Davy stake vol I [McFoldberg]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • McFoldberg
    Grinder
    • Nov 2008
    • 731

    #136
    Re: Davy stake vol I [McFoldberg]

    No täpselt.

    Comment

    • McFoldberg
      Grinder
      • Nov 2008
      • 731

      #137
      Re: Davy stake vol I [McFoldberg]

      Iga päev teen endale siia häbiposti, kuni ma normaalselt mängima hakkan.



      PokerStars No-Limit Hold'em, $0.50 BB (8 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

      saw flop | saw showdown

      SB ($35.85)
      BB ($50)
      UTG ($45.25)
      UTG+1 ($76.50)
      MP1 ($57.50)
      Hero (MP2) ($50)
      CO ($114.75)
      Button ($50)

      Preflop: Hero is MP2 with K, A
      3 folds, Hero bets $2, 2 folds, SB calls $1.75, 1 fold

      Flop: ($4.50) K, Q, 3 (2 players)
      SB checks, Hero bets $3, SB calls $3

      Turn: ($10.50) 7 (2 players)
      SB checks, Hero bets $7, SB raises to $14, Hero calls $7

      River: ($38.50) 5 (2 players)
      SB bets $16.85 (All-In), Hero calls $16.85

      Total pot: $72.20 | Rake: $3

      Results in white below:
      SB had 7, Q (two pair, Queens and sevens).
      Hero mucked K, A (one pair, Kings).
      Outcome: SB won $69.20

      Comment

      • marguzz22
        Vana Tegija
        • Oct 2008
        • 1458

        #138
        Re: Davy stake vol I [McFoldberg]

        Terve monitor on igasuguseid sticky note täis kleebitud, millel kirjas a la "ÄRA OLE IDIOOT!!!" või "TEGUTSE NAGU MÕTLED!!!"... Aga kas ma teen nii? Ofc not.


        mul sama teema :D ainult et kirjad - ära bluffi donki, JJ ei ole PF All in käsi TAG vastu ;D ja dongi vastu 2nd barrelit EI lase

        Comment

        • ESTPatrick
          Olümpsi Mägi Aivar
          • Nov 2008
          • 5572

          #139
          Re: Davy stake vol I [McFoldberg]

          Algselt postitas marguzz22
          Terve monitor on igasuguseid sticky note täis kleebitud, millel kirjas a la "ÄRA OLE IDIOOT!!!" või "TEGUTSE NAGU MÕTLED!!!"... Aga kas ma teen nii? Ofc not.


          mul sama teema :D ainult et kirjad - ära bluffi donki, JJ ei ole PF All in käsi TAG vastu ;D ja dongi vastu 2nd barrelit EI lase
          mul oli algusaegadel hand range mingist skalansky raamatust

          Comment

          • Cash87
            Vana Tegija
            • Feb 2009
            • 1402

            #140
            Re: Davy stake vol I [McFoldberg]

            Algselt postitas McFoldberg
            Iga päev teen endale siia häbiposti, kuni ma normaalselt mängima hakkan.



            PokerStars No-Limit Hold'em, $0.50 BB (8 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

            saw flop | saw showdown

            SB ($35.85)
            BB ($50)
            UTG ($45.25)
            UTG+1 ($76.50)
            MP1 ($57.50)
            Hero (MP2) ($50)
            CO ($114.75)
            Button ($50)

            Preflop: Hero is MP2 with K, A
            3 folds, Hero bets $2, 2 folds, SB calls $1.75, 1 fold

            Flop: ($4.50) K, Q, 3 (2 players)
            SB checks, Hero bets $3, SB calls $3

            Turn: ($10.50) 7 (2 players)
            SB checks, Hero bets $7, SB raises to $14, Hero calls $7

            River: ($38.50) 5 (2 players)
            SB bets $16.85 (All-In), Hero calls $16.85

            Total pot: $72.20 | Rake: $3

            Results in white below:
            SB had 7, Q (two pair, Queens and sevens).
            Hero mucked K, A (one pair, Kings).
            Outcome: SB won $69.20

            Aga kas sul peale Hero foldi poleks kripeldama jäänud, et äkki oli sul ikka parem käsi sest see ikkagist TPTK...kui ei calli ei saagi võita ju.. kui sul just suurt readi ei olnud mina küll ei näe foldi nuppu seal :P

            Comment

            • McFoldberg
              Grinder
              • Nov 2008
              • 731

              #141
              Re: Davy stake vol I [McFoldberg]

              TPTK is overrated.
              NL50 FR on limiit, kus sind ei ck-raiseta naljalt turnil. Eriti nii kuival laual. Arvad, et KJ/KT mängiksid nii enda kätt?
              Ja ei jääks kripeldama. Palju rohkem jääb kripeldama, kui lähen kaasa ning kaotan, kuigi teadsin, et olen beat. Vot siis kripeldab ja jääbki kripeldama.

              Comment

              • Pahvak
                Pastilaa?? Ei!
                • Dec 2008
                • 4431

                #142
                Re: Davy stake vol I [McFoldberg]

                Algselt postitas Cash87
                kui ei calli ei saagi võita ju..
                Sirvisin mindseti ja tuli meelde koht, kus kirjeldati dongi mõtlemist samasuguse loogikaga :D
                Fullstacks have more fun.

                Comment

                • rohelinekonn
                  Klubi Liige
                  • Nov 2008
                  • 3808

                  #143
                  Re: Davy stake vol I [McFoldberg]

                  Algselt postitas McFoldberg
                  Palju rohkem jääb kripeldama, kui lähen kaasa ning kaotan, kuigi teadsin, et olen beat. Vot siis kripeldab ja jääbki kripeldama.
                  Mhm tõsi ta on siis mäletad veel pikalt seda kätt et tra ise ju teatsin et olen beat ja oli vaja ikka callida. Aga küll asja jooksma saad. Mitmel laual sa lased NL50 -s?

                  Comment

                  • McFoldberg
                    Grinder
                    • Nov 2008
                    • 731

                    #144
                    Re: Davy stake vol I [McFoldberg]

                    12-l laual lasen, tiled modes.

                    Comment

                    • McFoldberg
                      Grinder
                      • Nov 2008
                      • 731

                      #145
                      Re: Davy stake vol I [McFoldberg]

                      Kommenteerige mu liini alljärgnevas käes ja öelge, mida ise teeksite teisiti...


                      PokerStars No-Limit Hold'em, $0.50 BB (9 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                      saw flop | saw showdown

                      SB ($139.70) - 20/14/5.7 3bet: 4.8
                      BB ($50)
                      UTG ($27.60)
                      UTG+1 ($42.05)
                      MP1 ($61.20)
                      MP2 ($28.45)
                      MP3 ($50)
                      Hero (CO) ($50)
                      Button ($29)

                      Preflop: Hero is CO with K, A
                      5 folds, Hero bets $2, 1 fold, SB raises to $6.50, 1 fold, Hero calls $4.50

                      Flop: ($13.50) 9, K, 5 (2 players)
                      SB bets $7.50, Hero calls $7.50

                      Turn: ($28.50) 9 (2 players)
                      SB checks, Hero checks

                      River: ($28.50) 4 (2 players)
                      SB bets $29.50, Hero raises to $36 (All-In), SB calls $6.50

                      Total pot: $100.50 | Rake: $3

                      Results in white below:
                      SB had 4, 4 (full house, fours over nines).
                      Hero had K, A (two pair, Kings and nines).
                      Outcome: SB won $97.50

                      Comment

                      • Cash87
                        Vana Tegija
                        • Feb 2009
                        • 1402

                        #146
                        Re: Davy stake vol I [McFoldberg]

                        Algselt postitas Pahvak
                        Sirvisin mindseti ja tuli meelde koht, kus kirjeldati dongi mõtlemist samasuguse loogikaga :D

                        No niipalju kui mina raamatuid lugenud olen siis kõige suurem viga mida saab pokkeris teha on FOLDIMINE!!

                        Comment

                        • -andres-
                          Moderaator
                          • Oct 2008
                          • 4546

                          #147
                          Re: Davy stake vol I [McFoldberg]

                          Kui preflop 3bet callida, isiklikult 4betiks seda vastast, siis ma otsustaks kohe flopil ära, mis edasi teen. Foldi ma selle villaini vastu eriti ei näe, seega proovin stackid juba flopil sisse ajada.

                          Comment

                          • McFoldberg
                            Grinder
                            • Nov 2008
                            • 731

                            #148
                            Re: Davy stake vol I [McFoldberg]

                            Said valesti aru. Foldile ei mõelnud ma kordagi, see et ta võitis ei tähendanud, et küsimus oleks alatooniga "kus foldin?".
                            Ise mõtlesin ka, et preflop käitumine oli leak antud juhul prolly. Aga kuna luckisin ära, siis tahaks just selle kohta kommentaare, et millise liiniga saame kõige enam valuet kätelt, mida biidime (a la TT-QQ)? Flopil shovedes callib meid ainult parem käsi imo.

                            Comment

                            • ment52
                              Politseidokumendiga kusjuures!
                              • Oct 2008
                              • 1270

                              #149
                              Re: Davy stake vol I [McFoldberg]

                              4bet pre, raise flop, bet turn.

                              Comment

                              • McFoldberg
                                Grinder
                                • Nov 2008
                                • 731

                                #150
                                Re: Davy stake vol I [McFoldberg]

                                Kui me pre 4betime, siis mingit flopi actionit enam küll tulemas pole.
                                Kui flopi raisime, siis kõik nõrgemad käed foldivad...
                                Plz tooge lihtsalt otseselt välja, miks minu liin halb oli.

                                Comment

                                Working...