Andu Pokerstars baltic festivalile ! Osakute müük 60/40

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • noname
    Purjus foorumlaste kaitseingel :P
    • Oct 2009
    • 2366

    #31
    Re: Andu Pokerstars baltic festivalile ! Osakute müük 60/40

    GL!

    Comment

    • hoss23
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 2551

      #32
      Re: Andu Pokerstars baltic festivalile ! Osakute müük 60/40

      jah, õnn kaasa Andu. Hoian pöialt!!!!

      Comment

      • andu_andu
        Pokkerihai
        • Jan 2009
        • 4050

        #33
        Re: Andu Pokerstars baltic festivalile ! Osakute müük 60/40

        tänan, tänan. Main eventi alustan homme day 1B-l, sest täna proovin satikat veel.

        Comment

        • hotcocacola
          HTCCACLA
          • Oct 2008
          • 14473

          #34
          Re: Andu Pokerstars baltic festivalile ! Osakute müük 60/40

          edu satikal :)
          tulen fännama sind õhtu poole swissi :D

          Comment

          • k2snakalle
            Pokkerihai
            • Dec 2008
            • 2545

            #35
            Re: Andu Pokerstars baltic festivalile ! Osakute müük 60/40

            eem...olin siin eestist eemal tükk aega. Any info kuidas asi läks?
            Kas võin poodi õlut minna ostma või pean kuival olema?
            edit: lugesin juba päevikust. ikka juhtub
            Last edited by k2snakalle; 25.06.10, 23:03.

            Comment

            Working...