Iseseisvuspäeva steik õhtustele turnadele

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kjmrc
    Pokkerihai
    • Aug 2009
    • 4541

    #256
    Re: Iseseisvuspäeva steik õhtustele turnadele

    Saatsin sulle juba raha ära :\ Aga muidu võin proovida küll kui kannad tagasi buyinni!

    Comment

    • makz
      Õpihimuline Mängur
      • Aug 2009
      • 428

      #257
      Re: Iseseisvuspäeva steik õhtustele turnadele

      Läks teele, jääd nüüd natuke hiljaks aga pole hullu vast :) GL!

      Comment

      • nummar
        Õpihimuline Mängur
        • May 2009
        • 322

        #258
        Re: Iseseisvuspäeva steik õhtustele turnadele

        ma mängin 3,30 rebuyd muidu - pea 3 tundi jooksnud

        Comment

        • Simmo
          Grinder
          • Dec 2009
          • 760

          #259
          Re: Iseseisvuspäeva steik õhtustele turnadele

          PokerStars No-Limit Hold'em, 2.75 Tournament, 10/20 Blinds (9 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

          CO (t3000)
          Button (t2990)
          SB (t2980)
          BB (t2920)
          UTG (t3000)
          UTG+1 (t3110)
          MP1 (t3000)
          MP2 (t3000)
          Hero (MP3) (t3000)

          Hero's M: 100.00

          Preflop: Hero is MP3 with A, A
          4 folds, Hero bets t80, CO raises to t200, 1 fold, SB calls t190, 1 fold, Hero raises to t800, CO raises to t3000 (All-In), 1 fold, Hero calls t2200 (All-In)

          Flop: (t6220) 10, 6, 7 (2 players, 2 all-in)

          Turn: (t6220) 3 (2 players, 2 all-in)

          River: (t6220) 4 (2 players, 2 all-in)

          Total pot: t6220

          Results:
          Hero had A, A (one pair, Aces).
          CO had K, K (one pair, Kings).
          Outcome: Hero won t6220
          Teine händ :)

          Comment

          • flipmachine
            Pokkerihai
            • Jul 2009
            • 1857

            #260
            Re: Iseseisvuspäeva steik õhtustele turnadele

            Algselt postitas nummar Vaata postitust
            ma mängin 3,30 rebuyd muidu - pea 3 tundi jooksnud
            päris normaalselt läheb (Y)

            Comment

            • kjmrc
              Pokkerihai
              • Aug 2009
              • 4541

              #261
              Re: Iseseisvuspäeva steik õhtustele turnadele

              Mis ta user?

              Comment

              • Simmo
                Grinder
                • Dec 2009
                • 760

                #262
                Re: Iseseisvuspäeva steik õhtustele turnadele

                Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
                Mis ta user?
                nummar

                Comment

                • kjmrc
                  Pokkerihai
                  • Aug 2009
                  • 4541

                  #263
                  Re: Iseseisvuspäeva steik õhtustele turnadele

                  Anyway, 7.5k gtd väljas, AQ vs 88, flop T 8 Q, betin, callib, turn Q betin, raiseb allin, callin ja avab 88 and its over :\ Tänud igaljuhul ja ehk järgminekord veab paremini välja!

                  Comment

                  • yolpa
                    Pokkerihai
                    • Jun 2009
                    • 2669

                    #264
                    Re: Iseseisvuspäeva steik õhtustele turnadele

                    nummar, kuda sul läks?

                    Comment

                    • nummar
                      Õpihimuline Mängur
                      • May 2009
                      • 322

                      #265
                      Re: Iseseisvuspäeva steik õhtustele turnadele

                      kukkusin mingi 700+ välja 88 vs AK

                      Comment

                      • Simmo
                        Grinder
                        • Dec 2009
                        • 760

                        #266
                        Re: Iseseisvuspäeva steik õhtustele turnadele

                        a ma olen normaalne vend, jäin magama kui olin duubli saanud :D:D:D

                        Comment

                        • Babahh
                          Räme Fish
                          • Feb 2009
                          • 4

                          #267
                          Re: Iseseisvuspäeva steik õhtustele turnadele

                          Jube pettunud.. 3ndat päeva mängin seda turniiri.. esimene kord 35s koht KQ vs TT nii see jäi.. eile kuskil 700s ja täna 27's koht AJ vs AQ ja saatuslikuks see sai..

                          Comment

                          • yolpa
                            Pokkerihai
                            • Jun 2009
                            • 2669

                            #268
                            Re: Iseseisvuspäeva steik õhtustele turnadele

                            Algselt postitas Babahh Vaata postitust
                            Jube pettunud.. 3ndat päeva mängin seda turniiri.. esimene kord 35s koht KQ vs TT nii see jäi.. eile kuskil 700s ja täna 27's koht AJ vs AQ ja saatuslikuks see sai..
                            tglt on hea turniir küll.

                            Comment

                            Working...