***FC Pokkeriprod*** trennid K 19:00 Kalevis ja P 20:30 Männikul

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Reix
    Julm Donk
    • Apr 2011
    • 37

    #1741
    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00., neljap 20.00., mäng pühap 11.00.

    nii mehed, kuidas siis lood on...kas toimub jooksutrenn või on keegi midagi leidnud kus oma putsad mullaseks saab teha

    Comment

    • jozik
      Õpihimuline Mängur
      • Mar 2011
      • 437

      #1742
      Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00., neljap 20.00., mäng pühap 11.00.

      Stroomi rand oleks üks võimalus. Siis on olemas ka nn Lastestaadion Suur-Ameerika ja Väike-Ameerika vahel (seal hetkel kõtgemapoolsem muru, aga mängitav), idee poolest võiks ju ka chrashida Rannavärava staadionile.

      Comment

      • muruntau
        • Jan 2009
        • 4325

        #1743
        Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00., neljap 20.00., mäng pühap 11.00.

        Kas rannaväravas üle aia saab kuidagi ja ega ära ei aeta (vist ei ole seal enam valveputkat)? Kui nii, siis võiks seal teha küll. Saaks siis 20.00. seal kokku. Kes rannaväravat ei tea, siis see asub trammide 1 ja 2 peatuse Linnahall juures, sealt paarkümmend meetrit Balti jaama poole.

        Lastekas on tõeline kuumaastik olnud ja seal väga pointi pole pelada, see ei tutvusta muruväljaku eripärasid. Stroomi ranna kohta ei tea, pole käinud, ei oska ligi pääseda.

        Comment

        • pastilaa
          kuum poiss
          • Apr 2009
          • 7518

          #1744
          Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00., neljap 20.00., mäng pühap 11.00.

          Algselt postitas muruntau Vaata postitust
          Kas rannaväravas üle aia saab kuidagi ja ega ära ei aeta (vist ei ole seal enam valveputkat)? Kui nii, siis võiks seal teha küll. Saaks siis 20.00. seal kokku.

          Täna siis gerilja-jalgpall. Katsun kohal olla.

          Comment

          • Reix
            Julm Donk
            • Apr 2011
            • 37

            #1745
            Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00., neljap 20.00., mäng pühap 11.00.

            kui keegi on tuttav kellegagi fc reaalist siis küsige mis deela selle staadioniga on ning kas oleks võimalik seal mängu teha või on oht et keegi ajab ära (rannavärava staadion oli reaali kodustaadion)
            Muidu kui kõik ok siis võiks vabalt seal täna võrke sahistada :)

            Comment

            • muruntau
              • Jan 2009
              • 4325

              #1746
              Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00., neljap 20.00., mäng pühap 11.00.

              pohh, lähme lihtsalt kohale, ronime üle aia ja pelame kuni pimedaks läheb. Kui keegi tuleb ära ajama, jookseme platsi peal ise suundades tema eest ära samal ajal palli söötes. (ehk siis mängime koera)

              Ja muide, kes meie foorumit peale selle teema ei loe, siis Tammeka mängule on eraldi teema: http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/8520

              Comment

              • pennu1
                Jube Noob
                • Apr 2011
                • 116

                #1747
                Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00., neljap 20.00., mäng pühap 11.00.

                Täna oli hea trenn poisid,hea seltskond ja hea sisekliima.
                täna oli näha kes südamega asja juures(kohale roomasid)

                Comment

                • raunsz
                  Vana Tegija
                  • Jan 2010
                  • 1492

                  #1748
                  Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00., neljap 20.00., mäng pühap 11.00.

                  Sry, et ei jõudnud teatud asjaolude tõttu.

                  Vähemalt mängisin 2h jalkat täna.

                  Comment

                  • muruntau
                    • Jan 2009
                    • 4325

                    #1749
                    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00., neljap 20.00., mäng pühap 11.00.

                    jep, teised on lihtsalt gloorihanterid :D

                    Iseenesest on täiesti võimalik Rannavärava murustatat kasutada trennideks ja neil oli meie teisipäevase aja koha peal auk. Põhimõtteliselt saaks seal 1,5h vist täisvaäljaku(?) isegi ainult €15-20 eest. Kusjuures muru on päris hea kvaliteediga seal, kusagil polnud kulunud kohti. Konks on aga selles, et seal riietevahetamise ega pesemisvõimalusi üldse ei ole. Meil osad täna arvasid, et võiks kõik trennid sinna viia. Ma ise üle 1x nädalas trenni sinna viia ei tahaks, sest ei taha higisena läbi linna kodupoole väga kulgeda, pole eriti lahe. Mis teised arvavad? Pühapäeval arutaks veel enne mängu ka seda teemat.

                    Comment

                    • muruntau
                      • Jan 2009
                      • 4325

                      #1750
                      Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00., neljap 20.00., mäng pühap 11.00.

                      Kel aega ülearu, võiks käia Soccernetis Tammeka teemas trollimas :D Seal on lootust teha päris epic mängueelne fännide vastasseis :D

                      Comment

                      • Reix
                        Julm Donk
                        • Apr 2011
                        • 37

                        #1751
                        Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00., neljap 20.00., mäng pühap 11.00.

                        Algselt postitas pennu1 Vaata postitust
                        Täna oli hea trenn poisid,hea seltskond ja hea sisekliima.
                        täna oli näha kes südamega asja juures(kohale roomasid)
                        Nõustun melliga 110 %, tänane trenn oli üle kõige, seltskond oli super, kõik oli super!
                        GO POKKERIPROD !!! :D:D:D

                        Comment

                        • veeretas
                          • Apr 2010
                          • 412

                          #1752
                          Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00., neljap 20.00., mäng pühap 11.00.

                          no suured tänud mehed. Kui pm esimesest trennist puudun, siis on kohe sisekliima normis ja kõik muidu super jne :)

                          Comment

                          • pastilaa
                            kuum poiss
                            • Apr 2009
                            • 7518

                            #1753
                            Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00., neljap 20.00., mäng pühap 11.00.

                            Ma pärast autos nutsin isegi. Nii ilus trenn oli...

                            Comment

                            • pennu1
                              Jube Noob
                              • Apr 2011
                              • 116

                              #1754
                              Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00., neljap 20.00., mäng pühap 11.00.

                              oleks võinud ju ühisnutmise teha,see oleks nunnu olnud :D

                              Comment

                              • Reix
                                Julm Donk
                                • Apr 2011
                                • 37

                                #1755
                                Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00., neljap 20.00., mäng pühap 11.00.

                                Nõustun jällegi melliga...:D
                                pastilaa miks sa meile ei öelnud et sa autos nutsid, oleksid võinud kõned peale tõmmata, oleksime saanud kõik koos sinu autos puntrasnutmise teha :D

                                veeretas...jah just sinu pärast ongi meil sisekliima persses :D, peaksid tihemini kinos käima :D

                                Comment

                                Working...