Sõber põleb! 100$ tulekahju kustutamiseks!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • farik666
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 834

    #91
    Re: Sõber põleb! 100$ tulekahju kustutamiseks!

    suitseta vähem

    Comment

    • gert23
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 6695

      #92
      Re: Sõber põleb! 100$ tulekahju kustutamiseks!

      karm kuulda. Rankapojalt ootaks rohkem ... :D

      Comment

      • -andres-
        Moderaator
        • Oct 2008
        • 4546

        #93
        Re: Sõber põleb! 100$ tulekahju kustutamiseks!

        Väikse BR juures ongi see kõige hullem, kui satub ette alla keskmise jooks + paar coolerit. Juba võibki viia mängu alla, ehk inimene võib võtta natuke kaitsvama stiili, mitte callides +EV situatsioone jnejne.

        Arvan, et suudad selle ilusti üle elada ning natuke aega NL10-t nühkida ei tee ka paha. Areng toimugu parem tasa ja targu, kuid sihikindlalt ja järjepidevalt :). Edu edaspidiseks.

        Comment

        • Keiss
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 1592

          #94
          Re: Sõber põleb! 100$ tulekahju kustutamiseks!

          Karm. Elasin eelmine kuu sama asja läbi. Pead oma käed läbi vaatama, palju kaotasid oma lolluse tagajärjel (seda juhtub alati mingi %) ja palju oli biite. Kui vaatad ja saad aru, et normaalse jooksuga oleksid nullis vähemalt siis olen kindel, et peale kerget puhkust ja autokooli küsimustele vastamist oled NL10-s tagasi ja annad seal uue hooga pihta. 8)

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #95
            Re: Sõber põleb! 100$ tulekahju kustutamiseks!

            Algselt postitas Keiss
            Kui vaatad ja saad aru, et normaalse jooksuga oleksid nullis vähemalt...
            Mida tähendab "normaalne jooks"? Mille järgi sa seda kindlaks teed, et nüüd on normaalne jooks nii teoorias kui ka praktikas?

            Comment

            • Keiss
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 1592

              #96
              Re: Sõber põleb! 100$ tulekahju kustutamiseks!

              Noh downswingi ajal on ju tavaline, et näiteks AA ei võida 80% pote vaid ca 20% :) Mängi kuidas tahad neid.

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #97
                Re: Sõber põleb! 100$ tulekahju kustutamiseks!

                Tegelikult ma tahtsin öelda sellist asja, et "normaalset jooksu" ei eksisteeri. Samuti ei saa sa kunagi öelda, et sa oled praegusel hetkel upswingis või downswingis, sest miskeid jooni olevikus ei eksiteeri. Neid jooni näed sa ainult pärast mängimist graafikult, et näe siin oli räme downswing ja siis päris huvitav upswing.

                Seega unustage ära igasugu jooksu analüüsid! See, mis kaardijooks hetkel on, see on täiesti ebaoluline - analüüsida ja vigu leida oma mängust saad ikkagi!

                Comment

                • Svenza
                  Svetlana aka Buldooser
                  • Oct 2008
                  • 3591

                  #98
                  Re: Sõber põleb! 100$ tulekahju kustutamiseks!

                  Algselt postitas ranka
                  SNG/STT (ja kõikide muude turniiride) õpetaja ma ei ole, sest ma olen seal ise kaotav/null mängija :D

                  Parem vastupidi - keegi võiks mind turniiridel jälgida :o
                  Teeme mingi diili... Mul oleks vaja ka cash selgeks õppida. Turnad viskavad hella kopa ette teinekord. Üks päev tagusin 40 turkat järjest nii et alb akkas nahui. Peale seda ei viicind 2 päeva tegeleda. Ja cashis võib stabiilsemalt teenida, turkadel variatsioon.

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #99
                    Re: Sõber põleb! 100$ tulekahju kustutamiseks!

                    Algselt postitas Svenza
                    Teeme mingi diili... Mul oleks vaja ka cash selgeks õppida. Turnad viskavad hella kopa ette teinekord. Üks päev tagusin 40 turkat järjest nii et alb akkas nahui. Peale seda ei viicind 2 päeva tegeleda. Ja cashis võib stabiilsemalt teenida, turkadel variatsioon.
                    Ma arvan, et mul ei ole hetkel turniiride õppimise isu, kuna liikusin just limiidist üles ning cashgame pakub jällegi pinget. Kui kunagi cashgame siibri ette viskab, siis tuletan seda diili meelde ja kui sa siis nõus oled, siis võime teha.

                    Comment

                    • jrgn hell
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 3328

                      #100
                      Re: Sõber põleb! 100$ tulekahju kustutamiseks!

                      vb hudi puudumine ka segab sind, aga nendelt short nittidelt on just jumala kunn varastada. Ise jälgin nied just hullult ja kui nad on mul näiteks nii et 1 enne CO-d, CO ja eriti kunn kui BTN ka shortid ja niti poole, siis seda raisen suht laialt ikka ise MPl, pohhui, kes blindidel on ja pahatihti on nied nii plaju, et saadki mp-lt või esimeselt CO-lt blinde stealida

                      endal ongamei steal 49.4 ja sucsess 65.9
                      seal shortide vastases artiklis oli ka et neid tuleb suht julmalt tõsta, kui raisevad või blindidel on, samas feel järgi, enamasti, kui short ainult raiseb, siis tal hea käe poolne käsi, et pappi sisse saada

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #101
                        Re: Sõber põleb! 100$ tulekahju kustutamiseks!

                        Algselt postitas jrgn hell
                        vb hudi puudumine ka segab sind, aga nendelt short nittidelt on just jumala kunn varastada. Ise jälgin nied just hullult ja kui nad on mul näiteks nii et 1 enne CO-d, CO ja eriti kunn kui BTN ka shortid ja niti poole, siis seda raisen suht laialt ikka ise MPl, pohhui, kes blindidel on ja pahatihti on nied nii plaju, et saadki mp-lt või esimeselt CO-lt blinde stealida

                        endal ongamei steal 49.4 ja sucsess 65.9
                        seal shortide vastases artiklis oli ka et neid tuleb suht julmalt tõsta, kui raisevad või blindidel on, samas feel järgi, enamasti, kui short ainult raiseb, siis tal hea käe poolne käsi, et pappi sisse saada
                        See nädal hakkasime HUD'i kasutama. Ei ostnud HEM'i aga installeerimise PT3, millel on 60 päevane trial. Seda ma pidasingi oma sõnade söömise all silmas.

                        Comment

                        • kollane
                          Pokkerihai
                          • Nov 2008
                          • 2031

                          #102
                          Re: Sõber põleb! 100$ tulekahju kustutamiseks!

                          huvitav lugeda seda teemat siin. jälle tiba targem, proovin täna rakendada.
                          ranka sa viitsiksid väikse kommentaari visata kui saadan enda statsid ?

                          Comment

                          • kollane
                            Pokkerihai
                            • Nov 2008
                            • 2031

                            #103
                            Re: Sõber põleb! 100$ tulekahju kustutamiseks!

                            Algselt postitas kollane
                            huvitav lugeda seda teemat siin. jälle tiba targem, proovin täna rakendada.
                            ranka sa viitsiksid väikse kommentaari visata kui saadan enda statsid ?



                            Äkki saaks keegi seletada täpselt selle 100/BB ära. ??? jääb natuke arusaamatuks

                            Comment

                            • lenC
                              Administraator
                              • Oct 2008
                              • 6440

                              #104
                              Re: Sõber põleb! 100$ tulekahju kustutamiseks!

                              Algselt postitas kollane


                              Äkki saaks keegi seletada täpselt selle 100/BB ära. ??? jääb natuke arusaamatuks
                              Äkki mõtled bb/100? See näitab, mitu big blindi sa 100 käe jooksul teenid. Näide: mängid $0.05/$0.10 blindidega 1000 käelise sessi, lõpuks jääd $8 plussi. $8 on 80 big blindi, 80(big blindid)/1000(käed)*100=8bb/100, ehk 100 käe kohta teenisid 8 big blindi keskmiselt.
                              Milleks see kasulik on? Sellega saavad mängijad üksteise oskusi võrrelda/enda arengut jälgida - mida iganes. Kui üks mängija teenib 1 000 000 käega $100 ja teine samadel tingimustel 100 000 käega $80 on ju 2. mängija ilmselgelt parem.

                              Kõrvalmärkus: Rohkem on moes kasutada kokkuleppelist terminit "ptbb", mis tähendab big bette. 1 big bet(BB)=2 big blindi(bb)

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #105
                                Re: Sõber põleb! 100$ tulekahju kustutamiseks!

                                Algselt postitas kollane
                                huvitav lugeda seda teemat siin. jälle tiba targem, proovin täna rakendada.
                                ranka sa viitsiksid väikse kommentaari visata kui saadan enda statsid ?
                                Tegin uue teema *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***. Postita oma statistika sinna ja saad tervelt kommuunilt väga head tagasisidet.

                                Comment

                                Working...