Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid K ja P 20.30. Männiku hallis
Kahjuks sõidan minema nüüd, seega rohkem see aasta arvatavasti ei näe. Edu aastalõpukal, panen koosseisu ka paika.
Kahjuks sõidan minema nüüd, seega rohkem see aasta arvatavasti ei näe. Edu aastalõpukal, panen koosseisu ka paika.
. Aeg olemas.
Comment