hotcoca steigib Poke-t NL2FRi @ 888 pokerisse

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • emmimees
    Klubi Liige
    • Aug 2010
    • 2719

    #16
    Re: Pakun steiki NL2-te

    Algselt postitas Char Vaata postitust
    krt see võttis küll kõveraks :D
    +1 lol

    Comment

    • privador
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 3951

      #17
      Re: Pakun steiki NL2-te

      Minu arust voib vabalt staketavaid olla.
      A la nt Kiivramees paneb bustosse ja tahab rolli uuesti üles ehitada.
      Minu arust ma tunnen päris mitmeid mängijaid, kelle pokkeriBR on olnud üle 30keuri ja nad on bustosse pannud ja kasvõi valmis ehk NL2 grindima. vb NL2 on liiga sürr, aga NL10 kindlasti

      Comment

      • fyte
        Pokkerihai
        • Jun 2010
        • 3378

        #18
        Re: Pakun steiki NL2-te

        Peen leveldamine siin teemas. : D
        Aga jah, nagu mainitud, siis OP'l pigem riskivabam steikida nl10sse vm limiiti, sest mängijal, kel pole endal paarkümmend euri vaba raha, ei ole üldjuhul piisav skillset/mindset isegi 2nl jaoks.
        Last edited by fyte; 22.03.11, 19:59. Põhjus: typo

        Comment

        • kardaanirist
          Pokkerihai
          • Nov 2009
          • 3675

          #19
          Re: Pakun steiki NL2-te

          täpselt nii. tore, et keegi pakub stake, aga kui juba, siis natukene kõrgemale või siis vähemalt anna coachingut ka. 55-45 vast ei viitsi keegi eriti mässata nii madalas limiidis kui abi ka ei saa.

          Comment

          • timz0333
            Pokkeritark
            • Mar 2009
            • 6322

            #20
            Re: Pakun steiki NL2-te

            100/100 VPIP coaching oleks cool.

            Comment

            • sorm
              Pokkerihai
              • May 2009
              • 1511

              #21
              Re: Pakun steiki NL2-te

              Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
              100/100 VPIP coaching oleks cool.
              Palju tunnis maksad ma võin õpetada :D

              Comment

              • sorm
                Pokkerihai
                • May 2009
                • 1511

                #22
                Re: Pakun steiki NL2-te

                Ma tahaks ka saada stake NL2, kui veel vabu kohti on!

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #23
                  Re: Pakun steiki NL2-te

                  Algselt postitas privador Vaata postitust
                  Minu arust voib vabalt staketavaid olla.
                  A la nt Kiivramees paneb bustosse ja tahab rolli uuesti üles ehitada.
                  Minu arust ma tunnen päris mitmeid mängijaid, kelle pokkeriBR on olnud üle 30keuri ja nad on bustosse pannud ja kasvõi valmis ehk NL2 grindima. vb NL2 on liiga sürr, aga NL10 kindlasti
                  Ma ei tea background storyt aga eeldan, et €10k rolliga mängija mängis vähemalt 100NL ja suutis seal näidata rahuldavaid tulemusi. Selline mängija peaks teenima kuus keskmiselt $2500-$3000 (koos rakebackiga), mistahes mängus (vastasel juhul tal roll ei kasvaks), kui aga €30k roll siis tõenäoliselt limiit suurem ja kuuteenistus ka suurem.

                  Kui need "mõningad" mängijad on usaldusväärsed mängijad siis nendele stake andmine on suht riskivaba ja väga suure +EV-ga üritus. Keskmiselt tuleb mängija pealt 50:50 stake diiliga $1000-$1500 kuus, kui sul neid 2-3 tükki ning osad mängivad suuremaid limiite saad kuus $4000-$6000 stakemise pealt.

                  Olen stakenud mängijaid, kes kindlalt +EV 100NL & 200NL ning on ka väga usaldusväärsed ning nende stakemine on kõige-kõige meeldivam kogemus nii staketavale kui minule. Temale tuleb sissetulek, et elatuda ja rolli kasvatada ning minule kena passiivne sissetulek, mille investeerimis risk on väga madal (nulli protsendi ligidane).

                  Seega ma tahaks uskuda, et su "mõningad" vennad on -EV vennad stakemiseks: nad võivad küll olla võitvad aga tõenäoliselt on neil miskdi muud hädad küljes, mis kahandavad staketud summat kiiresti ja seega igasugune nende stakemine on pm. annetamine "musta kasti". Vastasel juhul sa oleks juba neid ise stakenud ja piimalt koort riisumas.

                  Comment

                  • variatsioon
                    Pokkeritark
                    • Nov 2008
                    • 5849

                    #24
                    Re: Pakun steiki NL2-te

                    Algselt postitas privador Vaata postitust
                    Minu arust voib vabalt staketavaid olla.
                    A la nt Kiivramees paneb bustosse ja tahab rolli uuesti üles ehitada.
                    Minu arust ma tunnen päris mitmeid mängijaid, kelle pokkeriBR on olnud üle 30keuri ja nad on bustosse pannud ja kasvõi valmis ehk NL2 grindima. vb NL2 on liiga sürr, aga NL10 kindlasti
                    miks peaks võitev small stakes reg NL2s(NL10s) mängima hakkama?
                    kergem oleks ju stake otse kodulimiiti küsida.

                    Comment

                    • emmimees
                      Klubi Liige
                      • Aug 2010
                      • 2719

                      #25
                      Re: Pakun steiki NL2-te

                      IMO ranka tabeli abil saab NL2 võitjaks üleöö, vähemalt mina sain.

                      Comment

                      • Poke
                        Grinder
                        • Mar 2010
                        • 995

                        #26
                        Re: Pakun steiki NL2-te

                        hotcocacola oleks tore, kui vastaksid mu pm-le

                        Comment

                        • hotcocacola
                          HTCCACLA
                          • Oct 2008
                          • 14473

                          #27
                          Re: hotcoca steigib Poke-t NL2FRi @ 888 pokerisse

                          Valituks osutus kasutaja Poke.

                          Algbankroll: 50$
                          Alglimiit: NL2 FR
                          Sait: 888poker
                          Aeg: Stake lõppeb 1. mai 2011, siis otustatakse mis saab edasi.

                          Kasumi jaotus:
                          * Steigi lõppedes jaotatakse mänguline kasum 55%-45% mängija kasuks!
                          * Algne bankroll tuleb minule tagasi
                          * Steigi lõppedes jaotatakse rakeback 55%-45% mängija kasuks!

                          Lisainfo:
                          * Liigub NL6FRi, kui bankroll 120$ (annab mulle sellest teada)
                          * Kui roll langeb 20$ peale, siis annab mulle sellest kohe teada
                          * Kasutaja teavitab oma tulemustest mulle paar (või rohkem) korda nädalas
                          * Siia kirjutasin kiire lühiülevaade reeglitest. Ülejäänud reeglid on esimese posti üleval.


                          edu.

                          Comment

                          • Poke
                            Grinder
                            • Mar 2010
                            • 995

                            #28
                            Re: hotcoca steigib Poke-t NL2FRi @ 888 pokerisse

                            nõustund tingimustega ja alustan grindimisega.
                            mängin 12-24 table korraga.

                            hakkan siia topicusse siis vahetevahel graphe ja hande lisama.

                            Comment

                            • hotcocacola
                              HTCCACLA
                              • Oct 2008
                              • 14473

                              #29
                              Re: hotcoca steigib Poke-t NL2FRi @ 888 pokerisse

                              Lisa jah :)
                              Edu

                              Comment

                              • Char
                                Pokkerihai
                                • Sep 2009
                                • 1848

                                #30
                                Re: hotcoca steigib Poke-t NL2FRi @ 888 pokerisse

                                ainult 1 mängija või tuleb veel neid ?
                                algul pidi nagu terve armee tulema, päris huvitav oleks jälgida

                                Comment

                                Working...