Hei-hei! Jälle mina.. seekord teistsugused plaanid. Mõtlesin seekord vähe pikema aja peale stake küsida ja jagada stake omakorda osakuteks..
Diili kestvus: Kuni 30.11.2010
Tuba: Triobet/Unibet (pole veel otsustanud)
Limiit: NL10
Stake suurus: 200€
Kasumijaotus: 50/50

Minu graafik microgamingus ei ole just kõige suurema samplega, aga äkki mõni stakeja vaatab, et vähemalt on run hea :D
Kuna ütlesin, et stake on jagatud osakuteks, siis ühe osaku hind on 32.- e. umbes 2€. Huvilised võivad postitada siia, mulle postkasti või lisada mind msni. Kui kõik stakejad on olemas ja kõikidele osakutele ostjad olemas, siis võivad mängud alata :)
PS. Jätan endale õiguse lõpetada diil, kui näen selleks põhjust olevat. Vastaval juhul jaotub kasum 40/60.
Soovijad:
Ermii 20€ e. 10%
Taipupole 100€ e. 50%
Kotkas1000 80€ e. 40%
Diili kestvus: Kuni 30.11.2010
Tuba: Triobet/Unibet (pole veel otsustanud)
Limiit: NL10
Stake suurus: 200€
Kasumijaotus: 50/50

Minu graafik microgamingus ei ole just kõige suurema samplega, aga äkki mõni stakeja vaatab, et vähemalt on run hea :D
Kuna ütlesin, et stake on jagatud osakuteks, siis ühe osaku hind on 32.- e. umbes 2€. Huvilised võivad postitada siia, mulle postkasti või lisada mind msni. Kui kõik stakejad on olemas ja kõikidele osakutele ostjad olemas, siis võivad mängud alata :)
PS. Jätan endale õiguse lõpetada diil, kui näen selleks põhjust olevat. Vastaval juhul jaotub kasum 40/60.
Soovijad:
Ermii 20€ e. 10%
Taipupole 100€ e. 50%
Kotkas1000 80€ e. 40%
Standard tudengielu ütleme nii :D
Comment