***FC Pokkeriprod*** trennid K 19:00 Kalevis ja P 20:30 Männikul

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • inward
    Klubi Liige
    • Sep 2009
    • 6275

    #2086
    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00., neljap 20.00.

    Teen hiljem mängu kokkuvõte. Praegu tähistama 3:2 meie esimene võit siis :)

    Comment

    • kardpleier
      Grinder
      • Jul 2009
      • 699

      #2087
      Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00., neljap 20.00.

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #2088
        Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00., neljap 20.00.

        wow nice job

        Comment

        • muruntau
          • Jan 2009
          • 4325

          #2089
          Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00., neljap 20.00.

          Lihtsalt toores omang toimus. Skilliga purustasime nad.

          Comment

          • fyte
            Pokkerihai
            • Jun 2010
            • 3378

            #2090
            Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00., neljap 20.00.

            EV-joonele lähemale :P

            Comment

            • inward
              Klubi Liige
              • Sep 2009
              • 6275

              #2091
              Re: ***FC Pokkeriprod*** Esimene võit käes!

              Tapa alustas 9kesi. Ja mõtlesime kohe, et sauna asemel peame siit üritama võimalikult okei tulemuse saada.

              Alustasimegi hea survega kuigi luhtasime palju häid värava võimalusi kartulipõllul, kuid siiski läksime 1:0 ette kindlast penaltist. Kuidagi poolaja lõpul pääses kahjuks Tapa mängija äärelt läbi ja andis terava söödu taha posti, kust realiseeriti ära ja seisuks 1:1 mindi teisele poolajale. Pettumus missugune.



              Meie õnnetuseks 2poolaeg jõudis Tapa 10s mees ka väljakule ja ei keegi muu kui Demidjuk. Õnneks oluliselt see mängupilti ei muutnud, hoidsime initsiatiivi ja üsna pea nurgalöögi olukorrast liikusin trahvikasti ette tsooni, kus mind jäeti vabaks ja vajutasin ette risti ära seisuks 2:1. Mõne aja pärast saime karistuslöögist 3:1. Sellegipoolest Tapa elas ka mängu rohkem sisse ja 15 minutit enne mängu lõppu tõmbasime kastis mehe maha ja penalt Tapale, mis ka realiseeriti ja seisuks 3:2. Mängu lõpp muutus väga närviliseks ja Tapa surve all, kuid õnneks pidasime vastu. Kuigi Tapa oli vähemuses terve mäng oli ka meil 2 meest poolvigastatud 2poolaeg + nii mõnigi põhimees puudu.

              Eks ta ole, võitjate üle kohut ei mõisteta ja vähemalt suutsime lõppkokkuvõteks positiivseks tulemuseks vormistada.



              Tänud kohtunikule ja ka Tapa poolehoidjatele, tänu kellele valitses ka võrdlemisi mõnus ja sõbralik õhkkond mängu lõpuni. Järgmiste lahinguteni :)



              Lauri.
              Last edited by inward; 11.09.11, 22:32.

              Comment

              • veeretas
                • Apr 2010
                • 412

                #2092
                Re: ***FC Pokkeriprod*** Esimene võit käes!

                Fantast tulemus!

                Talve kohta ka natuke, küsisin Männikult hindu ja neil aeg 20:30-22:00 on 64 euri. Kipub vist kalliks jääma, aga minu arvates võiks natuke ringi vaadata küll, sest wismaris suht nigelad olud (suvel nüüd pole 2x olnud vett jne.)

                Comment

                • Relamz
                  Vana Tegija
                  • Jan 2010
                  • 1467

                  #2093
                  Re: ***FC Pokkeriprod*** Esimene võit käes!

                  Tubli töö! :)

                  Comment

                  • Tigrano
                    Administraator
                    • Oct 2008
                    • 7614

                    #2094
                    Re: ***FC Pokkeriprod*** Esimene võit käes!

                    Vinge, võit on käes :)

                    Comment

                    • Pumper
                      Klubi Liige
                      • Mar 2009
                      • 2359

                      #2095
                      Re: ***FC Pokkeriprod*** Esimene võit käes!

                      GG. Võõrsil võit alati magusam ka!

                      Comment

                      • nikitheone
                        Mr. Puujalg
                        • Aug 2009
                        • 6446

                        #2096
                        Re: ***FC Pokkeriprod*** Esimene võit käes!

                        Algselt postitas veeretas Vaata postitust
                        Fantast tulemus!

                        Talve kohta ka natuke, küsisin Männikult hindu ja neil aeg 20:30-22:00 on 64 euri. Kipub vist kalliks jääma, aga minu arvates võiks natuke ringi vaadata küll, sest wismaris suht nigelad olud (suvel nüüd pole 2x olnud vett jne.)
                        arutasime seda eile õhtul tähistamisel, aga küsimus suuremale ringile.
                        Mingi hetk pärast liigat peaks tegema mingi kuuajalise pausi, hiljem võiks teha nt korra nädalas männikul ja korra kuskil mujal. rahakott ei kannata männikut ära 2x
                        &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                        Comment

                        • jozik
                          Õpihimuline Mängur
                          • Mar 2011
                          • 437

                          #2097
                          Re: ***FC Pokkeriprod*** Esimene võit käes!

                          Tere,

                          mina pausi ei teeks. Ma usun et piisab kui viia mängimise/trenni sagedus 1 kord nädala peale. Tagasi sõites sain aru et meie autos jäi kõlama arusaam, et kui erinevus Wisamri hinnaga on 20 euro kandis oleks mõistlikum käia Männikul. Seal on ikkagi kunstmuru mitte viilutatud ja lakitud männid. Samas kui peaks trenni tulema rohkem mehi mahuks seal möllama.

                          Kõike paremat

                          Joosep

                          Comment

                          • Pumper
                            Klubi Liige
                            • Mar 2009
                            • 2359

                            #2098
                            Re: ***FC Pokkeriprod*** Esimene võit käes!

                            Aastavahetuseni oleks täitsa ok 1x teha, uuel aastal peaks ikka 2x juba olema, et hooajaks väikenegi oskus ja võhm oleks.

                            Comment

                            • The_Meer
                              Grinder
                              • Apr 2010
                              • 765

                              #2099
                              Re: ***FC Pokkeriprod*** Esimene võit käes!

                              GG kutid, kes teised 2 väravat ära lõid meie poolelt?

                              EDIT:Vigastus hakkab taanduma , jooksmisega saab juba kergelt tegeleda

                              Comment

                              • inward
                                Klubi Liige
                                • Sep 2009
                                • 6275

                                #2100
                                Re: ***FC Pokkeriprod*** Esimene võit käes!

                                Algselt postitas Pumper Vaata postitust
                                Aastavahetuseni oleks täitsa ok 1x teha, uuel aastal peaks ikka 2x juba olema, et hooajaks väikenegi oskus ja võhm oleks.
                                Nõus.

                                Algselt postitas The_Meer Vaata postitust
                                GG kutid, kes teised 2 väravat ära lõid meie poolelt?

                                EDIT:Vigastus hakkab taanduma , jooksmisega saab juba kergelt tegeleda
                                Gerd lõi teised 2. Vabandan Gerdi ees :D

                                Comment

                                Working...