***FC Pokkeriprod*** trennid K 19:00 Kalevis ja P 20:30 Männikul

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kardaanirist
    Pokkerihai
    • Nov 2009
    • 3675

    #1276
    Re: ***FC Pokkeriprod*** mäng reede 18.30 @ Kalevi kunst, trenn teisip 20.00 @ W kuns

    [YOUTUBE]yX39J_YyKbs[/YOUTUBE]

    Comment

    • ilves
      Julm Donk
      • Jan 2011
      • 48

      #1277
      Re: ***FC Pokkeriprod*** mäng reede 18.30 @ Kalevi kunst, trenn teisip 20.00 @ W kuns

      ka mina ei saa siiski tulla veel,
      kuna külmetus pole veel päris üle läinud. Ei ole mõtet tempot alla viima tulla, aga edu teile :)

      Comment

      • kait
        Julm Donk
        • Mar 2011
        • 68

        #1278
        Re: ***FC Pokkeriprod*** mäng reede 18.30 @ Kalevi kunst, trenn teisip 20.00 @ W kuns

        Algselt postitas kait Vaata postitust
        Pole kindel, kas mängu alguseks jõuan, vaja tööl olla. Aga teiseks poolajaks proovin kindlalt kohal olla. Homme selgub täpsemalt, aga arvestage sellega.
        Arvestage nii, et võibolla saan teist poolaega mängida.

        Comment

        • Max
          Õpihimuline Mängur
          • Dec 2010
          • 339

          #1279
          Re: ***FC Pokkeriprod*** mäng reede 18.30 @ Kalevi kunst, trenn teisip 20.00 @ W kuns

          Loo ja Igiliikuri mängu seis on kindlalt ka platsieripärast. Neil on ikkka väga mini plats ja seal välissatsidel on väga keeruline. Põhimõtteliselt kus karistusala kast lõppeb on ka out juba. Seega kes rohkem varbaga ära toksab saab võidu.

          Comment

          • muruntau
            • Jan 2009
            • 4325

            #1280
            Re: ***FC Pokkeriprod*** mäng reede 18.30 @ Kalevi kunst, trenn teisip 20.00 @ W kuns

            Mängu kokkuvõte siin ja on leitav ka meie mängude teemast.

            Siin tahaks natuke sõimata. Viimase 20 minuti pärast. Selge see, et me oleme nõrgemad, aga see ei tähenda, et võiks niimoodi ära laguneda ja eksperimenteerima hakata. Varsti peale seda, kui ma vigastuse tõttu lahkusin, lagunes mäng täielikult.

            Max, ma saan aru, et endast pool meetrit pikema ja 100 kg raskema mehega kehavõitlust teha on uus kogemus, oleks tahtnud seda isegi proovida, aga meeskonna tulemuse seisukohalt ei ole väga mõistlik liigutada niimoodi mehi positsioonidele, kus nad mängida ei oska. Põhimõtteliselt mängime niimoodi vähemuses ju.

            Üks asi veel, mida enam kunagi ei taha väljakul näha, on see, kui kaks kaitsjat jäävad lihtsalt käed püsti seistes seisma samal ajal kui ründaja vabalt edasi jookseb ja värava lööb. Oli sulg või polnud pole tähtis, sellises olukorras lihtsalt karjud, et sulg ja võitled edasi. See on niivõrd loll viga, minu jaoks võrdne enda riista väljavõtmisega keset mängu, et seda eksponeerida. Kohtunikul üksi pole mingit reaalset võimalust väljaku keskelt iga kiirrünnakut näha, kas ründaja oli ikka pool meetrit sulus või mitte, sellise asjaga tuleb leppida ja edasi mängida. Väljaku kõrval ajas see asi ikka väga tilti, oleks pikem pink jätaks selle sita eest insta varusse.

            Ja mis positsioonivalik lõpus oli? Mingi hetk oli kolm kaitsjat vastaste kasti piirkonnas meie rünnaku ajal, vahepeal oli lahtilöögi ajal meie kastist 20 meetri raadiuses ainult 1-2 meie mängijat vs 3-4 vastaste oma. Joosti kolmekesi ühele mehele peale kasti ees samas kui kõrval oli vastastel kolm meest vaba. Mängu ajal joosta ja avaneda ei jõutud, aga lõpus joosti vastaste poolel täiesti mõttetu palli järel nagu noor hirveke. Wtf is this shit?

            Ebafakingreaalne!

            Comment

            • PraS
              Julm Donk
              • Jan 2011
              • 65

              #1281
              Re: ***FC Pokkeriprod*** mäng reede 18.30 @ Kalevi kunst, trenn teisip 20.00 @ W kuns

              Käisin ka teie mängu natuke vaatamas, kuna oli vaja Kalevis olla täna ja aint üks normal rünnak tuli teil välja esimene poolaeg.

              Keegi(raunz?) andis sellele väledale Ilvesele(vist oli tema) nr 30le palli, kuid ta tegi vale otsuse ja ei julenud kohe väravale minna.

              See kes iganes selle palli sinna andis jagas mängu, kuid tehnika polnd kõige parem.

              Ma olen küll teie konkurent, kuid ma soovitan teile selgelt kasutada viite poolikut ja vastaste ruumi kesktsoonis vähendada siis ei jõua ka pall nii kiirest ja tihti teie kasti.

              Comment

              • Max
                Õpihimuline Mängur
                • Dec 2010
                • 339

                #1282
                Re: ***FC Pokkeriprod*** mäng reede 18.30 @ Kalevi kunst, trenn teisip 20.00 @ W kuns

                Poleks ma kaitsesse läinud oleks hävitustöö suurem olnud(minunägemuselt). Kas sa ei julge seda tunnistada või mis probleem on aga kaitse vahetus oli väga suur miinus. Sa võid ju öelda et mina keerasin sitta aga eks ma järgmine kord vaatan kuidas meil võrk täis toatakse ja 15 väravat ära sahistatakse. Pigem on asi selles et alati peab sul õigus olema, aga selleks et meeskond areneks tuleks ka enda vigu ja teiste nõuandeid kuulda võtta. Eriti hea oleks suurema rahvaga see läbi arutada mitte kohe enda otsustada võtta.
                Nagu nt see et mäng pidi pühapäev olema ja niipalju kui kuulsin tuli sulle kõne et teeme laup ja olid nõus. Arvesta sellega et teistel on ka oma elu ja nad on juba plaanid ette teinud kui selline suurem püha-nädalavahetus tekib.
                Usun et suudad midagi jälle tarka öelda mis ma valesti tegin. Ma kuulan...

                Comment

                • Max
                  Õpihimuline Mängur
                  • Dec 2010
                  • 339

                  #1283
                  Re: ***FC Pokkeriprod*** mäng reede 18.30 @ Kalevi kunst, trenn teisip 20.00 @ W kuns

                  Kui ma kohale tulen ja vahetusi piisavalt siis ma võin samas ühe mängu kõrvalt vaadata, juhul kui ma võin positsioonid paika panna ja mehed mängivad seda positsiooni mis ma kokku panen. Usun et suuda seisu jalgpalli tulemuse vääriliseks jätta.
                  Ma võin ju lühike olla aga see ei tähenda et mul pole kogemust et üritad siin tarka panna et minupärast mäng lagunes. Ole reaalne- esimene hooaeg ja algus; see peab olemama aeg kui proovida mehi erinevates positsioonides ning leida neile sobiv koht, mitte nühkida ühte sama väljakuosa mis paljud äkki jätabki varju.

                  Comment

                  • PraS
                    Julm Donk
                    • Jan 2011
                    • 65

                    #1284
                    Re: ***FC Pokkeriprod*** mäng reede 18.30 @ Kalevi kunst, trenn teisip 20.00 @ W kuns

                    Mõnna, laske edasi :D

                    Comment

                    • muruntau
                      • Jan 2009
                      • 4325

                      #1285
                      Re: ***FC Pokkeriprod*** mäng reede 18.30 @ Kalevi kunst, trenn teisip 20.00 @ W kuns

                      Võtame veidi rahulikumalt. Seda ei öelnud ainult mina, et kaitsjate liigutamine oli viga, sellega nõustusid pea kõik, ka sina kaasa arvatud. Ma ei tahtnud öelda, et sina ei tule kaitses toime (kuigi umbes nii siiski ütlesin), vaid pigem seda, et need mängijad, kelle sa ära liigutasid ei oska nii hästi neid uusi positsioone mängida.

                      Enda arust üritan teiste nõuandeid kuulda võtta, kindlasti ei õnnestu mul kõike kasutada, aga vähemalt üritan kuulda võtta küll. Mingit õigust ma väga taga ei aja, aga kuna mina olen selle klubi vedaja ja olen enda aega klubi arendamiseks selle alla matnud kordades rohkem kui kõik teised kokku, siis eeldatavasti on mul siiski õigus ka enda arvamust avaldada. Ja enda vigade tunnistamisega mul enda arust väga probleeme pole.

                      Edit: Mu eelmine post oli lihtsalt standard mängujärgne sõim, teeme nii, et keegi sellest midagi isiklikku välja ei loe, sest seal midagi isiklikku kaugeltki ei olnudki, onju?
                      Last edited by muruntau; 15.04.11, 22:47.

                      Comment

                      • salamadner
                        Julm Donk
                        • Jun 2009
                        • 59

                        #1286
                        Re: ***FC Pokkeriprod*** mäng reede 18.30 @ Kalevi kunst, trenn teisip 20.00 @ W kuns

                        Algselt postitas muruntau Vaata postitust
                        Edit: Mu eelmine post oli lihtsalt standard mängujärgne sõim, teeme nii, et keegi sellest midagi isiklikku välja ei loe, sest seal midagi isiklikku kaugeltki ei olnudki, onju?
                        Löön ka kampa.
                        Disclaimer: pole ühtegi teie mängu näinud, pole seda teemat lugenud ning pole ka jalkahuviline. Ühesõnaga ei midagi isiklikku mitte kellegi suunal (polegi seda, kelle pihta tulistada), kuid kui pahaks tahate panna, siis ainult offtopicu pärast.

                        "Küll on sant mängija!" Mõtleb endamisi pealtvaataja. "Sellist mängijat pole ma kunagi näinud. Päris sülitaks kohe talle selle eest vastu vahtimist! Parem ära inimesele süüa anna, aga palli pead sa söötma, sellepärast, et kaasmängija armastab söötu. See on tema ihutoidus: mis on meile näituseks võidud, seda on temale söödud, söödud on tema peatoidus."

                        Ka kaasmängijad ei paistnud mängijast head mõtlevat: mitte ainult ründaja ja kaitsja, vaid isegi keskkaitsja oli tujust ära. Olgugi, et temale said osaks alati halvemad söödud ja kaitse ei puistanud neid talle ette muidu, kui oli enne öelnud: "Eh, va lontrus!", kuid need oli siiski söödud, aga mitte lihtsad juhupallid; ta võttis neid vastu mõnuga ja sageli pistis oma pika jala kaaslaste söötudele vahele, et maitsata, missugune pall neil on, eriti kui kaptenit ei olnud mängus; aga nüüd paljalt juhupallid... see ei kõlba! Keegi polnud rahul.

                        Ah, teie, igavased kaabakad; ma ju hüüdsin teile valju häälega; lööge, pimeloomad, väravaid! Olete te lakku täis või?

                        Comment

                        • Max
                          Õpihimuline Mängur
                          • Dec 2010
                          • 339

                          #1287
                          Re: ***FC Pokkeriprod*** mäng reede 18.30 @ Kalevi kunst, trenn teisip 20.00 @ W kuns

                          Nii võib lausa meie satsist raamatu kirjutada :D

                          Comment

                          • muruntau
                            • Jan 2009
                            • 4325

                            #1288
                            Re: ***FC Pokkeriprod*** mäng reede 18.30 @ Kalevi kunst, trenn teisip 20.00 @ W kuns

                            salamadner, päris peen :D

                            Praeguse seisuga ise olen järgmised 1-2 nädalat out. Loodetavasti asi tõsisem pole ja mõra pole, ei ole veel viitsinud traumapunktist läbi käia.

                            Comment

                            • muruntau
                              • Jan 2009
                              • 4325

                              #1289
                              Re: ***FC Pokkeriprod*** mäng reede 18.30 @ Kalevi kunst, trenn teisip 20.00 @ W kuns

                              Selgunud on meie Väikeste karika mängu aeg: Kolmapäev, 11.mai, kell 20.30 Tallinna JK Legion II – FC Pokkeriprod, Wismari staadion

                              Mairo, lükka pildid ka üles kuhugi!

                              Comment

                              • The_Meer
                                Grinder
                                • Apr 2010
                                • 765

                                #1290
                                Re: ***FC Pokkeriprod*** mäng reede 18.30 @ Kalevi kunst, trenn teisip 20.00 @ W kuns

                                mul feiskarit pole,aga ma saadan sulle varsti millalgi meilile.Kui levitama hakkad,kysi hinda:D:D

                                Comment

                                Working...