Sõber põleb! 100$ tulekahju kustutamiseks!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Marek K.
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 1477

    #166
    Re: Sõber põleb! 100$ tulekahju kustutamiseks!

    anna jah link, äkki nädalavahetusel uurin. nagunii tõmban starsist udu, sest ei suuda üldse enam mängurütmi paika saada.. lähen proovin uuel nädalal toweris uut boonust hoorata veits.. eks näha kas tuleb mänguilu veel tagasi või olengi juba läbi põlenud.

    gämbling faktor see nädal 1000%, 90% kätest on suur gambling.. mäng on hullem kui enne diili algust. bankrolli kriitiliseks piiriks on seatud 900, alla selle starsis ei lase rolli. Ilmselt tagasi towerisse esmaspäeval/teisipäeval. Hetkel roll vist miski ~1050 kanti.

    Comment

    • surka
      Õpihimuline Mängur
      • Oct 2008
      • 336

      #167
      Re: Sõber põleb! 100$ tulekahju kustutamiseks!

      starsis seal kässis suht palju regulare, ilmselt oled seal ybergämbeldamisega silma jäänud...proovi nädalake ABCd mängida

      Comment

      • Marek K.
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 1477

        #168
        Re: Sõber põleb! 100$ tulekahju kustutamiseks!

        Oojaa, algul ma ikka mängisin seal ka oma standard mängu ja kuigi bad beatid mind tegelikult eriti ei kõiguta, st see mind tavaliselt ei aja tilti isegi kui ma 2-3 buy ini haige bad beati tagajärjel kaotan head mängu tehes, kuid ma lihtsalt.. elust olen vist tiltis. Jõudsime kokkuleppele rankaga, et proovin towerit again.

        Samas ei saa väga halada ka, sest peale diili teist nädalat vms olen vist kõik nädalad kasumis olnud, vahest vähem vahest rohkem. See nädal võib tulla tõenäoliselt esimene kahjumiga nädal, kuid eks näis. Loodan parimat.

        Comment

        • Helmps
          Grinder
          • Oct 2008
          • 828

          #169
          Re: Sõber põleb! 100$ tulekahju kustutamiseks!

          Video on svenzal siinsamas foorumis saadaval, Videode alamfoorumis ning artikli leiate pnewsist, siin ju ei tohi teistele teha reklaami..

          Comment

          • BuildUp
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 2547

            #170
            Re: Sõber põleb! 100$ tulekahju kustutamiseks!

            Mis limiiti Toweris mängima hakkad? :)

            Comment

            • Marek K.
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 1477

              #171
              Re: Sõber põleb! 100$ tulekahju kustutamiseks!

              Tegime sellise diili, et mängin nl20-s mingi 300usdi boonuksit lahti ja kui plussis olen tol hetkel, siis proovin nl50 hakata jebima. See 300 usdine boonus siis on ka esialgu buy-inide määr, mille halvimal juhul võiksin nl50-s kaotada, et tagasi nl20 liikuda. Ehk siis 6 buy ini.

              Comment

              • Marek K.
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 1477

                #172
                Re: Sõber põleb! 100$ tulekahju kustutamiseks!

                Nii! Projekt Pokerstars on minu jaoks esialgu failed! Kandsin starsist alles jäänud rolli välja ja läheb tagasi towerisse nagu mainitud. Seisuks jäi täpselt 993$!

                Selle nädala kohta ilmselt mingit pikka kokkuvõtet ei tule ka, sest totally failed see ja ma siin igalpool vist piisavalt oma continuous supertilti ja seiklusi väljendanud.

                [img width=750 height=484]http://www.hot.ee/buildpc/terehommikust.jpg[/img]



                Comment

                • Tigrano
                  Administraator
                  • Oct 2008
                  • 7614

                  #173
                  Re: Sõber põleb! 100$ tulekahju kustutamiseks!

                  Algselt postitas rankapoeg
                  Tegime sellise diili, et mängin nl20-s mingi 300usdi boonuksit lahti ja kui plussis olen tol hetkel, siis proovin nl50 hakata jebima. See 300 usdine boonus siis on ka esialgu buy-inide määr, mille halvimal juhul võiksin nl50-s kaotada, et tagasi nl20 liikuda. Ehk siis 6 buy ini.
                  Siis on sõpru oodata jälle, kõik käivad vahelduva eduga külas ;D

                  Comment

                  • Marek K.
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 1477

                    #174
                    Re: Sõber põleb! 100$ tulekahju kustutamiseks!

                    nojah, loodame et suudan jälle leveldama hakata, irw!

                    Comment

                    • H2O
                      Õpihimuline Mängur
                      • Nov 2008
                      • 362

                      #175
                      Re: Sõber põleb! 100$ tulekahju kustutamiseks!

                      Algselt postitas rankapoeg
                      nojah, loodame et suudan jälle leveldama hakata, irw!

                      Kui ei suuda, siis kasutad oma avatari eeskujuks? ;D

                      Comment

                      • Tigrano
                        Administraator
                        • Oct 2008
                        • 7614

                        #176
                        Re: Sõber põleb! 100$ tulekahju kustutamiseks!

                        Algselt postitas H2O

                        Kui ei suuda, siis kasutad oma avatari eeskujuks? ;D
                        See rankapoeg on sama vägivaldne, kui ranka, sest nagu kroonikas räägiti pidi ranka viimane pidu ööklubis kaklema hakkama ;D

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #177
                          Re: Sõber põleb! 100$ tulekahju kustutamiseks!

                          Algselt postitas Tigrano
                          See rankapoeg on sama vägivaldne, kui ranka, sest nagu kroonikas räägiti pidi ranka viimane pidu ööklubis kaklema hakkama ;D
                          mulle tungiti kallale! Aga mu diplomaatia skill on hea ja ilmselgelt omas tema füüsilise jõu eelist üle minu, ning olin 40 x rohkem purjus kui tema ja seega oli ainus võimalus võtta kasutusele oma salarelv - diplomaatia! See tegi oma töö ning asjad lahenesid hästi.

                          Comment

                          • Marek K.
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 1477

                            #178
                            Re: Sõber põleb! 100$ tulekahju kustutamiseks!

                            ROFL!

                            Comment

                            • CTXrix
                              Grinder
                              • Oct 2008
                              • 689

                              #179
                              Re: Sõber põleb! 100$ tulekahju kustutamiseks!

                              Kuidas Toweris läheb nüüd? Oled võidujoonele tagasi saanud?

                              Comment

                              • Marek K.
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 1477

                                #180
                                Re: Sõber põleb! 100$ tulekahju kustutamiseks!

                                Kahjuks mitte, kaotasin miski 4 buy ini veel ja olen teinud breaki paar päeva. Teen veel, seniks kuni mänguisu tagasi.

                                Comment

                                Working...