Stake/Tööpakkumine Tartus
Collapse
X
-
Re: Stake/Tööpakkumine Tartus
Minu kiire pilk statsidele ütleks, et limping range on liiga väike.
Limping range suurendada põhiliselt nende käte arvelt mida pf muidu foldid, samuti natuke mixximist.
Eks seal ole ka alla EV jooksu.
Millegipärast 10/20 blindide juures liiga suur kaotus? Kas seal on suur jooksmine alla ev või ei mängi deepimat mängu õigesti ?
Lisaks paistab silma fold to 3bet on kõrgematel blindidel liiga kõrge - 8bb (push/fold ainult), vägaväga harva minraise. Kuigi käsi vähe siis 20/40 ja 25/50 blindidel tundub 3bet ka liiga suur.
Tuleks korrigeerida rangesid mõndades spotides siis.
Comment
-
Re: Stake/Tööpakkumine Tartus
PFR != ATSAlgselt postitas alaska Vaata postitustPFR on alla 50%, mis hyperites on väga suur viga.
PFR = (PFR BTN + PFR BB)/2
ATS on 81%, mis on fine.
To Svenza:
Lisa ka statid: CBET, FOLD TO CBET, CHECK-RAISE, FOLD TO CHECK-RAISE. Seda kõikide tänavate kohta.
Comment
-
Re: Stake/Tööpakkumine Tartus
Limping range peaks tõesti suurem olema aga mitte ainult pasaarvelt.
Comment
-
Re: Stake/Tööpakkumine Tartus
Lõpetage see limpimise jutt. See ei tee kedagi võitvast kaotajaks, see on küll tähtis aga 2-3% ROI-d saavutab low-stakesis ka ilma limping-rangeta. Viga on kuskil mujal ja tõenäoliselt kohtades, kus mängitakse stäkkidele ja puusalt tulistades liiga loose callid või halvad bluffid.
Comment
-
Re: Stake/Tööpakkumine Tartus
IMO on see suht suur leak hyperite jaoks, kus ei ole stacky et seda maha barreldada.Algselt postitas vsiu100 Vaata postitustniipalju kui svenzaga rääkisime, siis pidi 1 leak olema ligi 100% cbet, 2nd barrel ja fold riveril. eriti QJx tüüpi floppidel ilma tabamata....
Comment
-
Re: Stake/Tööpakkumine Tartus
Svenjuuzha, kelle espatrick välja valis ja mis limiidil alustab????
Btw, tee väike motivaatorpromo enda mänguritele,ala kes näitab suurimat kasumit, parimat mängu, winratet vms, saab väikse lisa preema (€€€€).
Ma arvan et see võib su grinderite motti tõsta
Comment
-
Re: Stake/Tööpakkumine Tartus
Svenza ootan statte.Algselt postitas ranka Vaata postitustTo Svenza:
Lisa ka statid: CBET, FOLD TO CBET, CHECK-RAISE, FOLD TO CHECK-RAISE. Seda kõikide tänavate kohta.
Comment
-
Re: Stake/Tööpakkumine Tartus
Panen.Algselt postitas ranka Vaata postitustSvenza ootan statte.
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
Comment
-
Re: Stake/Tööpakkumine Tartus
Algselt postitas Mr_Kenny Vaata postitust+1
Kelle Estpätrik välja valis?Priit läheb Folgile pummeldama, peale seda tõmbame cashi grindi käima.Algselt postitas hotcocacola Vaata postitustSvenjuuzha, kelle espatrick välja valis ja mis limiidil alustab????
Btw, tee väike motivaatorpromo enda mänguritele,ala kes näitab suurimat kasumit, parimat mängu, winratet vms, saab väikse lisa preema (€€€€).
Ma arvan et see võib su grinderite motti tõsta
Comment
-
Re: Stake/Tööpakkumine Tartus
Krt nendest PT statsidest on nii raske midagi välja lugeda. :S
Teise mängija suurim probleem tundub olevat, et ta mängib lihtsalt vales toas HTHU'sid (rake is killing him).
56% ITM ja alla 0.5% ROI... ? umbkaudu 54% ITM starsis = 5,4% roiLast edited by neeme; 18.07.12, 13:20.
Comment

TC

Comment