Karikakar otsib taaskord abi

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pikk28
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 6695

    #106
    Re: Karikakar otsib taaskord abi

    kui saladus pole, siis mis nimega sa trios toksid? võid ka PM panna

    Comment

    • fyte
      Pokkerihai
      • Jun 2010
      • 3378

      #107
      Re: Karikakar otsib taaskord abi

      Algselt postitas oohoh Vaata postitust
      Oleks see protsent siis migni 70+ 30-, aga 50 50ga kahjumi hüvitamine :D?
      Pärisorjus taastatud, a no kui ise rahul oled pole viga midagi
      +1

      SMS-laenu võttes saab nii vast parema $/hr'i, kuna kogu profiti endale jätmine katab normilt intressi.

      Comment

      • Karikakar
        Vana Tegija
        • Jul 2009
        • 1235

        #108
        Re: Karikakar otsib taaskord abi



        Niimoodi võib ju varsti hulluks minna

        Comment

        • Kotkas1000
          Pokkerihai
          • Nov 2009
          • 2305

          #109
          Re: Karikakar otsib taaskord abi

          Hmm - see võib tõesti hulluks ajada. Ole mees, viska huvi pärast kogu graph ka stake algusest.

          Comment

          • Karikakar
            Vana Tegija
            • Jul 2009
            • 1235

            #110
            Re: Karikakar otsib taaskord abi





            Rakebacki on kogunenud hetkel 107€, esmaspäeval lisandub sellele veel natukene. Praegune balance on 127€.

            Comment

            • Karikakar
              Vana Tegija
              • Jul 2009
              • 1235

              #111
              Re: Karikakar otsib taaskord abi

              Uus kuu on kätte jõudnud ja minul on aeg pillid kotti pakkida:





              Lõpus üritamine ei kandnud enam mitte kuidagi vilja, aga vähemalt oli rakeback lööki leevendamas. Lõpuks jäi balance 139.66 e. 2185.-. Rakebacki kogunes 136€. Rahad peaksid loodetavasti täna/homme Kotkas1000´e kontole jõudma.

              Comment

              • Kotkas1000
                Pokkerihai
                • Nov 2009
                • 2305

                #112
                Re: Karikakar otsib taaskord abi

                Mis ise arvad, mis juhtus, et tulemus NL10 kohta suht inetu tuli? Sitt jooks või mindagi muud? Vastaste kogenematust ja skilli arvestades peaks ju ometi väga kergelt biiditav limiit olema. Triobet kinkis mulle 20€ kontole, mõtlesin, et peaks rolli ülesse pumpama. Tänaseks on roll juba 60€ ja 100€ pealt on plaan NL10 proovida. Eks siis saan ise järele proovida, kuidas on :)

                Muidu oled tubli, et lõpuni vastu pidasid ja ei murdunud. Kui raha üle tulnud, eks ma siis confirmen siin.

                Edu edaspidiseks!!

                Comment

                • Karikakar
                  Vana Tegija
                  • Jul 2009
                  • 1235

                  #113
                  Re: Karikakar otsib taaskord abi

                  Sellist ühest põhjust ei oskagi välja tuua, eks seal oli ikka kõike. Üks asi mis mind enda puhul häirib on see, et ma ei suuda aru saada millal mu mäng laguneb ja vastavalt sellele tegutseda (lauad kinni panna).

                  Vähemalt ma nägin, et ma midagi suudan biitida - steigi vältel mängitud Triobeti NL4:

                  Comment

                  • Karikakar
                    Vana Tegija
                    • Jul 2009
                    • 1235

                    #114
                    Re: Karikakar otsib taaskord abi

                    Kotkasele rahad kantud, loodan et saab seda siin confirmida :)

                    Comment

                    • Kotkas1000
                      Pokkerihai
                      • Nov 2009
                      • 2305

                      #115
                      Re: Karikakar otsib taaskord abi

                      Raha käes, kõik korrektne.

                      Comment

                      Working...