hotcoca steigib Poke-t NL2FRi @ 888 pokerisse

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kardaanirist
    Pokkerihai
    • Nov 2009
    • 3675

    #46
    Re: hotcoca steigib Poke-t NL2FRi @ 888 pokerisse

    KKga oleks pannud preflop 10-12c ja AAga oleks ka 4beti teinud ikka 44c vms.

    Comment

    • hotcocacola
      HTCCACLA
      • Oct 2008
      • 14473

      #47
      Re: hotcoca steigib Poke-t NL2FRi @ 888 pokerisse

      ei ole hullu, läheb ilusti (Y).
      Juhul, kui sa mind täna õhtul/öösel kätte ei saa (tõenäoliselt magan) ning sul on NL6 roll koos, siis tee screenshot, pane siia ning võta NL6 ette. Kuid kasuta stop-lossi, mmm näiteks -3bi NL6s, siis lõpetad sessi ja jätkad uuesti NL2s.

      edueduedu :D, mai lõpuks oleme ilusti nl20s :D

      Comment

      • Poke
        Grinder
        • Mar 2010
        • 995

        #48
        Re: hotcoca steigib Poke-t NL2FRi @ 888 pokerisse

        Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
        ei ole hullu, läheb ilusti (Y).
        Juhul, kui sa mind täna õhtul/öösel kätte ei saa (tõenäoliselt magan) ning sul on NL6 roll koos, siis tee screenshot, pane siia ning võta NL6 ette. Kuid kasuta stop-lossi, mmm näiteks -3bi NL6s, siis lõpetad sessi ja jätkad uuesti NL2s.

        edueduedu :D, mai lõpuks oleme ilusti nl20s :D
        teeme nii, praegu see viimane session käis suht närvidele, pole tuju mängida, aga öösel üritan midagi edasi nikerdada :D

        Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
        KKga oleks pannud preflop 10-12c ja AAga oleks ka 4beti teinud ikka 44c vms.
        AA-ga sain raha pre sisse, on sel vahet kuidas?

        ja KK käes poleks ka anywayz midagi muuta saanud. üle 10c pre tõstet nad kardavad kah liiga palju, ei viitsi KK-ga blinde ka korjata nl2-s päris
        Last edited by Poke; 30.03.11, 16:32.

        Comment

        • kardaanirist
          Pokkerihai
          • Nov 2009
          • 3675

          #49
          Re: hotcoca steigib Poke-t NL2FRi @ 888 pokerisse

          Algselt postitas Poke Vaata postitust
          teeme nii, praegu see viimane session käis suht närvidele, pole tuju mängida, aga öösel üritan midagi edasi nikerdada :D


          AA-ga sain raha pre sisse, on sel vahet kuidas?

          ja KK käes poleks ka anywayz midagi muuta saanud. üle 10c pre tõstet nad kardavad kah liiga palju, ei viitsi KK-ga blinde ka korjata nl2-s päris
          muidugi on vahet. korraliku 4bet sizinguga ei anna sa vastasele oddse any2 callida, et foorumisse bad beati tulla postitama.

          KK käsi täpselt samasugune. tee korralik betsize ja saad sellelt poisipaarilt pikas perspektiivis rohkem raha potti ja ei anna oddse any2 callida. lol @ kardavad üle 10c bette.

          Comment

          • qbj0hn
            Auk on auk. FAKT!
            • Nov 2008
            • 7091

            #50
            Re: hotcoca steigib Poke-t NL2FRi @ 888 pokerisse

            Algselt postitas Poke Vaata postitust


            AA-ga sain raha pre sisse, on sel vahet kuidas?
            Ära ole results oriented.

            Comment

            • Poke
              Grinder
              • Mar 2010
              • 995

              #51
              Re: hotcoca steigib Poke-t NL2FRi @ 888 pokerisse

              okei rardaanirist ja qbj0hn, tänud õpetsussõnade eest

              Sessionit alustasin, esimene käsi AA


              mis see bet sizing? panen veel julgemalt otsa või sobis?

              Comment

              • Ahangama
                Klubi Liige
                • Jul 2009
                • 615

                #52
                Re: hotcoca steigib Poke-t NL2FRi @ 888 pokerisse

                3bet ikka vähemalt 3 kordne, isegi 4x pole nl2-s halb mõte, pluss paar blindi otsa olenevalt vastasest! Samas kui ees minraise to 0.04 siis 3beti ikka 0,16 peale vms mis oleks 3bet standard avangu puhul.

                Comment

                • kardaanirist
                  Pokkerihai
                  • Nov 2009
                  • 3675

                  #53
                  Re: hotcoca steigib Poke-t NL2FRi @ 888 pokerisse

                  natuke mööda veel, aga juba parem. standard 3bet on kuskil 10-12bb (võib olla ka vähem/rohkem olenevalt mängijast, olukorrast, lauast jne) ja standard 4bet on 2,2-2,5 korda 3bet (ehk siis ~25bb). kui fish on nõus rohkem välja maksma, siis obv pane rohkem.

                  Comment

                  • Poke
                    Grinder
                    • Mar 2010
                    • 995

                    #54
                    Re: hotcoca steigib Poke-t NL2FRi @ 888 pokerisse

                    selge,
                    igaljuhul viimane session, saan ikka veel set vs väiksem set , turnil quadsid vastu omale ja muud sellist sitta
                    praegune session jooksen 4.5bi alla EV kujutate ette?
                    , et ma ei tea, ma mängin paar tundi veel, tahaks 120$ kätte saada ikka kuidagi, kaua nad ikka oma 1 outereid saavad...

                    E: session jäi -5.56$ EV +13.14$ 10bi alla EV
                    Roll jäi 100.72$
                    Last edited by Poke; 31.03.11, 14:33.

                    Comment

                    • subtiiter
                      Julm Donk
                      • Jan 2010
                      • 53

                      #55
                      Re: hotcoca steigib Poke-t NL2FRi @ 888 pokerisse

                      Algselt postitas Poke Vaata postitust
                      praegune session jooksen 4.5bi alla EV kujutate ette?
                      mkm :O

                      Comment

                      • Poke
                        Grinder
                        • Mar 2010
                        • 995

                        #56
                        Re: hotcoca steigib Poke-t NL2FRi @ 888 pokerisse

                        Update
                        ROLL: 120.93$
                        , et jah, Esimene limiit ületatud, jäin ise väga rahule oma mänguga, 14.st sessionist 2 lõppesid miinusega ja nende miinus sessionite EV oli tohutult plussis.

                        kogu sessionite pilt


                        Graafiku pilt


                        et jah hotcocacola, ronin siis nl6 FR-i -3bi stoplossiga.?

                        kui kellegil on paar tarka õpetussõna, mida peaksin muutma ja tähele panema nl6-s?. ega nl2 ja nl6 vist väga ei erinegi ma ise usun, raha on võibolla natukene raskem kätte saada, aga enamjaolt on mäng sama vast.

                        Comment

                        • K2snakas
                          Pokkerihai
                          • Feb 2009
                          • 2388

                          #57
                          Re: hotcoca steigib Poke-t NL2FRi @ 888 pokerisse

                          graafikust saad kergemini kh pilti teha. Parem klõps ja "save image", siis sai pea oma desktopist pilte tegema:)

                          Comment

                          • Kallas
                            Julm Donk
                            • Mar 2011
                            • 40

                            #58
                            Re: hotcoca steigib Poke-t NL2FRi @ 888 pokerisse

                            888 grindin isegi ennast praegu alates nl2-est, olen vahest sind laudedes märganud. Palju edu limiitide vallutamisel.
                            Aga kuidas sa plaanid nl6 grindida kui nl6-e laudasid on väga vähe? ( vähemalt praegu kui vaatan) .

                            Comment

                            • Poke
                              Grinder
                              • Mar 2010
                              • 995

                              #59
                              Re: hotcoca steigib Poke-t NL2FRi @ 888 pokerisse

                              praegu on selline kellaaeg lihtsalt, ja nl6 laudu hakkan vähem mängima, 4-8 lauda vms,
                              paari tunni pärast peaks oma 6 lauda koos olema, :D

                              E: mis nimi 888s kallas?
                              Last edited by Poke; 01.04.11, 09:36.

                              Comment

                              • Kallas
                                Julm Donk
                                • Mar 2011
                                • 40

                                #60
                                Re: hotcoca steigib Poke-t NL2FRi @ 888 pokerisse

                                888s on kasutaja: Superstaar
                                Kuidas muidu praegu läinud on ? Kasumlikult ? =)

                                Comment

                                Working...