***FC Pokkeriprod*** trennid K 19:00 Kalevis ja P 20:30 Männikul

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • nikitheone
    Mr. Puujalg
    • Aug 2009
    • 6446

    #496
    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Uuel aastal uue hooga, järgmine trenn 04.01.11 @ 20.45

    jaanuari alguses tulen trenni ja maksan kuumaksu ära, kui jõuan homme koju. näeme neljandal
    &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

    Comment

    • ErikT
      Julm Donk
      • Mar 2009
      • 50

      #497
      Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Uuel aastal uue hooga, järgmine trenn 04.01.11 @ 20.45

      Oleks ka käsi mängima kui veel vajadust on.

      Comment

      • $$$
        Vana Tegija
        • Mar 2009
        • 1072

        #498
        Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Uuel aastal uue hooga, järgmine trenn 04.01.11 @ 20.45

        Algselt postitas ErikT Vaata postitust
        Oleks ka käsi mängima kui veel vajadust on.
        muidugi on, aga ennast aga kohale .

        Comment

        • muruntau
          • Jan 2009
          • 4325

          #499
          Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Uuel aastal uue hooga, järgmine trenn 04.01.11 @ 20.45

          $$$ räägib õigust, ootame ikka uusi. Eriti hea, kui tuleks regulaarseid käijaid

          Comment

          • ErikT
            Julm Donk
            • Mar 2009
            • 50

            #500
            Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Uuel aastal uue hooga, järgmine trenn 04.01.11 @ 20.45

            No ma soovikski regulaarselt käima hakata, kuna praegu kord nädalas saalijalkat on siiski minujaoks vähe ja sooviks nädalas natuke rohkem jalkat mängida.

            Comment

            • muruntau
              • Jan 2009
              • 4325

              #501
              Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Uuel aastal uue hooga, järgmine trenn 04.01.11 @ 20.45

              Õige suhtumine! Tule aga!

              Edit: Jah, trenn toimub Wismari sisehallis. Esimeses postis kogu inff. sry, et eelmises postis vastan, aga mulle hakkab kuidagi vastu paari-kolme sõnalisi vastuseid kirjutada. Tundub raiskamisena.
              Last edited by muruntau; 30.12.10, 00:51.

              Comment

              • ErikT
                Julm Donk
                • Mar 2009
                • 50

                #502
                Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Uuel aastal uue hooga, järgmine trenn 04.01.11 @ 20.45

                4 jaanuaril siis olen kohal.
                Trenn toimub ikka wismaris jah?

                Comment

                • muruntau
                  • Jan 2009
                  • 4325

                  #503
                  Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Uuel aastal uue hooga, järgmine trenn 04.01.11 @ 20.45

                  Soccerneti foorumis tõstatati üles küsimus meie võimaluste kohta saada kohta IV liiga põhja tsoonis. Seal öeldi, et eelnevatel aastatel on ka uued tiimid suunatud ida või lääne tsooni, sest populaarsem põhja tsoon on lihtsalt täis. Põhimõtteliselt on nüüd vägagi reaalne variant, et me põhjas ikkagi mängida ei saa. Helistasin just jalkaliitu, aga neil ei olnud võistluste osakonna esindajaid ega kedagi muud asjalikumat enam kohapeal, ei saanud sealtki selgust. Esmaspäeval helistan uuesti.

                  Minu seisukoht on, et üritan ikka kõigest jõust meid punnida põhjatsooni, aga kui ei õnnestu, olen täiesti nõus ka mängima ida või läänt. See läheks küll mõneti kulukamaks ja orienteeruvalt kolmandikul nädalavahetustel ka aeganõudvamaks, aga me tuleme sellega toime! Annab küll mitu nädalat ette ära planeerida, kes-millal ei saa tulla ja siis spetsiaalselt teistele rõhutada, et nad see kindel mäng ikka tuleks. Kui vaja, enne hooaja algust paar mängijat juurde. Puhtalt kättevõtmise küsimus. Mis te ütlete? Teeme ära? Samas, loodan kuidagi ikka põhja saada.

                  Soccerneti foorumi arutlus: http://foorum.soccernet.ee/showthread.php?t=586&page=29

                  ErikT, Wismari sisehallis jah.

                  Edit: samas usun, et sponsorilt/telt saaks hooaja jooksul lisa ja seega väljaminekud meil ei kasva oluliselt
                  Last edited by muruntau; 30.12.10, 13:21.

                  Comment

                  • nikitheone
                    Mr. Puujalg
                    • Aug 2009
                    • 6446

                    #504
                    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Uuel aastal uue hooga, järgmine trenn 04.01.11 @ 20.45

                    tahaks veel üle küsida muru, et palju läheks see liiga mängijale maksame? ja palju erinevad liigad? kui sul on ligikaudu numbrid olemas, siis oleks hää.
                    &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                    Comment

                    • muruntau
                      • Jan 2009
                      • 4325

                      #505
                      Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Uuel aastal uue hooga, järgmine trenn 04.01.11 @ 20.45

                      Plaani järgi põhja piirkond kulusid ei muudaks, kui sponsorilt kogu summa saame, kulud jäävad nagu esimeses postis eile paranduse sisse viisin.

                      Lääne piirkond oleks kõige kulukam, sest seal oleks peale meie praeguse seisuga Tallinna võistkondi veel ehk 1-2, kaugemad võistkonnad: 1 hiiumaalt ja 2 saaremaalt, ülejäänud jäävad Tallinnast 0,5-1h autosõidu kaugusele. Normaalselt tehes saaks keskmiselt kuus €10-15 praegusest rohkem makstes hakkama, kui inimesed saab oma (st võistkonnaliikmete) autode peale mahutada.

                      Idas oleks praeguse seisuga Tallinnast eemale ~1h ja rohkem sõite kaks: Ambla (Järvamaa põhjaosas) ja Tapa, ülejäänud jääks max 0,5h autosõit Tallinnast või isegi Tallinnasse. Siin saaks keskmiselt €5 kanti jääva lisakuluga hakkama. Miinus ida piirkonna puhul on see, et siia on pääs samuti raskendatud, kuna siin oli samuti 12 võistkonda.

                      Seega kahjuks on lääne piirkond kõige reaalsem koos ohtrate väljasõitudega, aga ma tegutsen selle nimel, et saaks eelkõige Põhja või Itta. Samuti, kui peaksime Läände sattuma, siis selle nimel, et sponsoritelt sõidukulude toetust saada, et meie kulud ei muutuks.

                      Edit: ma ei arvestanud nendes arvutustes tõusva mängijate arvuga. Järgmine aasta mängijate arv kasvab, mis viib hinna inimese kohta alla. Seega võib arvestada €5 madalamate hindadega, kui siinsamas postis kirjas. Seda siis alates veebruarist või märtsist.
                      Last edited by muruntau; 30.12.10, 14:52.

                      Comment

                      • kivisaba
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 2514

                        #506
                        Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Uuel aastal uue hooga, järgmine trenn 04.01.11 @ 20.45

                        järgmisest aastast hakkan ka käima kuigi arvatavasti olen vääääga roostes ja koba

                        Comment

                        • muruntau
                          • Jan 2009
                          • 4325

                          #507
                          Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Uuel aastal uue hooga, järgmine trenn 04.01.11 @ 20.45

                          Pole hullu midagi, trennis saabki roostest lahti! Kui ise tulin oli peale igat liigutust kops koos ja iga puutega lendas pall orbiidile, nüüd kappan nagu noor hirv (kui poleks vigastatud) ja söödudki tulevad (mingil määral) välja!

                          Mõtlesin just välja, kuidas lääne piirkonda sattumise kaotus võiduks pöörata. Küsib sponsorilt plekki Saare- ja Hiiumaa reiside jaoks, mille eest rendib suure bussi ja tasub mängijate ja bussi praamipiletid. Ja, kõik soovijad on kutsutud kaasa tulema meiega mängule. Saab bussis veidi õlle võtta (pealtvaatajad muidugi! ;D), nalja teha ja üldse foorumikaaslastega kokku. Iga tripp oleks nagu väikesed pokkeriprode suvepäevad. Neid trippe tuleb hooaja peale kokku tõenäoliselt kolm, nii et liiga tihedaks see kindlasti ei muutu ja väga koormav ka ei oleks sponsorile.

                          Head lõppu!

                          Comment

                          • Max
                            Õpihimuline Mängur
                            • Dec 2010
                            • 339

                            #508
                            Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Uuel aastal uue hooga, järgmine trenn 04.01.11 @ 20.45

                            Hi,
                            Oleksin ka huvitatud mängimisest ja kui keelatud pole, siis tuleksin uuel aastal ja prooviks ära mis tasemel mängitakse. Jalgpalliga olen tegelenud ja viimased aastat hobikorras. Pokkeriga ka seotud, hobiks ikka saab mängitud vahel rohkem vahel vähem.

                            Comment

                            • raunsz
                              Vana Tegija
                              • Jan 2010
                              • 1492

                              #509
                              Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Uuel aastal uue hooga, järgmine trenn 04.01.11 @ 20.45

                              Muruntau, respekt et vaeva näed! :P

                              Põhja suht raske saada, aga oleks hea. :P Vaja oleks ikkagi 15+ regulari, et meeskond kokku ajada.

                              Comment

                              • veeretas
                                • Apr 2010
                                • 412

                                #510
                                Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Uuel aastal uue hooga, järgmine trenn 04.01.11 @ 20.45

                                Siuke isu on juba jalkat taguda, aga võib juhtuda, et 4.01 ei jõua trenni, siis trios EMV satikas. Aga meeskonna poole pealt tundub kõik suht positiivne. Siia on vist postitanud juba 3 uut potensiaalset regulari ja meeskonna liiget. Pluss mul üks sõber, suht pikalt Tartu Tammeka trennis käinud, lubas ka mõelda, et äkki ühineb ning ta teaks ka erinevaid harjutusi jne. Kui juba liigat taguda siis võiks trenn veits organiseeritum olla (nt. 1/3-1/2 ajast erinevad harjutused vms).

                                Aga eks trennis näeb ja head vana aasta lõppu!

                                Comment

                                Working...