Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00., neljap 20.00., mäng pühap 11.00.
nii mehed, kuidas siis lood on...kas toimub jooksutrenn või on keegi midagi leidnud kus oma putsad mullaseks saab teha
nii mehed, kuidas siis lood on...kas toimub jooksutrenn või on keegi midagi leidnud kus oma putsad mullaseks saab teha
Comment