Karikakar otsib taaskord abi

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kuco
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 1910

    #91
    Re: Karikakar otsib taaskord abi

    Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
    Väike retsept NL2/NL5/NL10
    *Tight
    *Never ever fucking ever i mean don't bluff!!!
    *Ei lähe blindide peal lolliks
    *Value bet
    *Volume>variance
    *Profit???
    Ez game...
    Lisaks veel .. usu vastaseid. Nagu väga usu neid

    Comment

    • Karikakar
      Vana Tegija
      • Jul 2009
      • 1235

      #92
      Re: Karikakar otsib taaskord abi

      Algselt postitas adam_q Vaata postitust
      1. lehel on graafik, kus NL50 ja NL25 ka panid ja kasumijoon tõusis koguaeg. Nüüd on NL10 too much?
      ju siis oli tegemist heateriga ja tegelikkuses olen täiesti mõttetu mängumees

      Comment

      • qbj0hn
        Auk on auk. FAKT!
        • Nov 2008
        • 7091

        #93
        Re: Karikakar otsib taaskord abi

        Algselt postitas Karikakar Vaata postitust
        tegelikkuses olen täiesti mõttetu mängumees
        Doesn't compute.
        Õppides on kõik võimalik,lambist volüümi sisse paugutada ei õpi tõenäoliselt mitte midagi.
        Ega mingid jungleman-id ja asjad üleöö ei hakanud nii headeks mängijateks.
        Minuarust kui keegi ütleb midagi pokkeris natural talendist võib selle arvamuse endale sisse istuda.Kõik on töö ja õppimise taga kinni kui vähegi mõistust peas on.

        Comment

        • harryahven
          Pokkerihai
          • Dec 2009
          • 1964

          #94
          Re: Karikakar otsib taaskord abi

          istun sisse

          Comment

          • oohoh
            Grinder
            • Oct 2009
            • 547

            #95
            Re: Karikakar otsib taaskord abi

            istusin sisse, mis edasi?

            Comment

            • qbj0hn
              Auk on auk. FAKT!
              • Nov 2008
              • 7091

              #96
              Re: Karikakar otsib taaskord abi

              2+2 pikalt läbi arutatud teema isegi.
              Ajab tilti ainult kui keegi arvab nii,nvm.

              http://forumserver.twoplustwo.com/29...-poker-630195/

              See selleks.
              Lihtsalt tahan öelda,et NL10-t peaks iga inimese loom biitima,kes vähemalt püüab ma mõtlen :)
              Last edited by qbj0hn; 21.11.10, 17:09.

              Comment

              • Karikakar
                Vana Tegija
                • Jul 2009
                • 1235

                #97
                Re: Karikakar otsib taaskord abi

                Nädalavahetusel ei olnud väga võimalik midagi suuremat arendada, balance hetkel 127. See nädal on väga palju vabu päevi, nii et saab asja korralikult käsile võtta.

                Comment

                • Karikakar
                  Vana Tegija
                  • Jul 2009
                  • 1235

                  #98
                  Re: Karikakar otsib taaskord abi



                  Vahepealse grindi tulemus, balance hetkel 138. Kui järgmine nädal stake lukku läheb peaks miinuse ära fikseerima ja üritan selle järgmise kuu jooksul võimalikult kiiresti ise ära grindida ja tagasi maksta. Kuidagi väga kibe maitse on sellest stakest suhu jäänud :I

                  Comment

                  • qbj0hn
                    Auk on auk. FAKT!
                    • Nov 2008
                    • 7091

                    #99
                    Re: Karikakar otsib taaskord abi

                    Oot mis asja?
                    Lõpetad stake ära,oled miinuses ja pead selle miinuse tagasi maksma?wtf
                    Või saan valesti aru.

                    Comment

                    • fyte
                      Pokkerihai
                      • Jun 2010
                      • 3378

                      #100
                      Re: Karikakar otsib taaskord abi

                      Eks see ole steigitava otsus, aga pmst kui nii on, siis võiks ju parem võtta kellegilt sõbralt laenu ilma intressita, sest siis saad 100% profitist endale..

                      Comment

                      • qbj0hn
                        Auk on auk. FAKT!
                        • Nov 2008
                        • 7091

                        #101
                        Re: Karikakar otsib taaskord abi

                        Ma ei ole varem siuksest asjast kuulnud lihtsalt.Sama hästi võiks ju oma raha eest ka mängida.
                        2009 vms jäin mingi stakega vist 300$ miinusesse.Lõpetati ära lihtsalt ja vsjo.See tüüp andis veel ülejäänd pleki ka mulle mis kontole jäi,aga noh see selleks.

                        See on lihtsalt üks põhjustest miks stake vaja algajatel ntx:*Hea on ju mängida riskivabalt ja vbl sellelt kes stakeb sind ja näppunäiteid saada,sest oma rahaga alustades tavaliselt mitu x busto.Kui just mingi eriti helge peaga ei ole.
                        Aga noh kui steigitava oma otsus siis respect :).Anyway,olen ise ka tagasi maksnud,aga siis ma konkreetselt tiltasin ja tüüp oli mulle vastu tulnud mitmel korral erinevate asjadega.Pmst lihtsalt viisin viimased rahad panka ja saatsin tüübile tagasi kõik.Siiamaani saame normilt läbi ja ta mu reference olnud ka 2+2.
                        Last edited by qbj0hn; 26.11.10, 11:33.

                        Comment

                        • Karikakar
                          Vana Tegija
                          • Jul 2009
                          • 1235

                          #102
                          Re: Karikakar otsib taaskord abi

                          See oli mu enda otsus. Sellest, miks ma oma rahadega mängida ei saanud, saab siin teema alguses ka lugeda :P. Maitea, vb on asi lihtsalt minus, aga mina näen sellistes 100% steikides nagu omamoodi laenu.

                          Comment

                          • Kotkas1000
                            Pokkerihai
                            • Nov 2009
                            • 2305

                            #103
                            Re: Karikakar otsib taaskord abi

                            Aega on veel. Küll ülesse grindid :) Ja see miinus, mis tuleb on üldjuhul ikkagi stakeja risk, millega peab arvestama. Ära selles mõttes põe selle tagasimaksmise pärast. Aga kui sees kirpeldab, siis eks sa vaata ise

                            Comment

                            • nomerlot
                              Klubi Liige
                              • Sep 2009
                              • 2233

                              #104
                              Re: Karikakar otsib taaskord abi

                              naljakas stake: muidu nagu ikka - üks panustab raha, teine aja ja skilli, aga kasumi jagate ära, kahjumi maksad ise. midagi on nagu valesti.

                              Comment

                              • oohoh
                                Grinder
                                • Oct 2009
                                • 547

                                #105
                                Re: Karikakar otsib taaskord abi

                                Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
                                naljakas stake: muidu nagu ikka - üks panustab raha, teine aja ja skilli, aga kasumi jagate ära, kahjumi maksad ise. midagi on nagu valesti.
                                Oleks see protsent siis migni 70+ 30-, aga 50 50ga kahjumi hüvitamine :D?
                                Pärisorjus taastatud, a no kui ise rahul oled pole viga midagi

                                Comment

                                Working...