OOPS Live Tallinn 25.05 ja Suomiturnaus 26.05.2012!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #151
    Re: OOPS Live Tallinn 25.05 ja Suomiturnaus 26.05.2012!

    HCC ütles ka, et see vend tihti Tartu Olys käib skillgamesid mängimas.

    Comment

    • Chevy
      FPP Pro
      • Mar 2009
      • 208

      #152
      Re: OOPS Live Tallinn 25.05 ja Suomiturnaus 26.05.2012!

      Algselt postitas kallekusta Vaata postitust
      Pigema ajad ikka sassi. Viimase 3 aasta jooksul pole Tartu olympicus mänginud mitte ühtegi KARLI nimelist mängijat (mitte segi ajada nimega KARL ).
      mille alusel sa seda väita saad

      Comment

      • Pumper
        Klubi Liige
        • Mar 2009
        • 2359

        #153
        Re: OOPS Live Tallinn 25.05 ja Suomiturnaus 26.05.2012!

        Ta väidab olympicu andmetel, aga ta ei pruugi turniire mängida, cashi vendasid ei märgita nimeliselt üles.

        Comment

        • Chevy
          FPP Pro
          • Mar 2009
          • 208

          #154
          Re: OOPS Live Tallinn 25.05 ja Suomiturnaus 26.05.2012!

          Olympsis võid ju kirjas olla ka niiöelda varjunimega, seega saab ju anonüümselt käia turniire mängimas.Või ma eksin?

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #155
            Re: OOPS Live Tallinn 25.05 ja Suomiturnaus 26.05.2012!

            Algselt postitas Chevy Vaata postitust
            Olympsis võid ju kirjas olla ka niiöelda varjunimega, seega saab ju anonüümselt käia turniire mängimas.Või ma eksin?
            Enam ei tea aga kunagi võisid oma nimeks panna kasvõi Terminaator 3.

            Comment

            • ristijeesus
              Klubi Liige
              • Oct 2009
              • 2533

              #156
              Re: OOPS Live Tallinn 25.05 ja Suomiturnaus 26.05.2012!

              Ma olen päris kindel, et Chuck Norris pole ukrainlane. http://www.olympic-casino.com/poker/...569&t_id=23739

              Comment

              • kjmrc
                Pokkerihai
                • Aug 2009
                • 4541

                #157
                Re: OOPS Live Tallinn 25.05 ja Suomiturnaus 26.05.2012!

                Algselt postitas bauss Vaata postitust
                kindel?
                imo on ka cashi lauas see vend olnud (vähemalt väga sarnane küll)
                No maitea muarust on ka suht kindlalt kolmapäevasel 10€ bonus dayl see Karli mänginud minuga samas lauas.. lõust on küll vähemalt sama nagu pildil, dno äkki kaksik siis..

                Comment

                • fyte
                  Pokkerihai
                  • Jun 2010
                  • 3378

                  #158
                  Re: OOPS Live Tallinn 25.05 ja Suomiturnaus 26.05.2012!

                  Või siis Karli Kiin on hoopis mingi suvaline jorss ja tegelik petis kasutab tema nime lihtsalt netis. =D
                  lvl

                  Comment

                  • kjmrc
                    Pokkerihai
                    • Aug 2009
                    • 4541

                    #159
                    Re: OOPS Live Tallinn 25.05 ja Suomiturnaus 26.05.2012!

                    Lol, kõik võib olla, ei imesta enam miskit selle tegelase puhul..

                    Comment

                    • qbj0hn
                      Auk on auk. FAKT!
                      • Nov 2008
                      • 7091

                      #160
                      Re: OOPS Live Tallinn 25.05 ja Suomiturnaus 26.05.2012!

                      Algselt postitas fyte Vaata postitust
                      Või siis Karli Kiin on hoopis mingi suvaline jorss ja tegelik petis kasutab tema nime lihtsalt netis. =D
                      lvl
                      Suht imelik jah kui kogenud scammer teeks enda päris nimega kasutaja siia. (nagu OP-s näha)

                      Comment

                      • Ballahollic
                        Õpihimuline Mängur
                        • Mar 2011
                        • 388

                        #161
                        Re: OOPS Live Tallinn 25.05 ja Suomiturnaus 26.05.2012!

                        See on nii lamp, paneme teema kinni palun? Keegi siin ju targemaks ei saa, pilt on üleval, kui keegi näeb kütab vastu pamordet.

                        A ja kui keegi Tartus veel "Cuba Beatboxi" näeb siis 6elge talle, et ta on mulle 275 KROONI võlgu :D"

                        ja tervitaks janekit. Mul ükskõik millist.
                        Last edited by Ballahollic; 06.06.12, 22:10.

                        Comment

                        • skyjack
                          Räme Fish
                          • Oct 2012
                          • 2

                          #162
                          Re: OOPS Live Tallinn 25.05 ja Suomiturnaus 26.05.2012!

                          Vaatan et siin on huvitav teema seoses Garry Männiste ja firma Goldenjob OÜ , nimelt see tegelane ostis auto minult , ütles et auto ostu rahast jääb puudu 200.- euri oli nõus ilma ratastetta ostma autot ( endal tal oli sama marki auto mõned aastad vanem ütles et võtab sealt rattad ) suht viisakas ja aus vend paistis mina muidugi usaldasin rääkis et tal ämm elab Vinni lähedal jne tuleb nädala pärast külla toob ära ja ma uskusingi teda kusjuures sõbraga koos käisime oli kõrval mul , siis ta helistas mulle veel nädal hiljem ja ütles et ämm sõidab ära kas saaks tuua nädal hiljem mõtlesin et pole probleemi , siis see nädal kadus ja helistasin talle tema muidugi ei vastanud enam ja saatis telefoniga sõnumi et tal telefon katki ja siis läkski lahti , tuli sõnum et kui mind veel tüütad siis annam DAS õigusabisse temal seal juristid ja politseisse lubas pöörduda umbes sama skeem mis selle lõhnaga kohe juristid ja politseid , ütles et see sõber kes mul tunnistaja , oli näost ära ja purjust ühesõnaga ajas tagasi kõike mida lubas ja vastupidist mida nägi , temal on müügileping jne aga minul on sõnumid , mailid ja õnneks kõnesalvestus temaga peale ühte nädalat auto müügist mis on ainus tõestus meie vahelisest kokkuleppest , nii et ei saa ütlelda et mina pressin temalt midagi välja ( huvitav et kolm nädalat hiljem hakkasin pressima ), eks siis vaatame mis kohtutee jahvatab aga soovitan soojalt selle tegelasega mitte tegemist teha !

                          Comment

                          • Pokutaja
                            Julm Donk
                            • Feb 2012
                            • 84

                            #163
                            Re: OOPS Live Tallinn 25.05 ja Suomiturnaus 26.05.2012!

                            Solid first post, skyjack. Äkki tunnistaks mõnda kirjamärki peale komade veel (komade kasutuse peaks ka veits üle vaatama)?

                            Comment

                            • Codecci
                              Luuramas Naisteturniire
                              • Nov 2008
                              • 7574

                              #164
                              Re: OOPS Live Tallinn 25.05 ja Suomiturnaus 26.05.2012!

                              Algselt postitas Pokutaja Vaata postitust
                              Solid first post, skyjack. Äkki tunnistaks mõnda kirjamärki peale komade veel (komade kasutuse peaks ka veits üle vaatama)?
                              Who cares, kui keegi tuleb 1 postitust foorumisse tegema? Pidevalt jah raske lugeda sellist teksti, aga said ju aru mis inimene kirjutas.

                              Comment

                              • Poke
                                Grinder
                                • Mar 2010
                                • 995

                                #165
                                Re: OOPS Live Tallinn 25.05 ja Suomiturnaus 26.05.2012!

                                haige vend ikka see:D
                                vend ikka jah scammib kõike, alates sünnipäeva tordist kuni autoni ilma ratasteta.

                                Comment

                                Working...