otsin staket

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • antnx
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 3102

    #31
    Re: otsin staket

    See graph peaks olema mindseti esimene eeskuju. Well played sir

    Viiimane ässadega käsi on check turn behind. Seal kui shipid siis oled enamasti behind


    JQ hand on river fold. Isegi fishid ei blufi riveris. Bet on okei aga fishi raisele peab seal kindlasti foldima
    Last edited by antnx; 09.01.11, 10:07.

    Comment

    • timz0333
      Pokkeritark
      • Mar 2009
      • 6322

      #32
      Re: otsin staket

      Väga tubli, pean tunnistama, et peale esimest graafikut kaotasin põhimõtteliselt lootuse, ja arvasin, et tiltad NL10 oma paska jooksu edasi, aga see siin on juba tõesti kõva minset tulla ühe päevaga 10 Buy-inisest pasast madalamal limiidil välja ja teha 20 buy-ini. Ja 4 lauda on minuarvates ka piisav.

      Aga endiselt olen seda meelt, et stop loss on pokkeris vajalik, sest paratamatult hakkab tilt vähemal/suuremal määral mõjutama otsuseid. Ja sealt edasi on asi A gamest kaugel.
      Last edited by timz0333; 09.01.11, 13:36.

      Comment

      • Jubin
        Bännitud
        • Nov 2010
        • 142

        #33
        Re: otsin staket

        nagu ma aru sain tegi ta NL10 10 BI ja sealt edasi läks nl20 kus tegi 5 BI

        Comment

        • qjet
          Grinder
          • Apr 2009
          • 806

          #34
          Re: otsin staket

          graphi ei viitsi panna, aga 90 mindine sess ja +1.5bi jäi. algul oli küll + 3, aga siis hakkasin spewima sitaks ja vigu tegema ning panin kinni.
          sessi algus. 14/8 500 käe peale.
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

          Comment

          • qjet
            Grinder
            • Apr 2009
            • 806

            #35
            Re: otsin staket

            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            parim turn ikka ju.
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



            tegu standard fishiga. liiga kiiruga mängitud tho. call flop ja lead shove turn oleks parem olnud.
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)




            EDIT:
            mõtlesin, et no lifen ilusa 10k kätt kokku ja see oli ikka väga loll tegu. peale 1.5h mängimist oli kuul koos ja spewimine hakkas suht pihta. üks loll viga viis teiseni ja siis mõtlesin veel mingeid retarded bluffe ka välja.
            soovitus kõigile. ärge mängige üle 1.5h korraga. muutute totaalseks robotiks ja otsused tulevad automaatselt, mitte läbi mõeldult.
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
            Last edited by qjet; 10.01.11, 06:28.

            Comment

            • overgrow
              Jube Noob
              • Nov 2010
              • 109

              #36
              Re: otsin staket

              Mis toas NL20 mängid, ehk kus leidub nl20 laudu. Pacific pokkeris on neid kuidagi väga vähe.

              Comment

              • qjet
                Grinder
                • Apr 2009
                • 806

                #37
                Re: otsin staket

                ega seal ulmeliselt ei olegi laudu. öösel on hea, kui 4 laudagi kokku tuleb. mingi hommikul editin posti koos graphi ja kätega ka. vahepeal oli mul serious tilt issue, aga stake hetkel +200. mindset raamat aitas mind seekord sitast välja.

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                mõned suurimad kaotused ka.
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                seekord oli bluff, aga hiljem maksis samamoodi tagasi ka.
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                sama tüüp vol1
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                2 kätt oli veel, aga ma ei leia neid üles ( liialt palju käsi lol).
                Last edited by qjet; 12.01.11, 08:39.

                Comment

                • Kristinsa
                  Räme Fish
                  • Nov 2010
                  • 4

                  #38
                  Re: otsin staket

                  rollercoaster kyll:) aga gl, hakkab looma ning enesetundele ja enesekindlusele ka kindlasti abix et pluss poolel, see peaks paremale mängule kaasa aitama:)
                  jälgin huviga edasi

                  Comment

                  • Jubin
                    Bännitud
                    • Nov 2010
                    • 142

                    #39
                    Re: otsin staket

                    AA on ilmselgelt üle mängitud

                    Comment

                    • antnx
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 3102

                      #40
                      Re: otsin staket

                      Ma harrastaks suuremaid flopi bette. Tugevate kätega saame rohkem valuet ja ka järgmistel streetedel kergem mängida.

                      22 raiseks 4.25 peale flopil, sest seal callib any

                      AA betiks flopi 3.75 või isegi 4

                      KQ betiks 1.50 flopil

                      Aga muidu well played :)

                      Comment

                      • inward
                        Klubi Liige
                        • Sep 2009
                        • 6275

                        #41
                        Re: otsin staket

                        Mis su scn pacis ?

                        Comment

                        • camu
                          Super Moderaator
                          • Jan 2009
                          • 3411

                          #42
                          Re: otsin staket

                          Algselt postitas inward Vaata postitust
                          Mis su scn pacis ?
                          Mind huvitab see kaa, kuigi mul kahtlused olemas ning üks nl100 reg on madalamal maandunud. Oled sina?

                          Comment

                          • qjet
                            Grinder
                            • Apr 2009
                            • 806

                            #43
                            Re: otsin staket

                            camu vist teab, kes ma olen, aga see selleks. liikusin siis täna nl 30 ja hakkas suht kesiselt pihta. +3 peale kukkusin tagasi BE mitu korda jne.

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                            standard pacific fish
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                            järjekordne 40/40 tegelane. muidu oleks pf ez fold
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                            ma peaks õppima check nupu kasutamise ära.
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                            40/30 tegelane
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            Comment

                            • ziimukaz
                              Grinder
                              • Jan 2010
                              • 741

                              #44
                              Re: otsin staket

                              Ma saan aru, et vastased on fishid, aga miks sa oma käsi üle mängid?

                              E: samas mina olen fullring nit, sina 5maxi mees. Võta nüüd kinni :P
                              Last edited by ziimukaz; 13.01.11, 08:49.

                              Comment

                              • qbj0hn
                                Auk on auk. FAKT!
                                • Nov 2008
                                • 7091

                                #45
                                Re: otsin staket

                                Enamus käed on siukse iluveaga rohkem ja kui alagaja oled siis "nothing you can do".See A10 käsi on muidu fold.KQ well played va river...Kui käsi improveb siis tuleb seda bettida nagu seal KQ käes,aga riverit bluffida on lollus.
                                Ja see 22 käsi on ka ridic,seal calliks ainult riveril.Ei kujuta ette mitmes nuts sul seal on...
                                K8 käsi on selline nagu fishid seda mängiksid,seal käes saan aru,et sa standard pacific fish jamh?
                                "They always got it"
                                Tundub jah,et tahad saada siukestes kohtades value kus pole seda ja mängid käsi kõvasti üle.
                                Last edited by qbj0hn; 13.01.11, 13:04.

                                Comment

                                Working...