Ecuador13 MiniFTOPS, müün osakuid.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Ecuador13
    🎮🟣 twitch.tv/s3ndlocation
    • Aug 2009
    • 730

    #1

    Ecuador13 MiniFTOPS, müün osakuid.

    need miniFTOPS evendid tundusid liiga mahedad, et neile ei öelda.

    btw mu esimene stake/diili küsimine
    Turniirid:

    May 13 $22 #14 6-max super-stack 10min levelid
    May 14 $22 #20 double stack rush 6min levelid
    May 15 $33(6 entryt) #24 super-stack 12min levelid
    May 18 $33 #32 double stack, rush 6min levelid
    May 21 $55 #42 3k stack, 6min levelid, HU shootout(lemmik)




    Kokku: $330

    Pool müün ära:

    Osaku suurus $16.5
    Müün 10 osakut

    Diil läheb lukku 13. mai kell 18

    Väljamaksed vastavalt osalusele. Ntx 2 osakut ja hitin $10k, saate $1k(-BI obv) jne

    Miks küsin?

    Mängin tohutult paremini, kui ma tean, et on võimalus, et keegi jälgib mu mängu:)
    FTsse pole never depositit teinud ja ei plaani ka teha, hetkel kestab seal mul üks micro-projekt. Hea uus kogemus.

    Mõned siit foorumist teavad mind irl ka, kedagi kindlasti üle ei lase:)

    Cashis olen fish(BE), HU cashiga plussis, tournade graph siin:


    Tean, et väike sample, kuid ma ei ole eriline grinder ka. Kui keegi ei osta, mängin nagunii(maybe vähem turniire) ja postitan siia teemasse tulemused, et näeksite millest ilma jäite

    Live tulemused ka, kus suurem osa ticketeid netist võetud:


    Raha oleks hea kui FT, sest seal microroll, võib ka MB või pangakonto.

    SOLD OUT

    Stakejate list:

    andu_andu - 5 osakut
    romario - 2 osakut
    Stennnn - 1 osak
    Cypher0 - 1 osak
    5lehte - 1 osak
    taavi - 1 osak

    EDIT: Aitäh kõigile usalduse eest ja kui see diil lõpeb hästi, proovin võib-olla livega ka kunagi, nii palju lõbusam:)
    Last edited by Ecuador13; 13.05.11, 13:56.
  • Stennnn
    Julm Donk
    • May 2011
    • 25

    #2
    Re: Ecuador13 MiniFTOPS, müün osakuid.

    Võtan 1 osaku ja võin FT kanda.

    Comment

    • Cypher0
      Pokkerihai
      • Jan 2010
      • 1512

      #3
      Re: Ecuador13 MiniFTOPS, müün osakuid.

      Võtan 1, FT-sse kannaks. Aramolise on user jah?

      E: kandsin ära.
      Last edited by Cypher0; 12.05.11, 21:53.

      Comment

      • taavi
        Grinder
        • Oct 2008
        • 684

        #4
        Re: Ecuador13 MiniFTOPS, müün osakuid.

        Võtaks ühe. Saatsin fulltilti ära - Aramolise (V) ninja

        Comment

        • romario
          FPP Pro
          • Dec 2010
          • 230

          #5
          Re: Ecuador13 MiniFTOPS, müün osakuid.

          Ma võtaks 2 osakut, aga kannaks panka, kui sobib siis viska PMi andmed ja kui palju eurosid tahad.

          Comment

          • andu_andu
            Pokkerihai
            • Jan 2009
            • 4050

            #6
            Re: Ecuador13 MiniFTOPS, müün osakuid.

            võtan ülejäänud.

            kannan $82,5 ja oman 25% su potentsiaalsetest võitudest - am i right ?
            Last edited by andu_andu; 13.05.11, 01:19.

            Comment

            • Ecuador13
              🎮🟣 twitch.tv/s3ndlocation
              • Aug 2009
              • 730

              #7
              Re: Ecuador13 MiniFTOPS, müün osakuid.

              You are right andu, you own 25% of my winnings, romario panin sulle pm. 5lehte sai 11. osaku
              Aramolise on user jep. Rohkem osakuid ei müü! Ärge saatke enam pm:)
              Last edited by Ecuador13; 13.05.11, 01:49.

              Comment

              • Ecuador13
                🎮🟣 twitch.tv/s3ndlocation
                • Aug 2009
                • 730

                #8
                Re: Ecuador13 MiniFTOPS, müün osakuid.

                taavi ja cypheri rahad kohal.

                Comment

                • Ecuador13
                  🎮🟣 twitch.tv/s3ndlocation
                  • Aug 2009
                  • 730

                  #9
                  Re: Ecuador13 MiniFTOPS, müün osakuid.

                  Kõikide rahad on kohal, panen esimesse posti stakejate listi ka.

                  Comment

                  • hotcocacola
                    HTCCACLA
                    • Oct 2008
                    • 14473

                    #10
                    Re: Ecuador13 MiniFTOPS, müün osakuid.

                    mina soovin edu

                    Comment

                    • Ecuador13
                      🎮🟣 twitch.tv/s3ndlocation
                      • Aug 2009
                      • 730

                      #11
                      Re: Ecuador13 MiniFTOPS, müün osakuid.

                      1. turniir no cash, sain mõnusa imidži lauas, millelt lõivu lõikama hakata, kuid laud lõhuti ära. Lõpuks shovesin shortina loose donki AJ ja tagant paremad handid callisid obv, suht standard. Homme siis rush..

                      Comment

                      • Ecuador13
                        🎮🟣 twitch.tv/s3ndlocation
                        • Aug 2009
                        • 730

                        #12
                        Re: Ecuador13 MiniFTOPS, müün osakuid.

                        kuna rushi jälgida ei saa, siis updaten, KK ülepaar vs 22 set tegin pot control ja kaotasin minimaalselt(ca 1/4 stackist), siis üks pre shippis suurelt AQ, mul KK. 30% tahtis tulla. 2k peal
                        Siis nüüd just mul blindides 55, flatin, A5Q flopil slowplaysin(check-call), suht scary board tuli lõpuks maha ja võtsin max value, algstack 4k+natuke lisa. siis UTG TT avan, kaks calli, flop 832, total rainbow, tont hakkas overpairi esindama, väga ebamugavad turn ja river(J8 vist), herocallisin maha 6k peal, nüüd väiksemad potid 5.5k peal bb=60

                        AA vs AJ pre, stack 8.7k, bb=100

                        breakiks 7.3k, average 9.3k, järgmine bb=200, light 3bet action all the time

                        KK, A flopis, ma olen fulltildis.

                        KK SB peal, HJ avab, ma 3betin, ta 4betib, lükkan sisse ära, AK vastas, megasuur pot, A turnis, FML. Mängisin väga hästi:)
                        Last edited by Ecuador13; 14.05.11, 20:09.

                        Comment

                        • romario
                          FPP Pro
                          • Dec 2010
                          • 230

                          #13
                          Re: Ecuador13 MiniFTOPS, müün osakuid.

                          Küll järgnevatel hittid .)

                          Comment

                          • yolpa
                            Pokkerihai
                            • Jun 2009
                            • 2669

                            #14
                            Re: Ecuador13 MiniFTOPS, müün osakuid.

                            converdi käsi äkki, on veits mugavam jälgida

                            Comment

                            • Ecuador13
                              🎮🟣 twitch.tv/s3ndlocation
                              • Aug 2009
                              • 730

                              #15
                              Re: Ecuador13 MiniFTOPS, müün osakuid.

                              OK, edaspidi konverdin, homme läheb sellega raskeks, sest plaanin oma raha eest kell 17 veel super-stack knockouti teha(6 lauda)+ kell 20 ka siin steigitud $33 super-stack(6 lauda)+ OOs OOPSi ja OOC Super satikad. Seega teoreetiliselt on võimalik, et ma 14-tablin korraga:)

                              Rushi viimane hand siin, suht std: http://weaktight.com/r3570106

                              Comment

                              Working...