Stake/Tööpakkumine Tartus

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • muruntau
    • Jan 2009
    • 4325

    #316
    Re: Stake/Tööpakkumine Tartus

    Siin on vaiksem kui Eriti Madise teemas.

    Comment

    • Vandalar
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 3577

      #317
      Re: Stake/Tööpakkumine Tartus

      Siin pole piisavalt tsirkust järelikult (või leiba).

      Comment

      • isutuba
        Grinder
        • Sep 2009
        • 633

        #318
        Re: Stake/Tööpakkumine Tartus

        Tundub ,et poisid ei printinud ja svenza on nad pikkemale matkale viinud ,kus juhtub palju õnnetusi

        Comment

        • andu_andu
          Pokkerihai
          • Jan 2009
          • 4050

          #319
          Re: Stake/Tööpakkumine Tartus

          svenza on londonis

          Comment

          • Priidix
            240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
            • Jun 2009
            • 2839

            #320
            Re: Stake/Tööpakkumine Tartus

            Algselt postitas muruntau Vaata postitust
            Siin on vaiksem kui Eriti Madise teemas.
            Hahaha, tõsi!

            Comment

            • Svenza
              Svetlana aka Buldooser
              • Oct 2008
              • 3591

              #321
              Re: Stake/Tööpakkumine Tartus

              Grind on hetkel peatatud. Break-even hyperite tagumine polnud kummalegi poolele kasulik. Hetkel grindin kontoris ise pluss üks rentnik.Uutel poistel kes Türneri käe all mängima hakkavad, hetkel suvepuhkus.

              Comment

              • tiigrikutsu
                Grinder
                • Oct 2011
                • 522

                #322
                Re: Stake/Tööpakkumine Tartus

                6maxi ka nl25+ oskab coachida seal? Enda arvuti ja rolliga tuleks, selline värk oleks võimalik?

                Comment

                • Potsataja
                  õilishing
                  • Oct 2008
                  • 5270

                  #323
                  Re: Stake/Tööpakkumine Tartus

                  Kui nüüd micro HT tasemel ei suudetud coachida, siis nl25 ammugi mitte.

                  Comment

                  • MrRiver
                    Grinder
                    • Oct 2008
                    • 735

                    #324
                    Re: Stake/Tööpakkumine Tartus

                    Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                    Kui nüüd micro HT tasemel ei suudetud coachida, siis nl25 ammugi mitte.
                    Ma arvan, et ESTpatrick täitsa suudab.

                    Comment

                    • Ecuador13
                      🎮🟣 twitch.tv/s3ndlocation
                      • Aug 2009
                      • 730

                      #325
                      Re: Stake/Tööpakkumine Tartus

                      Pakun puusalt et sa ei biidi isegi $15 buyin. Seega hate ei ole õigustatud. Ei maksa alavääristada, breakeven mängimine algajatel on suht well played.

                      Comment

                      • raidov
                        Õpihimuline Mängur
                        • Mar 2009
                        • 436

                        #326
                        Re: Stake/Tööpakkumine Tartus

                        Algselt postitas Ecuador13 Vaata postitust
                        Pakun puusalt et sa ei biidi isegi $15 buyin. Seega hate ei ole õigustatud. Ei maksa alavääristada, breakeven mängimine algajatel on suht well played.
                        +1

                        Kui me oleme pokkeriõpetus.eu'ga suutnud mõne googlest tulnud reegleid mitte teadva inimese juba kasvõi NL4's breakeveniks saada, siis see on alati väga hea saavutus järgmine samm on juba võitmine ja breakevenist winneriks saada on palju lihtsam kui loserist breakeveniks

                        Comment

                        • Potsataja
                          õilishing
                          • Oct 2008
                          • 5270

                          #327
                          Re: Stake/Tööpakkumine Tartus

                          Algselt postitas Ecuador13 Vaata postitust
                          Pakun puusalt et sa ei biidi isegi $15 buyin. Seega hate ei ole õigustatud. Ei maksa alavääristada, breakeven mängimine algajatel on suht well played.
                          Tegelikult ma ei biidi isegi 1.50$ ja hate ei ole kunagi õigustatud. Idee oli ja on hea ning küllap hakatakse ka $ teenima.

                          Comment

                          • Svenza
                            Svetlana aka Buldooser
                            • Oct 2008
                            • 3591

                            #328
                            Re: Stake/Tööpakkumine Tartus

                            Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                            Kui nüüd micro HT tasemel ei suudetud coachida, siis nl25 ammugi mitte.
                            Mine P utsi imbetsill. Tra, ära kommenteeri siin rohkem, persejoonud prükkar!

                            Comment

                            • pokkerisheriff
                              Grinder
                              • Oct 2011
                              • 824

                              #329
                              Re: Stake/Tööpakkumine Tartus

                              Algselt postitas Svenza Vaata postitust
                              Mine P utsi imbetsill. Tra, ära kommenteeri siin rohkem, persejoonud prükkar!
                              väike soovitus, et sa võiksid ise tiba vähem prääksida. kõik (eriti need, kes sind isiklikult ei tunne) ei arva, et mahlakate sõnade teadmine ja enda arust oskuslik jutu sisse pikkimine sind lahedaks teeb. Potsataja p*tsi saatmine selle pärast, et tõe su reaalsete coachimisoskuste kohta välja ütles, on sobimatu hoolimata tema kommentaarist. aga seda on vist liiga raske mõista mehel, kelle 2012. aasta säravaimaks momendiks jääb lubadus Madis Eritile füüsiline märkus teha ja sellele järgnenud juhuslik kokkusattumine tänaval, mille käigus julgeti ainult suunurgast mökitada, et "äkki saad ikka rahad tagasi maksta".

                              Comment

                              • BuildUp
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 2547

                                #330
                                Re: Stake/Tööpakkumine Tartus

                                lol. good one.

                                Comment

                                Working...