***FC Pokkeriprod*** trennid K 19:00 Kalevis ja P 20:30 Männikul

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • inward
    Klubi Liige
    • Sep 2009
    • 6275

    #2356
    Re: ***FC Pokkeriprod*** Debüüthooaeg läbi! Saavutasime auväärse 11. koha!

    Ikka saab ma usun. Reaalselt võiks see tervele foorumile laieneda, kui soovi on. Lihtsalt peab 100% kindel bronn olema ja kiirelt ära ka maksma obv.

    Comment

    • Afeen1989
      Julm Donk
      • Apr 2011
      • 76

      #2357
      Re: ***FC Pokkeriprod*** Debüüthooaeg läbi! Saavutasime auväärse 11. koha!

      Selge ja saaks lausa 2 piletit ? :D eks siis tuleb kellegile homme ülekanne teha.

      Comment

      • muruntau
        • Jan 2009
        • 4325

        #2358
        Re: ***FC Pokkeriprod*** Debüüthooaeg läbi! Saavutasime auväärse 11. koha!

        Piletitega on asjad nii: Kes tahab piletit meie kaudu osta, siis raha tuleb kanda meie MTÜ arvele, mille leiab selle teema esimesest postist, hiljemalt emaspäevaks kell 16.00. Siis teen makse ära. Hilineda ei tasu, sest ma enda raha eest ei hakka küll pileteid välja ostma, makske nii pea kui võimalik. Piletid tuleks kõik ühte sektorisse küllaltki kompaktselt, nt kahele reale, kümme kõrvuti vms, sõltuvalt huviliste arvust. Erisoovidega (tahad piletit fännisektorisse või kuhugi nurka vms) on nagu on, ise väga sebida ei viitsi ja meelde jätta, kellele kuhu. Teeks ühtse foorumi sektori kuhugi, tõenäoliselt küljele, kuhugi keskele. Kui kellelgi on paremaid ideid, andke teada.

        Üldiselt soovitaks tegelikult osta meie kaudu, sest klubidel on eelisõigus piletitele ja kuna Eestis on +10k klubides mängivat jalgpallurit, siis võivad vabalt pooled piletid klubidega enne ära minna, kui avalik müük algab. Samuti võtavad paljud jalkat mängivate sõprade kaudu. Olen kuulnud juhtumeid, kus üks klubi on võtnud +50 piletit, samas kui klubis võib olla max 30 mängijat. Seekord on "veidi" erakordsem mäng ja arvatavasti kasutavad seda võimalust paljud. Esmaspäeval läheb igatahes rabamiseks, siin saab olla kindel.

        Piletite kättesaamisega on selline lugu, et käin neil teisipäeval järel ja toon nad FC Pokkeriprode trenni. Ükshaaval ei viitsi ma kindlasti neid üle linna kätte tooma hakata, kes tahab piletit enne mängu kätte saada, peab meie trennist läbi hüppama. Kannan neid kaasas iga trenn, kuni on ära jaotatud. Trennide ajad on teisipäeviti ja kolmapäeviti kell 20.45. kuni 22.15. Wismari hallis aadressil Wismari 15 A, pmst Wismari haigla kõrval, hall on kohe tänavalt näha.

        Edit: Enda soovist piletit osta peab teada andma hiljemalt pühapäevaks kell 18.00. Sest pean jalkaliitu täpse arvu saatma esmaspäevaks enne 09.00. ja viimasele hetkele ei taha seda jätta. Andke siin teada ja tehke kanne ära, kui huvi on.
        Last edited by muruntau; 13.10.11, 22:38.

        Comment

        • muruntau
          • Jan 2009
          • 4325

          #2359
          Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip ja kolmap 20.45-22.15. @ Wismari hall

          Ahjaa, selle maksmisega veel, et kuna meil MTÜ, siis peab olema küllaltki korrektne. Pange selgitusse: Iirimaa mängu pileti raha ja foorumi kasutajanimi, kui on.

          Comment

          • inward
            Klubi Liige
            • Sep 2009
            • 6275

            #2360
            Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip ja kolmap 20.45-22.15. @ Wismari hall

            Alustame siis piletinimekirja tegemist.

            1. inward (12€)
            Last edited by inward; 14.10.11, 08:32.

            Comment

            • nikitheone
              Mr. Puujalg
              • Aug 2009
              • 6446

              #2361
              Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip ja kolmap 20.45-22.15. @ Wismari hall

              Algselt postitas inward Vaata postitust
              Alustame siis piletinimekirja tegemist.

              1. inward (12€)
              2. nikitheone +1(24€ total).

              rahada saadan kui jõuan kodu
              &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

              Comment

              • The_Meer
                Grinder
                • Apr 2010
                • 765

                #2362
                Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip ja kolmap 20.45-22.15. @ Wismari hall

                Kyljetribyyn ja keskele oleks OK variant ka minu arvates

                Comment

                • Marduk
                  Julm Donk
                  • Sep 2011
                  • 34

                  #2363
                  Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip ja kolmap 20.45-22.15. @ Wismari hall

                  Hei! Olen Martin, see Muru sõber, kes ka trennides käib ja jalkat üritab mängida :)

                  Mulle palun 1 pilet 16€, raha kannan üle tänase päeva jooksul.

                  Comment

                  • inward
                    Klubi Liige
                    • Sep 2009
                    • 6275

                    #2364
                    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip ja kolmap 20.45-22.15. @ Wismari hall

                    1. inward (12€, soodus)
                    2. nikitheone (24€, soodus)
                    3. Marduk (40€)
                    4...

                    Täidame korralikult siis, ja obv, et küljetribüünile ja keskele.

                    Comment

                    • jozik
                      Õpihimuline Mängur
                      • Mar 2011
                      • 437

                      #2365
                      Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip ja kolmap 20.45-22.15. @ Wismari hall

                      kas need sooduspiletid allameetri meestele ja penskaritele ei ole?

                      Comment

                      • nikitheone
                        Mr. Puujalg
                        • Aug 2009
                        • 6446

                        #2366
                        Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip ja kolmap 20.45-22.15. @ Wismari hall

                        loe ka joss, soodus on 1988 või hiljem sündinutele. miks marduk maksab 40€?:P
                        &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                        Comment

                        • The_Meer
                          Grinder
                          • Apr 2010
                          • 765

                          #2367
                          Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip ja kolmap 20.45-22.15. @ Wismari hall

                          ta arvestas õlled ka kohe sisse:D

                          Comment

                          • inward
                            Klubi Liige
                            • Sep 2009
                            • 6275

                            #2368
                            Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip ja kolmap 20.45-22.15. @ Wismari hall

                            Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
                            loe ka joss, soodus on 1988 või hiljem sündinutele. miks marduk maksab 40€?:P
                            ....mybad ei vaadanud, et sa kaks piletit võtsid. :D

                            1. inward (12€, soodus) - makstud
                            2. nikitheone +8 (6x soodus, 3x täis. 120€ )
                            11. Marduk (16€)
                            12. Tanel U. (12€, soodus) - makstud
                            13. Kaarel T. (12€, soodus)
                            14. MrTnt (12€, soodus)
                            15. Kardpleier (12€, soodus) - makstud
                            16. Mario P. (12€, soodus)
                            17. Camu (16€)
                            19. Afeen +1 (24€, soodus)
                            Last edited by inward; 14.10.11, 19:13. Põhjus: niki has a lot of friends

                            Comment

                            • kardpleier
                              Grinder
                              • Jul 2009
                              • 699

                              #2369
                              Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip ja kolmap 20.45-22.15. @ Wismari hall

                              Iirimaa raha kantud koos kuumaksega.

                              Comment

                              • jozik
                                Õpihimuline Mängur
                                • Mar 2011
                                • 437

                                #2370
                                Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip ja kolmap 20.45-22.15. @ Wismari hall

                                niki ära nüüd ärritu, aga ma tunnen nüüd ennast vanana =). Mulle pole siiani kohale jõudnud, et ma meie meeskonna raukade hulgas olen. Ikka pean kõiki enam vähem sama vanadeks.

                                Comment

                                Working...