***FC Pokkeriprod*** trennid K 19:00 Kalevis ja P 20:30 Männikul

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • muruntau
    • Jan 2009
    • 4325

    #1981
    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00., neljap 20.00.

    Sain just Kalevi stata lõppeva kuu arve, see on $446, varsti lisandub ka wismari, mis on kusagile €250 kanti. Seega paluks kõigil maksta lõppeva kuu trenniraha ja ka septembri plekk võimalikult kiiresti. Samuti, kes osalesid Tammeka mängus, paluks kanda selle mängu eest lisa €10, nagu sai enne mängu räägitud.

    Ja võtame siis nädalavahetuse mängu täie tõsidusega, paluks kõigil kohale tulla ja toome lõpuks 3 punni koju. Raunszile oleks see meeldinud.

    Comment

    • Priidix
      240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
      • Jun 2009
      • 2839

      #1982
      Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00., neljap 20.00.

      Kindlasti kohal!

      Comment

      • Provoker
        Pokkerihai
        • Jan 2009
        • 3067

        #1983
        Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00., neljap 20.00.

        Kui võidu koju toote teen see aasta jõuluannetuse loomade varjupaiga asemel FC Pokkeriprodele. Tõsiselt

        Comment

        • pastilaa
          kuum poiss
          • Apr 2009
          • 7518

          #1984
          Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00., neljap 20.00.

          Algselt postitas Provoker Vaata postitust
          Kui võidu koju toote teen see aasta jõuluannetuse loomade varjupaiga asemel FC Pokkeriprodele. Tõsiselt
          Ma teen sama kaotuse ja viigi korral.

          Comment

          • kardpleier
            Grinder
            • Jul 2009
            • 699

            #1985
            Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00., neljap 20.00.

            Homme trennis ja ka pühapäeval kohal.

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #1986
              Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00., neljap 20.00.

              Proovin railima tulla.

              Comment

              • camu
                Super Moderaator
                • Jan 2009
                • 3411

                #1987
                Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00., neljap 20.00.

                Palju kodumänge on veel?

                Comment

                • inward
                  Klubi Liige
                  • Sep 2009
                  • 6275

                  #1988
                  Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00., neljap 20.00.

                  4
                  Aga mida aeg edasi, seda kehvemaks muutuvad ka ilmaolud.

                  Comment

                  • camu
                    Super Moderaator
                    • Jan 2009
                    • 3411

                    #1989
                    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00., neljap 20.00.

                    No ma see pühapäev ei saa tulla. Aga ühe mängu tahaks ikka ära näha.

                    Comment

                    • inward
                      Klubi Liige
                      • Sep 2009
                      • 6275

                      #1990
                      Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00., neljap 20.00.

                      25.09 on JK Suema Cargobus-FC Pokkeriprod. Meil mõlemal on sama kodustaadion. Ka üks meeskond, keda on võimalik ja peame võitma. Eelmine (2:2)

                      Comment

                      • jozik
                        Õpihimuline Mängur
                        • Mar 2011
                        • 437

                        #1991
                        Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00., neljap 20.00.

                        Suema viimasel ajal kuidagi kahvatuks jäänud. Tavaliselt on peale igat mängu kokkuvõte, aga viimase mängu kokkuvõtet pole ikka netis. Kas meeskond on ikka koos, või mindi laiali?

                        Comment

                        • inward
                          Klubi Liige
                          • Sep 2009
                          • 6275

                          #1992
                          Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00., neljap 20.00.

                          Algselt postitas jozik Vaata postitust
                          Suema viimasel ajal kuidagi kahvatuks jäänud. Tavaliselt on peale igat mängu kokkuvõte, aga viimase mängu kokkuvõtet pole ikka netis. Kas meeskond on ikka koos, või mindi laiali?
                          Ma usun liiga ennatlik on teha sellist järeldust sellest. Kuigi jah Suema tegi alati väga põhjaliku kokkuvõte pärast mängu.

                          Comment

                          • kardpleier
                            Grinder
                            • Jul 2009
                            • 699

                            #1993
                            Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00., neljap 20.00.

                            mul väike palavik, aga tulen toon trenniraha ära

                            Comment

                            • Max
                              Õpihimuline Mängur
                              • Dec 2010
                              • 339

                              #1994
                              Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00., neljap 20.00.

                              Yeah Eesti võttis oma :D Piduuuuuuuu...!!!
                              Aga Tapa vastu kahjuks ma ei saa aidata meeskonda väga tõenäoliselt. Aga Teisipäev on Eesti mäng lillekülas et soovitaks trenni ära jätta kuna enamus usun et on kas arenal või tv taga

                              Comment

                              • inward
                                Klubi Liige
                                • Sep 2009
                                • 6275

                                #1995
                                Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00., neljap 20.00.

                                Paistab homme saame 7 venda kokku more or less.

                                Comment

                                Working...