***FC Pokkeriprod*** trennid K 19:00 Kalevis ja P 20:30 Männikul

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Pumper
    Klubi Liige
    • Mar 2009
    • 2359

    #4576
    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid K ja P 20.30. Männiku hallis

    Kahjuks sõidan minema nüüd, seega rohkem see aasta arvatavasti ei näe. Edu aastalõpukal, panen koosseisu ka paika.

    Comment

    • inward
      Klubi Liige
      • Sep 2009
      • 6275

      #4577
      Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid K ja P 20.30. Männiku hallis

      Põhikoosseisu jah, aga praeguse seisuga ma isiklikult võtaks kaasa ainult 9 mängijat. No offence, aga pole kindlasti teiste suhtes aus, et näiteks Timo mängida saaks (arvestades vormi ja seda et ta trennis pole käinud). Teiseks, võttes arvesse turniiri olemust, siis Rando mängitamisel ma ka mõtet ei näe.

      Comment

      • fyte
        Pokkerihai
        • Jun 2010
        • 3378

        #4578
        Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid K ja P 20.30. Männiku hallis

        Nõustun, et 9 paras ilmselt.

        Comment

        • inward
          Klubi Liige
          • Sep 2009
          • 6275

          #4579
          Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid K ja P 20.30. Männiku hallis

          Teeme jooksvate vahetustega, tuleb hakkama saada. Võibolla ongi parem, ei lõhu terve koosseisu vahetamisega mängurütmi ära.

          Comment

          • fyte
            Pokkerihai
            • Jun 2010
            • 3378

            #4580
            Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid K ja P 20.30. Männiku hallis

            Mis kl tänane trenn siis on? FBsse ega kuhugi mingit infi vist küll pole tulnud..

            Comment

            • nikitheone
              Mr. Puujalg
              • Aug 2009
              • 6446

              #4581
              Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid K ja P 20.30. Männiku hallis

              Algselt postitas inward Vaata postitust
              Oled oodatud igal juhul. Üldiselt trenniajad on nii nagu pealkirjast näha võib K ja P 20:30, Männiku hallis. See nädal P trenn toimub laupäeval 19:00.

              Detsembris veel pühade ajal 23 ja 26 trenne ei toimu.
              .
              &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

              Comment

              • inward
                Klubi Liige
                • Sep 2009
                • 6275

                #4582
                Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid K ja P 20.30. Männiku hallis

                Algselt postitas fyte Vaata postitust
                Mis kl tänane trenn siis on? FBsse ega kuhugi mingit infi vist küll pole tulnud..
                FB-s on eraldi esile ka tõstetud.

                Täna 19:00 Männikul!
                Last edited by inward; 15.12.12, 10:25.

                Comment

                • inward
                  Klubi Liige
                  • Sep 2009
                  • 6275

                  #4583
                  Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid K ja P 20.30. Männiku hallis

                  Nii, teemakohast ka. Rääkisin Raimoga Kalevist, seoses sellega, et muuta meie varast kodumängu aega. Pakkus meile pühapäeval 14:30 või laupäeval ükskõik millist õhtust aega. Lisaks mainis ära, et neil on plaanis juunikuus kunstmuru välja vahetada. Kalev saab ka endale siis Sportland Arena tasemel uue kunstmurukatte. Peab meeldima.

                  Comment

                  • nikitheone
                    Mr. Puujalg
                    • Aug 2009
                    • 6446

                    #4584
                    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid K ja P 20.30. Männiku hallis

                    tulemusi lauri?
                    &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                    Comment

                    • inward
                      Klubi Liige
                      • Sep 2009
                      • 6275

                      #4585
                      Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid K ja P 20.30. Männiku hallis

                      Mis arvate siis mänguajast: laup. õhtul või pühap. 14:30 ? Isiklikult paneks meie vana aja, pühapäevase kinni.
                      Last edited by inward; 18.12.12, 08:40.

                      Comment

                      • jozik
                        Õpihimuline Mängur
                        • Mar 2011
                        • 437

                        #4586
                        Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid K ja P 20.30. Männiku hallis

                        pühapäeval ikka! siis jõuab villu kalalt tagasi ja Karu kardulapeenarde vahelt platsile.

                        Comment

                        • muruntau
                          • Jan 2009
                          • 4325

                          #4587
                          Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid K ja P 20.30. Männiku hallis

                          Algselt postitas jozik Vaata postitust
                          pühapäeval ikka! siis jõuab villu kalalt tagasi ja Karu kardulapeenarde vahelt platsile.
                          ... ja Lauri saab natuke kainemaks. Võtab pühap 14.30. ära imo.

                          Comment

                          • jozik
                            Õpihimuline Mängur
                            • Mar 2011
                            • 437

                            #4588
                            Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid K ja P 20.30. Männiku hallis

                            Muru, ei saa ta miskit kainemaks, sest selleks ajaks saab juba pohmaka õlle osta. Kõige kainem hetk on lauril hommikul kell 0959, siis veel alkot ei müüda

                            Comment

                            • inward
                              Klubi Liige
                              • Sep 2009
                              • 6275

                              #4589
                              Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid K ja P 20.30. Männiku hallis

                              Algselt postitas muruntau Vaata postitust
                              ... ja Lauri saab natuke kainemaks. Võtab pühap 14.30. ära imo.
                              Sinna lausesse võiks vabalt sind ka lisada . Aeg olemas.
                              Algselt postitas jozik Vaata postitust
                              Muru, ei saa ta miskit kainemaks, sest selleks ajaks saab juba pohmaka õlle osta. Kõige kainem hetk on lauril hommikul kell 0959, siis veel alkot ei müüda
                              Paraku Lasnamäelt saab 24h ka alksi, kui kohti teada. Päris mõistliku hinnaga ka kusjuures.
                              Last edited by inward; 18.12.12, 16:27.

                              Comment

                              • Spewmonkey
                                Seina Augustaja
                                • Oct 2008
                                • 2293

                                #4590
                                Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid K ja P 20.30. Männiku hallis

                                Algselt postitas inward Vaata postitust
                                Paraku Lasnamäelt saab 24h ka alksi, kui kohti teada. Päris mõistliku hinnaga ka kusjuures.
                                Last edited by Spewmonkey; 18.12.12, 17:12.

                                Comment

                                Working...