***FC Pokkeriprod*** trennid K 19:00 Kalevis ja P 20:30 Männikul

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • PraS
    Julm Donk
    • Jan 2011
    • 65

    #3436
    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    1.04 peaks leidma aset Väikese karika esimene ring olema.

    Comment

    • inward
      Klubi Liige
      • Sep 2009
      • 6275

      #3437
      Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

      Algselt postitas PraS Vaata postitust
      1.04 peaks leidma aset Väikese karika esimene ring olema.
      Oled sa kindel, et enne liigamänge peetakse esimesed Väikese karika mängud ära juba ?

      Ja kui nii on, siis peame kolmel järjestikulisel nädalavahetusel sõprusmänge, st 24.03 siis.
      Last edited by inward; 28.02.12, 18:32.

      Comment

      • Pumper
        Klubi Liige
        • Mar 2009
        • 2359

        #3438
        Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

        drink baari tiim soovis ka sõprusmängu.

        Comment

        • inward
          Klubi Liige
          • Sep 2009
          • 6275

          #3439
          Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

          Algselt postitas Pumper Vaata postitust
          drink baari tiim soovis ka sõprusmängu.
          Misasi :D ? Sa mõtled Inter Drink FC, mingi rahvaliiga või futsali meeskond vist. No nendega ma ei näe küll põhjust sõprusmänguks. Nagu sa ütlesid, FC Soccernet avaldas ka soovi. Ma ootan kinnituse ära EJL, kas tõesti 01.04 on Väikeste Karika esimese ringi mängud. Kui ei, siis võib sel nv teha jah Soccernetiga. Kui on, siis ma pakuks 25-26 nv.

          Comment

          • Hardi
            Räme Fish
            • Feb 2012
            • 20

            #3440
            Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

            Algselt postitas Pumper Vaata postitust
            Suvel võiks 1 või 2 bussireisi ka teha, kuskile ilusasse kohta ujuma tagasiteel jne, väga meeldivad reisid on need ja pulli peaks ka saama.
            Mul oleks välja pakkuda juuli alguseks üks mõnus ühepäevane sõbralik turniir kaluritepäeval Vergis. Plats on veits sitt, aga mängud on korralikud olnud. Platsi kõrval on väljas igasugused müügipunktid kohaliku veini ja õluga, esineb ansambel jne üldse selline mõnus õhkkond. Õhtul käib kõikides küla baarides (Lamba-Ada) korralik pidu ka.

            Comment

            • pastilaa
              kuum poiss
              • Apr 2009
              • 7518

              #3441
              Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

              Algselt postitas Hardi Vaata postitust
              Mul oleks välja pakkuda juuli alguseks üks mõnus ühepäevane sõbralik turniir kaluritepäeval Vergis. Plats on veits sitt, aga mängud on korralikud olnud. Platsi kõrval on väljas igasugused müügipunktid kohaliku veini ja õluga, esineb ansambel jne üldse selline mõnus õhkkond. Õhtul käib kõikides küla baarides (Lamba-Ada) korralik pidu ka.
              Tundub paras üritus vastavalt meie vormile ja ettevalmistusele. Kui kalendrisse sobib, siis oleks lahe.

              Comment

              • Pumper
                Klubi Liige
                • Mar 2009
                • 2359

                #3442
                Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

                võiks pausi ajal suvelaagri teha seal

                Comment

                • muruntau
                  • Jan 2009
                  • 4325

                  #3443
                  Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

                  Hardi, tundub äge üritus, ise oleks ka huvitatud külasimmanil väiksest vutist ja õllest, võiks plaani võtta küll. Jäta see ise ka meelde ja tõsta teema uuesti üles millalgi mais-juunis, endal ei pruugi meelde jääda. Sellised ühised väljaskäimised on meeskonnavaimule ainult positiivsed, on hea, kui tead ka veidi inimestest, kellega koos mängid.

                  Eelmise aasta algul sai tehtud mõned korrad regulaarselt igakuiseid väljaskäimisi võistkonnaga, 4-8 kutti ikka oli kohal, aga millalgi kevadel või suve alguses vajus see teema ära. Vahest võiks midagi sarnast jälle korraldada. Või pigem võiks mingi sportlik üritus ka teemas sees olla. Siinkohal reklaamikski meil foorumi paintballi, jaanuaris sai esimene kord käidud ja see kuu plaanis uuesti teha. Teema siin: http://foorum.pokkeriprod.com/showth...ball-Tallinnas Kui keegi on huvitatud, võiks teemal silma peal hoida.

                  Comment

                  • inward
                    Klubi Liige
                    • Sep 2009
                    • 6275

                    #3444
                    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

                    Tõenäoliselt jah toimub juba 01.04 1/64 finaalide Väikese karika esimene ring. 24.03 on vabad ajad 13:00-20:00 SPK-l mängimiseks FC Soccernetiga.

                    Comment

                    • inward
                      Klubi Liige
                      • Sep 2009
                      • 6275

                      #3445
                      Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

                      Ühesõnaga märtsis tuleb päris valus andmine :D. 12-18 nädal on 4x jalgpalli trenni, viimane Wismari, esimene SPK, sõprusmäng laup. ja pühap. trenn Männikul.

                      Comment

                      • Pumper
                        Klubi Liige
                        • Mar 2009
                        • 2359

                        #3446
                        Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

                        Pakkusin Soccernetile seda 24.03 aega, varsti selgub. Kui neil kinni see aeg, siis saamegi drink baari mängima kutsuda.

                        Ja enne hooaja algust peabki natuke koormust andma, trennides muidugi võtame siis vaiksemalt kui mängud ka on, muidu toss varsti väljas.

                        Comment

                        • inward
                          Klubi Liige
                          • Sep 2009
                          • 6275

                          #3447
                          Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

                          Mis meeskond see drink baari on siis ? Ma pigem teeks IV liiga satsiga ikka.

                          Comment

                          • nikitheone
                            Mr. Puujalg
                            • Aug 2009
                            • 6446

                            #3448
                            Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

                            ma ei tea mis meeskond, aga baar on hea
                            &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                            Comment

                            • Pumper
                              Klubi Liige
                              • Mar 2009
                              • 2359

                              #3449
                              Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

                              ausalt õeldes ma ei tea mis meeskond ta on, ise tuli trennis küsima, et võiksime mängida.
                              Ma ütlesin, et uurin võistkonnalt järele, et kas soovitakse, kui üldiselt ei taheta, siis ma nii ütlengi neile.
                              Isiklikult mõtlesin, et teeks sellise 3. liiga satsiga, siis võrdsema satsiga ja siis 1 nõrgemaga, selles mõttes Drink baar sobiks sinna.

                              Ja Eston ja JJ ei tohiks mingi ulme tase olla, JJ on 3. liigas viimaste seas ja Eston ju oli alles 4. liigas, kuigi tase peaks seal suhteliselt korralik olema.

                              Comment

                              • muruntau
                                • Jan 2009
                                • 4325

                                #3450
                                Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

                                Jalkaliit just tõmbas kõne peale ja ajas üles rsk. On mölakad

                                Igatahes, teema selles, et selles aastast tahetakse anda karikamängudele suurem tähendus, mistõttu tuldi sellisele plaanile, et igal karikavõistlustel osaleval klubil peab oma lipp olema. Meil ka siis. Nüüd ongi, kuidas seda teha? Jalkaliit ise pakkus välja sellise variandi, et võime neile enda logo saata ja neil disainer teeks selle põhjal tasuta kavandi. Või on meil endil mõni kuldsete näppudega disainivend olemas, kes võiks midagi tasuta või veel odavamalt valmis nikerdada? Aega otsustada on pmst järgmise nädala alguseni, kus me disaini teeme, sest jalkaliidu tüübil on ka teiste klubide lippudega käed tööd täis ja lippude tellimiseks läheb juba märtsikuu keskel. Lipuvabrik või mingi selline asi tegutseb sel alal ja jalkaliit pmst võiks ise ka sealt lipu ära tellida ja meile lihtsalt arve saata. Lipu hind tuleks €50. Arvan, et siiski osaleme karikamängudel ja tellime ära, saab pärast ka seda enda mängudel kasutada vms.

                                Kui kellelgi mingeid ideid lipu disaini osas, siis andke ka teada, mul endal selliste asjade peale üldse annet ei ole.

                                Edit: tegin teema ka selle kohta, kes siin rohkem ringi ei hulgu: http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/10648
                                Last edited by muruntau; 29.02.12, 10:56.

                                Comment

                                Working...