Re: OOPS Live Tallinn 25.05 ja Suomiturnaus 26.05.2012!
Mis nendest kirjamärkidest ikka , lihtsalt mõtlesin et panen ka oma loo siia ehk kunagi on kellegil kasu sellest ja teab hoiduda sellistest jamadest !
Mis nendest kirjamärkidest ikka , lihtsalt mõtlesin et panen ka oma loo siia ehk kunagi on kellegil kasu sellest ja teab hoiduda sellistest jamadest !
Comment