Re: Sõber põleb! 100$ tulekahju kustutamiseks!
anna jah link, äkki nädalavahetusel uurin. nagunii tõmban starsist udu, sest ei suuda üldse enam mängurütmi paika saada.. lähen proovin uuel nädalal toweris uut boonust hoorata veits.. eks näha kas tuleb mänguilu veel tagasi või olengi juba läbi põlenud.
gämbling faktor see nädal 1000%, 90% kätest on suur gambling.. mäng on hullem kui enne diili algust. bankrolli kriitiliseks piiriks on seatud 900, alla selle starsis ei lase rolli. Ilmselt tagasi towerisse esmaspäeval/teisipäeval. Hetkel roll vist miski ~1050 kanti.
anna jah link, äkki nädalavahetusel uurin. nagunii tõmban starsist udu, sest ei suuda üldse enam mängurütmi paika saada.. lähen proovin uuel nädalal toweris uut boonust hoorata veits.. eks näha kas tuleb mänguilu veel tagasi või olengi juba läbi põlenud.
gämbling faktor see nädal 1000%, 90% kätest on suur gambling.. mäng on hullem kui enne diili algust. bankrolli kriitiliseks piiriks on seatud 900, alla selle starsis ei lase rolli. Ilmselt tagasi towerisse esmaspäeval/teisipäeval. Hetkel roll vist miski ~1050 kanti.
Comment