Andu Pokerstars baltic festivalile ! Osakute müük 60/40

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • andu_andu
    Pokkerihai
    • Jan 2009
    • 4050

    #1

    Andu Pokerstars baltic festivalile ! Osakute müük 60/40

    Varsti hakkab juba starsi baltic festival, mida obv tahaks mängida. Peamiselt buy-ini suuruse pärast otsustasin müüa välja osakuid. Kasumijaotus on 60:40 stakeja kasuks vastavalt ostetud osakutele ( 10% ostja saab võidusummast 6% )

    Turniir: Pokerstars Baltic Festival Main Event, Tallinn

    Toimumisaeg: 16.06 2010
    Buy-in: €1500 ; $1848 ; 23 460 eeki

    Rahasid võimalik kanda:
    pokerstarsi ChuckNorrisQ (Pärnu )
    fulltilti andu_andu ( T )
    Vajadusel võimalik ka SEB, Swedbank,Moneybookers ( PM seljuhul )

    1 osak = 1%, mis maksab $18, €15, 234.-

    Kuna pool aastat tagasi sain alles 21, siis live turniiride konto on alles 41 turniiri, millest olen cashinud 11 ( itm 25%+ ). Turniiritabelit vaadates on näha selget kasvutendentsi ja just häid tulemusi viimase aja turniiridel - seda seepärast et tunnen end iga live turniiriga üha kindlamalt ja leian et teen järjest paremat mängu.

    Minu mängitud live turniiride tulemused leiab siit:

    väike kokkuvõte suurematest tulemustest:
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    osakute jaotus:
    3% -andres- ( makstud )
    3% pastilaa ( makstud )
    3% supsti (makstud )
    2% mastapupa ( makstud )
    2% k2snakalle ( makstud )
    3% kotkas1000 (makstud )
    1% sindivend2000 ( makstud )
    5% hoss23 (makstud )
    3% Uniquest ( makstud )
    2% noname ( makstud )
    3% hotcocacola ( makstud )
    3% cypher (makstud )
    3% forell ( makstud )
    5% matu ( makstud )
    2% tõnn ( makstud )
    2% rahapada ( makstud )
    3% EdgarP (makstud )
    2% Timofeii ( makstud )
    2% ahangama ( makstud )
    1% alaska ( makstud )
    Last edited by andu_andu; 14.06.10, 19:43.
  • -andres-
    Moderaator
    • Oct 2008
    • 4546

    #2
    Re: Andu Pokerstars baltic festivalile ! Osakute müük 60/40

    3% mulle.

    Comment

    • pastilaa
      kuum poiss
      • Apr 2009
      • 7518

      #3
      Re: Andu Pokerstars baltic festivalile ! Osakute müük 60/40

      Puhtalt ilusa pildi eest võtan 3%.

      Comment

      • Kotkas1000
        Pokkerihai
        • Nov 2009
        • 2305

        #4
        Re: Andu Pokerstars baltic festivalile ! Osakute müük 60/40

        3 osakut ka minule palun broneerida. Rahad shipin homme, kui enda arvuti taha saan.

        Comment

        • Supsti
          Grinder
          • Dec 2008
          • 863

          #5
          Re: Andu Pokerstars baltic festivalile ! Osakute müük 60/40

          2 osakut mulle.

          Comment

          • masterpuppet
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 2094

            #6
            Re: Andu Pokerstars baltic festivalile ! Osakute müük 60/40

            Sorry, kui ma sind näinud ei ole , siis ma lihtslat ei usu.

            Aga 2% ja kui kaineks saan, siis saadan raha.

            Comment

            • k2snakalle
              Pokkerihai
              • Dec 2008
              • 2545

              #7
              Re: Andu Pokerstars baltic festivalile ! Osakute müük 60/40

              2 osakut ka mulle. 36$ kantud starsi

              Comment

              • Kotkas1000
                Pokkerihai
                • Nov 2009
                • 2305

                #8
                Re: Andu Pokerstars baltic festivalile ! Osakute müük 60/40

                54$ shipitud starsi.

                Comment

                • hoss23
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 2551

                  #9
                  Re: Andu Pokerstars baltic festivalile ! Osakute müük 60/40

                  Yo Macgayver. Võtaks ka 5 prossu, ülekande teeks seb-st sulle hansasse. Konto nr olemas. Sobiks?

                  Comment

                  • Uniquest
                    Grinder
                    • Oct 2008
                    • 615

                    #10
                    Re: Andu Pokerstars baltic festivalile ! Osakute müük 60/40

                    3%, saadaks Starsi.

                    Comment

                    • noname
                      Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                      • Oct 2009
                      • 2366

                      #11
                      Re: Andu Pokerstars baltic festivalile ! Osakute müük 60/40

                      Võtan ka 2%

                      Comment

                      • hotcocacola
                        HTCCACLA
                        • Oct 2008
                        • 14473

                        #12
                        Re: Andu Pokerstars baltic festivalile ! Osakute müük 60/40

                        Kas MBsse võtad makseid vastu :D?

                        Comment

                        • andu_andu
                          Pokkerihai
                          • Jan 2009
                          • 4050

                          #13
                          Re: Andu Pokerstars baltic festivalile ! Osakute müük 60/40

                          Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                          Kas MBsse võtad makseid vastu :D?
                          jep ikka

                          Comment

                          • hotcocacola
                            HTCCACLA
                            • Oct 2008
                            • 14473

                            #14
                            Re: Andu Pokerstars baltic festivalile ! Osakute müük 60/40

                            3%, makstud @ MBsse

                            Comment

                            • cypher
                              Jube Noob
                              • Dec 2008
                              • 143

                              #15
                              Re: Andu Pokerstars baltic festivalile ! Osakute müük 60/40

                              3%, makstud starsi.

                              Comment

                              Working...