hotcoca steigib Poke-t NL2FRi @ 888 pokerisse

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • hotcocacola
    HTCCACLA
    • Oct 2008
    • 14473

    #1

    hotcoca steigib Poke-t NL2FRi @ 888 pokerisse

    Steigin 50$-ga 2-5 mängijat Pacificusse / 888sse.

    Limiit: NL2 (max bi on 2$)
    Formaat: Full-ring
    Aeg: ca 1 kuu, alustaks lähipäevadel ja lõpetaks 1 mai. Kui stake on edukas ja mõlemad osapooled soovivad jätkata, siis jätkame.

    NL2st järgmine full-ring limiit on NL6 (max bi 6$).
    Kui mängija roll on 120$, siis liigub ta NL6 FRi.
    Enne liikumist peab ta mulle sellest teada andma.

    Kasumi jaotus:
    * Steigi lõppedes jaotatakse mänguline kasum 55%-45% mängija kasuks!
    * Algne bankroll tuleb minule tagasi
    * Steigi lõppedes jaotatakse rakeback 55%-45% mängija kasuks!

    Busto & lisainfo:
    * Kui mängija roll langeb 20$ peale, peab ta otsekoheselt minuga ühendust võtma. Siis otsustame, mida edasi teha.
    * Oman õigust steik lõpetada millal iganes soovin.

    Tahad olla steigitav?
    * Postita enda lifetime graph või saada mulle PM
    * Miks ma peaks just sind steikima?
    * Mis su enda rolliga juhtunud on?
    * Sul peab olema soovitaja
    * NB! Mäng toimub Pacificus/888 pokkeritoas!
    * Sa pead omama HEMi või PokerTrackerit

    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------




    Valituks osutus kasutaja Poke.

    Algbankroll: 50$
    Alglimiit: NL2 FR
    Sait: 888poker
    Aeg: Stake lõppeb 1. mai 2011, siis otustatakse mis saab edasi.

    Kasumi jaotus:
    * Steigi lõppedes jaotatakse mänguline kasum 55%-45% mängija kasuks!
    * Algne bankroll tuleb minule tagasi
    * Steigi lõppedes jaotatakse rakeback 55%-45% mängija kasuks!

    Lisainfo:
    * Liigub NL6FRi, kui bankroll 120$ (annab mulle sellest teada)
    * Kui roll langeb 20$ peale, siis annab mulle sellest kohe teada
    * Kasutaja teavitab oma tulemustest mulle paar (või rohkem) korda nädalas
    * Siia kirjutasin kiire lühiülevaade reeglitest. Ülejäänud reeglid on esimese posti üleval.


    edu.
    Last edited by hotcocacola; 27.03.11, 06:57.
  • bi0hazard
    Vana Tegija
    • Jul 2010
    • 1342

    #2
    Re: Pakun steiki NL2-te

    Ei usu, et kellegi leiad, kellel oleks MOTTi NL2te ruunata, aga gl!( No offense! )
    Küsin ka, et miks nii madalat limiiti steigid ? :D Miks mitte 6/10 vms?
    Last edited by bi0hazard; 21.03.11, 22:57.

    Comment

    • hotcocacola
      HTCCACLA
      • Oct 2008
      • 14473

      #3
      Re: Pakun steiki NL2-te

      Puhtalt enda entertainment + business. Samas ma ei taha suurte summadega riskida (NL10 ja 25bi on 250$).

      Btw, hetkel juba 1 sooviavaldus tulnud.

      NB!! Steigitavate nimed avaldan lähipäevadel (T või K õhtul) :)

      Comment

      • wanapagan
        Õpihimuline Mängur
        • Dec 2010
        • 310

        #4
        Re: Pakun steiki NL2-te

        Tubli ettevõtmine. Kui keegi annab mängijatele võimaluse endale bankrolli koguda, siis see on alati teretulnud.

        Comment

        • hotcocacola
          HTCCACLA
          • Oct 2008
          • 14473

          #5
          Re: Pakun steiki NL2-te

          Algselt postitas wanapagan Vaata postitust
          Tubli ettevõtmine. Kui keegi annab mängijatele võimaluse endale bankrolli koguda, siis see on alati teretulnud.
          :)

          Comment

          • sorm
            Pokkerihai
            • May 2009
            • 1511

            #6
            Re: Pakun steiki NL2-te

            NL2 on hirmus asi. Ainuke NL cashi level, kus ma olen ulme plussis. Kunagi sai seda triobetis mängitud statsidega 100/100 (VPIP/PFR) ja umbes pooletunnsie mängu järel lahkutud lauast $25 ja rämeda sõimu saatel (täpselt ei mäleta, aga paar sisseostu kulus, et stack üles saada).

            Comment

            • hotcocacola
              HTCCACLA
              • Oct 2008
              • 14473

              #7
              Re: Pakun steiki NL2-te

              lol 100/100

              Comment

              • kuco
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 1910

                #8
                Re: Pakun steiki NL2-te

                coachinguga koos? :)

                Comment

                • hotcocacola
                  HTCCACLA
                  • Oct 2008
                  • 14473

                  #9
                  Re: Pakun steiki NL2-te

                  HUI :D

                  Comment

                  • Dogers
                    Pokkerihai
                    • Dec 2008
                    • 2500

                    #10
                    Re: Pakun steiki NL2-te

                    nl2 ja 50 dol stake kõlab täpselt nii, et degen gamblerid saavad veel korra proovida, need kellel asja vastu huvi on ( ja graafk ette näidata ) leiavad ise selle 50 dol, et mitte pool ära maksta.
                    Kes võtavad sellise stake?
                    1. degen gambler - 50 dol on 50 dol - oled rahast ilma
                    2. Uus tulija delfi pokkerist - kahjuks ei ole tal Sulle graafikut näidata ja ilma esialgse juhendamiseta oled jällegi rahast ilma.
                    3. Keegi kellel rahadega perses, aga oskab pokkerit mängida - ma usun, et ta leiaks parema pakkumise ja kui skilli juba on siis mängiks alates nl10st vähemalt.

                    Kirjutaks veel juurde, et pigem juba 1 x 250 at nl10 kui 5 x 50 at nl2, annad kellelegi tõepoolest võimaluse ja usun, et kui natuke suunad ka kust mida vaadata on tulemus ka Sulle parem.
                    Last edited by Dogers; 22.03.11, 09:10.

                    Comment

                    • hotcocacola
                      HTCCACLA
                      • Oct 2008
                      • 14473

                      #11
                      Re: Pakun steiki NL2-te




                      :D

                      Comment

                      • Helmps
                        Grinder
                        • Oct 2008
                        • 828

                        #12
                        Re: Pakun steiki NL2-te

                        Kuidas see eelmine diil läks, kui tüüpe freerollidele steikisid?
                        Last edited by Helmps; 22.03.11, 10:04.

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #13
                          Re: Pakun steiki NL2-te

                          Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                          Puhtalt enda entertainment + business. Samas ma ei taha suurte summadega riskida (NL10 ja 25bi on 250$).

                          Btw, hetkel juba 1 sooviavaldus tulnud.

                          NB!! Steigitavate nimed avaldan lähipäevadel (T või K õhtul) :)
                          Suvalise NL2 venna stakemine on minu arvates suurem risk (kas saada scammi või lennata -EV dongi otsa) kui stakeda kõrgema limiidi venda, kes juba midagi oskab ja tõesti tahab areneda ning võita. Lisaks suurema limiidi venna stakemisel on reward ka kordi suurem.

                          Comment

                          • redddman10
                            Grinder
                            • Aug 2010
                            • 703

                            #14
                            Re: Pakun steiki NL2-te

                            Algselt postitas Helmps Vaata postitust
                            Kuidas see eelmine diil läks, kui tüüpe freerollidele steikisid?
                            LMAO

                            Comment

                            • Char
                              Pokkerihai
                              • Sep 2009
                              • 1848

                              #15
                              Re: Pakun steiki NL2-te

                              Algselt postitas Helmps Vaata postitust
                              Kuidas see eelmine diil läks, kui tüüpe freerollidele steikisid?
                              krt see võttis küll kõveraks :D

                              Comment

                              Working...