Karikakar otsib taaskord abi

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Karikakar
    Vana Tegija
    • Jul 2009
    • 1235

    #1

    Karikakar otsib taaskord abi

    Hei-hei! Jälle mina.. seekord teistsugused plaanid. Mõtlesin seekord vähe pikema aja peale stake küsida ja jagada stake omakorda osakuteks..

    Diili kestvus: Kuni 30.11.2010
    Tuba: Triobet/Unibet (pole veel otsustanud)
    Limiit: NL10
    Stake suurus: 200€
    Kasumijaotus: 50/50



    Minu graafik microgamingus ei ole just kõige suurema samplega, aga äkki mõni stakeja vaatab, et vähemalt on run hea :D

    Kuna ütlesin, et stake on jagatud osakuteks, siis ühe osaku hind on 32.- e. umbes 2€. Huvilised võivad postitada siia, mulle postkasti või lisada mind msni. Kui kõik stakejad on olemas ja kõikidele osakutele ostjad olemas, siis võivad mängud alata :)

    PS. Jätan endale õiguse lõpetada diil, kui näen selleks põhjust olevat. Vastaval juhul jaotub kasum 40/60.

    Soovijad:

    Ermii 20€ e. 10%
    Taipupole 100€ e. 50%
    Kotkas1000 80€ e. 40%
    Last edited by Karikakar; 18.10.10, 08:27.
  • harryahven
    Pokkerihai
    • Dec 2009
    • 1964

    #2
    Re: Karikakar otsib taaskord abi

    mingit suuremat sämplit pole näidata? võtaks vb terve steigi ära.. ja miks endal rolli pole, panid bustosse?!:)

    Comment

    • Karikakar
      Vana Tegija
      • Jul 2009
      • 1235

      #3
      Re: Karikakar otsib taaskord abi

      Minul endal pole rolli sellepärast, et minu elustiil nõuab mult pidevalt raha erinevate tegevuste jaoks Standard tudengielu ütleme nii :D

      Aga suurema sample kohta rääkides.. no midagi muud mul pole pakkuda kui kogu mu microgamingu graafik:



      Seal on siis NL10, NL20, NL40 ja NL50

      Comment

      • J0kker
        Grinder
        • Feb 2009
        • 865

        #4
        Re: Karikakar otsib taaskord abi

        Väike hiiter?:D

        Comment

        • Karikakar
          Vana Tegija
          • Jul 2009
          • 1235

          #5
          Re: Karikakar otsib taaskord abi

          Algselt postitas J0kker Vaata postitust
          Väike hiiter?:D
          Ei-ei ikka puhas skill

          Comment

          • Ermii
            Õpihimuline Mängur
            • May 2009
            • 402

            #6
            Re: Karikakar otsib taaskord abi

            Kui trios mängid, kuidas rakeback jääb?

            Comment

            • Karikakar
              Vana Tegija
              • Jul 2009
              • 1235

              #7
              Re: Karikakar otsib taaskord abi

              Trio kasuks otsustamise puhul kuulub rakeback muidugi kasumi alla ja jaotub 50/50 nagu ikka :)

              Esimesed 10% on broneeritud kasutajale Ermii
              Last edited by Karikakar; 17.10.10, 16:46.

              Comment

              • taipupole
                Lõpuboss
                • Oct 2008
                • 2181

                #8
                Re: Karikakar otsib taaskord abi

                Võtan 50%.

                Comment

                • ingu
                  Bännitud
                  • Jan 2010
                  • 1283

                  #9
                  Re: Karikakar otsib taaskord abi

                  FR lased? Mitu lauda Trios üldse on võimalik korralik mängida, st kuidas laudade valik on ? Mäletan et mingiaeg seal üle 3-4 ühe limiidi lauda leida oli võimatu.

                  Comment

                  • Kotkas1000
                    Pokkerihai
                    • Nov 2009
                    • 2305

                    #10
                    Re: Karikakar otsib taaskord abi

                    võtaksin ülejäänud 40%

                    Kuidas kurat ma raha sinuni toimetada saan? Mul raha starsis ja teadagi ei ole buddy transfer enam lubatud. On sul ettepanekuid?
                    Last edited by Kotkas1000; 17.10.10, 17:45.

                    Comment

                    • harryahven
                      Pokkerihai
                      • Dec 2009
                      • 1964

                      #11
                      Re: Karikakar otsib taaskord abi

                      nojah, läks siis nii:)

                      Comment

                      • Karikakar
                        Vana Tegija
                        • Jul 2009
                        • 1235

                        #12
                        Re: Karikakar otsib taaskord abi

                        Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
                        võtaksin ülejäänud 40%

                        Kuidas kurat ma raha sinuni toimetada saan? Mul raha starsis ja teadagi ei ole buddy transfer enam lubatud. On sul ettepanekuid?
                        Minul mingeid utoopilisi ideid ei ole e. cashout -> bank transfer?

                        Igatahes kõik osakud on võetud ja saadan kohe PM´id stakejatele kuhu raha kanda. Varsti peaks siis laudades juba koha sisse võtma

                        Comment

                        • peete82
                          Vana Tegija
                          • Jan 2010
                          • 1310

                          #13
                          Re: Karikakar otsib taaskord abi

                          Üks loll küsimus, et kuidas sa Triobetis mängida saad? Kuidas soft sind tilti ei aja? Lauad hüppavad üksteise peale, sitt disain üldse jne?

                          Comment

                          • Karikakar
                            Vana Tegija
                            • Jul 2009
                            • 1235

                            #14
                            Re: Karikakar otsib taaskord abi

                            Algselt postitas peete82 Vaata postitust
                            Üks loll küsimus, et kuidas sa Triobetis mängida saad? Kuidas soft sind tilti ei aja? Lauad hüppavad üksteise peale, sitt disain üldse jne?
                            Heh maitse asi, ütles koer ja lakkus mune

                            Endale on triobeti/unibeti soft põhimõtteliselt ainukene kus ma suudan nö. mõttega mängida. Tavaliselt mängin 4-6 laual, nii et laudada üksteise peale hüppamine ei ole kunagi probleemiks olnud (loe: lauad mahuvad kenasti monitori peale ära :P) Disaini pool on mulle nagu rusikas silmaauku, nii et mina olen nende tubadega igati rahul. Ainukene asi mis ma muudaks nende tubade puhul on see, et ta näitaks kaarte kui all in minnakse.

                            Comment

                            • Karikakar
                              Vana Tegija
                              • Jul 2009
                              • 1235

                              #15
                              Re: Karikakar otsib taaskord abi

                              Mõnevõrra kurb uudis kõikidele stakejatele: nimelt otsustasin stake lõpetada juba eoses. Põhjuseks on nimelt see, et ootamatult tekkis suurem summa raha, mida ei lootnud lähiajal saada, mis omakorda annab mulle võimaluse jälle üritada midagi oma rahade ja kõige sellega kaasnevaga.

                              Ermii ja Kotkas1000 rahad tagastan hiljemalt homme õhtuks (lisan omalt poolt õlleraha ka vaeva ja usalduse eest ). Taipupole ma eeldan, et sa tead, et see tähendab, et pole vaja enam raha saata :P

                              Igatahes tänud veel kord ja ehk saab tulevikus teha lõpuks selle diili ära :)

                              Comment

                              Working...