Ecuador13 MiniFTOPS, müün osakuid.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Ecuador13
    🎮🟣 twitch.tv/s3ndlocation
    • Aug 2009
    • 730

    #31
    Re: Ecuador13 MiniFTOPS, müün osakuid.

    5lehte andis ka nõusoleku, täna tõmban tournad käima:
    2 x $5.5 double stack $5.5k gtd
    $11 super stack $10k gtd
    $11 double stack $7.5k rush gtd
    2 x $5.5 KO $5.5k gtd
    3 x $1.1 double stack sng
    Last edited by Ecuador13; 09.06.11, 14:44.

    Comment

    • Ecuador13
      🎮🟣 twitch.tv/s3ndlocation
      • Aug 2009
      • 730

      #32
      Re: Ecuador13 MiniFTOPS, müün osakuid.

      Aeti korralikult leili jälle, proovin, kas tulen veel august välja. KOs omati lihtsalt, deepstackis läks sisse ülepaar vs top paar+fd(QQ vs 67s). Rushis olin megadeep, kuid QQ vs AA, pre flattis mu 3bet ja madalal flopil bustorisse.
      $5.5gtd 89 vs JJ 789 flopil ja river T, teises sain taga sisse AJ vs AK blind waris.
      Mõttetud vennad seal FTs, vabatahtlikult küll seal enam ei mängi.

      Comment

      Working...