Ecuador13 MiniFTOPS, müün osakuid.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • romario
    FPP Pro
    • Dec 2010
    • 230

    #16
    Re: Ecuador13 MiniFTOPS, müün osakuid.

    No kuis läks eile? :)

    Comment

    • Ecuador13
      🎮🟣 twitch.tv/s3ndlocation
      • Aug 2009
      • 730

      #17
      Re: Ecuador13 MiniFTOPS, müün osakuid.

      ****, täiega ****, üks mincash. Suur pocket vs suurem pocket, light 3bet action kogu aeg, kaarti üldse ei käinud ka(ässasid ei näinud kordagi ja nii palju kui kunne sain, ühe korra sain blindid vist, ülejäänud kaotasin. Kõik mängivad halvasti, donke võimatu üle mängida ju, keegi paari ei foldi... Kohe sessi alguses lakkas HEM töötamast ka, ma ilma selleta nagu invaliid:S Hemi nagu tõmbas käima ja isegi ikoon tuli taskbarile, kuid seda ei avanud, oligi lihtsalt fcking ikoon:D Kinni pannes ei küsi ka nagu tavaliselt, et are you sure you want to close vms, vaid toorelt pani kinni, nagu ei töötaks midagi seal. pole varem sellist jama olnud ja sessi alguses tundus nagu töötavat(siiamaani ei tööta) HELP


      Homme rushis hakkan toorelt hittima, viimases HUs tõmban breakeven selle ürituse vähemalt, et keegi miinusesse ei jääks:) GL for me(or should i say no bad luck)
      Last edited by Ecuador13; 16.05.11, 17:34.

      Comment

      • Ecuador13
        🎮🟣 twitch.tv/s3ndlocation
        • Aug 2009
        • 730

        #18
        Re: Ecuador13 MiniFTOPS, müün osakuid.

        Täna siis rush, juba 4k pealt 5.5k peale ehitanud, kuna 1 turniir ainult, siis updaten siia posti jooksvalt.

        Üks ahv kinkis A8A flopil peaaegu duubli AJ vs KJ, ma cbettisin, esindades õhku ja ta küttis kogu stacki sisse:) 10k stack.

        AA vs AKs vs JJ preflop 3-way all-in, AK sai runner-runner masti, nagu ikka, 7k

        AKs vs AK, sain runner-runner masti, 15k, must love karma

        88 UTG avan, saan 2 calli, btn ja bb, flop Q kõrge, üks ülekaart mulle, checkime flopi läbi ja madala turni ja riveri korral võtan fancylt valuet teiselt paarilt, 17k

        bb vs sb, AA vs AK pidas, 20k, 144. 1100 seast.

        28k, 79. 900 seast, täna olen heas vormis:)

        folditakse cutoffini, kes avab, btn kütab otsa, teadagi et buttonil on mingi random crap ja laon 4beti sisse 77-ga(rushis käib alati LP selline meta ja lagimine), donk callib. flop JT2 rainbow, cbet sisse, callib. turn 8, panen teise barreli - callib, wtf, üldse ei pane teda hea handi peale, turnil panen KQ või auku rea ja ülekaardid peale. tal ei saa lihtsalt midagi olla. river blank 4 ja panen stacki sisse ja instacallib KT, wtfwtfwtf, öäk. Natuke kahju, kena stack oli, iga vähegi teadlik mängija oleks siin KT ära ka andnud, ma ei teagi, kas olen mooviga rahul või enda peale hoopis pahane. Mingi variant oleks olnud turnis alla anda, aga pot nii suur + mu 4bet pre esindas premium handi. Mingeid reade vastase kohta ei olnud, aga riveris jäi kena 2/3 pot mulle alles. Rahasse foldima ei läinud, mincashi oleksin saanud, aga suurt hitti tahtsin. HUs tuleb suur hitt, ma tunnen seda:D
        Last edited by Ecuador13; 18.05.11, 22:21.

        Comment

        • romario
          FPP Pro
          • Dec 2010
          • 230

          #19
          Re: Ecuador13 MiniFTOPS, müün osakuid.

          Kuis HU läks siis?

          Comment

          • Stennnn
            Julm Donk
            • May 2011
            • 25

            #20
            Re: Ecuador13 MiniFTOPS, müün osakuid.

            No mis toimub ???????????

            Comment

            • Ecuador13
              🎮🟣 twitch.tv/s3ndlocation
              • Aug 2009
              • 730

              #21
              Re: Ecuador13 MiniFTOPS, müün osakuid.

              Olin Vilniuses OOC main evendil ja mõne aja eemal. HUs kukkusin teises ringis mingi total dongi vastu. Ees sain kenasti raha sisse A7 vs KQ(nibin-nabin), riverisse tõmbas masti. HU matchi kohta võiks öelda, et miski ei koordineerunud mu kaartidega, ei flop ega ka tugevad drawd. Üldkokkuvõttes olen oma mänguga rahul, suuri vigu ei teinud, paar asja olid, mida oleks võinud teistmoodi teha. Kui ei tule, siis ei tule, midagi pole parata:S Selle ühe mincashi pean vist juppideks jagama ja laiali saatma.
              Last edited by Ecuador13; 30.05.11, 12:34.

              Comment

              • Stennnn
                Julm Donk
                • May 2011
                • 25

                #22
                Re: Ecuador13 MiniFTOPS, müün osakuid.

                mitu kopikat saab ?

                Comment

                • Ecuador13
                  🎮🟣 twitch.tv/s3ndlocation
                  • Aug 2009
                  • 730

                  #23
                  Re: Ecuador13 MiniFTOPS, müün osakuid.

                  1 osak = $2.35, väike lohutusauhind vähemalt:)

                  Comment

                  • yolpa
                    Pokkerihai
                    • Jun 2009
                    • 2669

                    #24
                    Re: Ecuador13 MiniFTOPS, müün osakuid.

                    proovi parem selle raha eest mingeid turkasi?

                    Comment

                    • Ecuador13
                      🎮🟣 twitch.tv/s3ndlocation
                      • Aug 2009
                      • 730

                      #25
                      Re: Ecuador13 MiniFTOPS, müün osakuid.

                      hmm...$2 kaupa ilmselt mõttetu kanda jep. Kui kõik osalejad nõus on, siis panen kokku $47 eest mingi turniirikomplekti fulltildis.
                      Ilmselt paar $11 super stacki ja mõned $5 rush double stackid ning veel mõned väiksemad MTTd. Kui kõik nõus on, andke jaatav vastus, siis saan edasi mõelda. Kes tahab raha, võin ka raha kanda ja turniirikomplektis osalust siis ei oma. Sorry, et aeglaselt vastan ja reageerin, kiired ajad on.

                      Comment

                      • Cypher0
                        Pokkerihai
                        • Jan 2010
                        • 1512

                        #26
                        Re: Ecuador13 MiniFTOPS, müün osakuid.

                        Turnad on ok minu poolt.

                        Comment

                        • andu_andu
                          Pokkerihai
                          • Jan 2009
                          • 4050

                          #27
                          Re: Ecuador13 MiniFTOPS, müün osakuid.

                          nõus

                          Comment

                          • Stennnn
                            Julm Donk
                            • May 2011
                            • 25

                            #28
                            Re: Ecuador13 MiniFTOPS, müün osakuid.

                            vabalt

                            Comment

                            • taavi
                              Grinder
                              • Oct 2008
                              • 684

                              #29
                              Re: Ecuador13 MiniFTOPS, müün osakuid.

                              Ok.

                              Comment

                              • romario
                                FPP Pro
                                • Dec 2010
                                • 230

                                #30
                                Re: Ecuador13 MiniFTOPS, müün osakuid.

                                ofc nõus.

                                Comment

                                Working...