu seest heledamaks minema. aga kuna ma lähen kuskile räppima varsti siis ei viitsi täna seda teha äkki homme

                  Comment

                  • muruntau
                    • Jan 2009
                    • 4325

                    #10
                    Re: FC Pokkeriprod vajab logo!

                    Ma tean logodest ja disainist täpselt null, ei oska midagi soovitada, äkki keegi viitsiks veel kaasa rääkida? Kuidas mida muuta võiks, kui muuta.

                    Comment

                    • hotcocacola
                      HTCCACLA
                      • Oct 2008
                      • 14473

                      #11
                      Re: FC Pokkeriprod vajab logo!

                      Keskmine seostub PP logoga kõige rohkem, kuid esimene on kõige püssim. Lisa keskmise logo "poti" esimese logo "FC POKKERIPROD" teksti taha....

                      peaks olema überpro

                      Comment

                      • JakoJ
                        Jube Noob
                        • Sep 2009
                        • 132

                        #12
                        Re: FC Pokkeriprod vajab logo!

                        Comment

                        • muruntau
                          • Jan 2009
                          • 4325

                          #13
                          Re: FC Pokkeriprod vajab logo!

                          Mida see ülemine hall osa endast kujutab vms? Vbla loll küsimus :D Ja äkki saaks selle halli asendada mõne teise värviga, suht igav värv on. Ja asenda see punane bordeaux punasega, umbes nagu sel pildil:

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          Comment

                          • hotcocacola
                            HTCCACLA
                            • Oct 2008
                            • 14473

                            #14
                            Re: FC Pokkeriprod vajab logo!

                            winner!

                            /thread

                            Comment

                            • ErikT
                              Julm Donk
                              • Mar 2009
                              • 50

                              #15
                              Re: FC Pokkeriprod vajab logo!

                              Krt, minuarust see millega on praegu valmis saadud on väga hea!
                              Olen kümne sõrmega selel poolt.

                              Comment

                              Working...