Re: otsin staket
no ma ei näe mõtet riskida oma suurte rahadega et saada nibin nabin tagasi. Tahaks ikka bigbuckse :D
kui oleksin steikinud ja viimast graafikut näinud siis mmmmm, shit brixix :)
no ma ei näe mõtet riskida oma suurte rahadega et saada nibin nabin tagasi. Tahaks ikka bigbuckse :D
kui oleksin steikinud ja viimast graafikut näinud siis mmmmm, shit brixix :)
TC
Comment