Re: Sõber põleb! 100$ tulekahju kustutamiseks!
Über loose donkide vastu, kes vabatahtlikult mingi bottom pairidega raha ära annavad, pole imo küll erilist mõtet eriti c-bete korraldada....
Või...?
Algselt postitas marguzz22
Über loose donkide vastu, kes vabatahtlikult mingi bottom pairidega raha ära annavad, pole imo küll erilist mõtet eriti c-bete korraldada....
Või...?
Comment