Re: OOPS Live Tallinn 25.05 ja Suomiturnaus 26.05.2012!
Ei läheks.
Seda ma mõtlesingi, et kuna keegi ei lähe anyway siukse summa prst siis lastaksegi üle aegade lõpuni.
Ei läheks.
Seda ma mõtlesingi, et kuna keegi ei lähe anyway siukse summa prst siis lastaksegi üle aegade lõpuni.
Comment