Andu Pokerstars baltic festivalile ! Osakute müük 60/40

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • forell
    Õpihimuline Mängur
    • Oct 2009
    • 350

    #16
    Re: Andu Pokerstars baltic festivalile ! Osakute müük 60/40

    3 ft

    Comment

    • andu_andu
      Pokkerihai
      • Jan 2009
      • 4050

      #17
      Re: Andu Pokerstars baltic festivalile ! Osakute müük 60/40

      noname, ka sa polegi raha kandnud, või oled kahe silma vahele jäänud..

      Comment

      • noname
        Purjus foorumlaste kaitseingel :P
        • Oct 2009
        • 2366

        #18
        Re: Andu Pokerstars baltic festivalile ! Osakute müük 60/40

        Algselt postitas andu_andu Vaata postitust
        noname, ka sa polegi raha kandnud, või oled kahe silma vahele jäänud..
        wow...

        kle kohe kannan ära,täitsa meelest läks.

        FT-sse tuleb kohe.

        Comment

        • andu_andu
          Pokkerihai
          • Jan 2009
          • 4050

          #19
          Re: Andu Pokerstars baltic festivalile ! Osakute müük 60/40

          Algselt postitas noname Vaata postitust
          wow...

          kle kohe kannan ära,täitsa meelest läks.

          FT-sse tuleb kohe.
          tnx

          Comment

          • Rahapada
            Vana Tegija
            • Oct 2008
            • 1178

            #20
            Re: Andu Pokerstars baltic festivalile ! Osakute müük 60/40

            bronnin 2%, kui kunagi oma arvuti taha saan, teen MB kaudu ülekande

            Comment

            • EdgarP
              Õpihimuline Mängur
              • Jan 2009
              • 368

              #21
              Re: Andu Pokerstars baltic festivalile ! Osakute müük 60/40

              Algselt postitas andu_andu Vaata postitust
              tnx
              Shipped 3% Starsi.

              Comment

              • andu_andu
                Pokkerihai
                • Jan 2009
                • 4050

                #22
                Re: Andu Pokerstars baltic festivalile ! Osakute müük 60/40

                Algselt postitas Rahapada Vaata postitust
                bronnin 2%, kui kunagi oma arvuti taha saan, teen MB kaudu ülekande
                loodan, et saad lähiajal oma arvuti taha :D


                Müüdud siis 51%, mis ongi umbes palju eeldasin. Vaatasin, et starsis saab ilusti rergistreerida sinna - on kellegil kogemusi, et kas sellisel registreerimisel võib mingeid probleeme tekkida kohapeal näiteks ?

                Comment

                • hotcocacola
                  HTCCACLA
                  • Oct 2008
                  • 14473

                  #23
                  Re: Andu Pokerstars baltic festivalile ! Osakute müük 60/40

                  minuarust sa regad starsis sinna ära, siis su nimi pannakse ju oly kodukale
                  a kui regad läbi starsi, siis pead vist starsi logodega olema (vähemalt ranka rääkis seda sügisel)

                  Comment

                  • Rahapada
                    Vana Tegija
                    • Oct 2008
                    • 1178

                    #24
                    Re: Andu Pokerstars baltic festivalile ! Osakute müük 60/40

                    imo kandsin millalgi viimase 12h jooksul ära

                    Comment

                    • Ahangama
                      Klubi Liige
                      • Jul 2009
                      • 615

                      #25
                      Re: Andu Pokerstars baltic festivalile ! Osakute müük 60/40

                      Kui ruumi veel on siis toetaks ka 2 osakuga.

                      e:done
                      Last edited by Ahangama; 14.06.10, 16:20.

                      Comment

                      • andu_andu
                        Pokkerihai
                        • Jan 2009
                        • 4050

                        #26
                        Re: Andu Pokerstars baltic festivalile ! Osakute müük 60/40

                        Algselt postitas Ahangama Vaata postitust
                        Kui ruumi veel on siis toetaks ka 2 osakuga.
                        oki.

                        Comment

                        • leits
                          Hundinui
                          • Apr 2009
                          • 9562

                          #27
                          Re: Andu Pokerstars baltic festivalile ! Osakute müük 60/40

                          otsas v2?
                          e: vaatasin et 50%+ müüdud juba .. ei hakka torkima siis

                          Comment

                          • -andres-
                            Moderaator
                            • Oct 2008
                            • 4546

                            #28
                            Re: Andu Pokerstars baltic festivalile ! Osakute müük 60/40

                            Kui tahad, siis saab vast ikka pigem.

                            Comment

                            • andu_andu
                              Pokkerihai
                              • Jan 2009
                              • 4050

                              #29
                              Re: Andu Pokerstars baltic festivalile ! Osakute müük 60/40

                              laske aga tulla, kui huvi on.

                              Comment

                              • alaska
                                forever
                                • Oct 2008
                                • 6599

                                #30
                                Re: Andu Pokerstars baltic festivalile ! Osakute müük 60/40

                                ma võtsin 1% Tilti, microgrinder nagu ma olen.

                                Comment

                                Working...