bronnin 2%, kui kunagi oma arvuti taha saan, teen MB kaudu ülekande
loodan, et saad lähiajal oma arvuti taha :D
Müüdud siis 51%, mis ongi umbes palju eeldasin. Vaatasin, et starsis saab ilusti rergistreerida sinna - on kellegil kogemusi, et kas sellisel registreerimisel võib mingeid probleeme tekkida kohapeal näiteks ?
minuarust sa regad starsis sinna ära, siis su nimi pannakse ju oly kodukale
a kui regad läbi starsi, siis pead vist starsi logodega olema (vähemalt ranka rääkis seda sügisel)
Comment