Re: Davy stake vol I [McFoldberg]
Iseenesest ei olnud halb, nähes vastase kätt mängisid selle käe täiuslikult, lihtsalt river oli fcking unlucky.
Selles käes ei olexki muud moodi valuet saanud, kui vastast bluffima meelitades, aga ma olexin pannud turnil mingi gayass 5-8$ beti, seal Ta ei olex saanud foldida eriti igast middle paire ning samas ei saa Ta päris tasuta oma 2 outerit tõmmata. Lisaks sellele olex Ta sellise beti peale võinud pushida isegi õhuga.
Ise arvatavasti nii loose venna vastu olexin pannud preflop 4beti ning all ini korral foldinud.Ma tean, et selline teguviis ei meeldi paljudele, kuid IMO kui Ta on nii loose, nagu näha 3Bettis 44'ga wtf? :) Siis järelikult hakkab Ta fcking tihti mu 4Betile foldima ning ma korjan Temalt raha isegi kui mõnikord oma 4Beti pean foldima.
Algselt postitas McFoldberg
Selles käes ei olexki muud moodi valuet saanud, kui vastast bluffima meelitades, aga ma olexin pannud turnil mingi gayass 5-8$ beti, seal Ta ei olex saanud foldida eriti igast middle paire ning samas ei saa Ta päris tasuta oma 2 outerit tõmmata. Lisaks sellele olex Ta sellise beti peale võinud pushida isegi õhuga.
Ise arvatavasti nii loose venna vastu olexin pannud preflop 4beti ning all ini korral foldinud.Ma tean, et selline teguviis ei meeldi paljudele, kuid IMO kui Ta on nii loose, nagu näha 3Bettis 44'ga wtf? :) Siis järelikult hakkab Ta fcking tihti mu 4Betile foldima ning ma korjan Temalt raha isegi kui mõnikord oma 4Beti pean foldima.


, 7
, 2
, Q
Comment