OOPS Live Tallinn 25.05 ja Suomiturnaus 26.05.2012!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • qbj0hn
    Auk on auk. FAKT!
    • Nov 2008
    • 7091

    #136
    Re: OOPS Live Tallinn 25.05 ja Suomiturnaus 26.05.2012!

    Ei läheks.
    Seda ma mõtlesingi, et kuna keegi ei lähe anyway siukse summa prst siis lastaksegi üle aegade lõpuni.

    Comment

    • kallekusta
      Grinder
      • May 2012
      • 603

      #137
      Re: OOPS Live Tallinn 25.05 ja Suomiturnaus 26.05.2012!

      Garry30.05.2012
      30. mai 2012, kl 07.20
      Tere sooviksin endale sünnipäevaks 04.06.2012 CK Summer`it!Palun võtke ühendust.
      56919075
      Eesti Naine on Eesti vanim ja suurim naisteajakiri, mis portreteerib ajastule märgilisi persoone ning kirjutab kõigest, mis on naise elus oluline, aidates samal ajal väärtustada naist ennast ja ka naisi meie ümber. Ajakiri Eesti Naine on teenäitaja julgustades naisi tegutsema, seisma enese heaolu eest, tegelema enesearenguga ning käima ajaga kaasas.

      Comment

      • Fabulous
        Pokkerihai
        • Jan 2010
        • 2674

        #138
        Re: OOPS Live Tallinn 25.05 ja Suomiturnaus 26.05.2012!

        Algselt postitas kallekusta Vaata postitust
        Garry30.05.2012
        30. mai 2012, kl 07.20
        Tere sooviksin endale sünnipäevaks 04.06.2012 CK Summer`it!Palun võtke ühendust.
        56919075
        http://naistekas.delfi.ee/foorum/read.php?17,4114054
        Siit saab järeldada, et Karli sai ka identiteedivargusega hakkama? Isegi kui €30 tundub väike raha politseisse minekuks, on identiteedivargus juba üsna korralik kuritegu, mille pärast tuleks kindlasti minna. Ka see pole ju välistatud, et ta tulevikus teemaalgataja nime alt ennast kellegile rohkem ei esita.
        Last edited by Fabulous; 05.06.12, 13:38.

        Comment

        • estdonk
          Õpihimuline Mängur
          • Sep 2011
          • 450

          #139
          Re: OOPS Live Tallinn 25.05 ja Suomiturnaus 26.05.2012!

          Ma arvan ka et ei tasuks asja nii jätta, muidu jätkub see scamming ja võib isegi sinu nimega jätkuda.
          Las Görry räägib täpse stsenaariumi kuidas raha sinu arvele jõudis ja kes pidi lõhna saatma kas sina või kiin või keegi kolmas.
          Talle võid samamoodi öelda et sul on alust kahtlustada teda scammis ja pöördud ise oma hea partneri politsei poole. Kiini vastu tõenäoliselt parim ühisavaldus teha, kaua ta sipleb siin.
          Aga päris hea huumor käib siin- Lõhnast pole haisugi

          Comment

          • Pumper
            Klubi Liige
            • Mar 2009
            • 2359

            #140
            Re: OOPS Live Tallinn 25.05 ja Suomiturnaus 26.05.2012!

            Kui juba avalduse teed, siis tee nac keerulisem, et Garry ka maapeale tuua oma heade koostööpartnerite juurest. Nimelt märgi avaldusse, et 2 petist mr Kiin ja Garry petsid sult raha välja ja mõnitasid ka veel pealekauba. Siis heal juhul kutsub politsei mr Garry ka selgitusi andma, saab vähemalt oma kallist aega kulutada - erafirma juhi tunnihind võib päris korralik olla.

            Comment

            • Ballahollic
              Õpihimuline Mängur
              • Mar 2011
              • 388

              #141
              Re: OOPS Live Tallinn 25.05 ja Suomiturnaus 26.05.2012!

              Garry tänane kiri:

              "Mulle sobib väga hästi politseisse minna, sest minu facebooki kontole oli keegi alates eelmise nädala lõpust mitmeid kordi sisse murdnud ja facebooki kontrollijatele poolt on minu kontole saadetud ka vähemalt 3st sissemurdmisest kinnitus, need sissemurdmised on Tartu IP aadressidega, mina elan nagu Tallinnas! Mina pole mingit lõhna saanud ja ei loodagi enam, tellisin homseks iluveeb.ee-st!
              Tulge Tallinnasse ja läheme politseisse."

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #142
                Re: OOPS Live Tallinn 25.05 ja Suomiturnaus 26.05.2012!

                Garry pikad laused on iseloomulikud Karli pikkadele lausetele. Garry identideet ja tema hea nimega firmat kasutas keegi pettur ära ning ta suhtub sellesse nii ükskõikselt ning pigem on probleemiks tal ikkagi lõhn. Just lol.

                Comment

                • valustyng
                  Õpihimuline Mängur
                  • Apr 2009
                  • 450

                  #143
                  Re: OOPS Live Tallinn 25.05 ja Suomiturnaus 26.05.2012!

                  Pakun puusalt, et üks ja sama inimene:)
                  Just sellepärast tuleks menti minna
                  Last edited by valustyng; 05.06.12, 18:17.

                  Comment

                  • udikaz
                    Pokkerihai
                    • Nov 2009
                    • 1946

                    #144
                    Re: OOPS Live Tallinn 25.05 ja Suomiturnaus 26.05.2012!

                    ma võtaks kontakti selle otse selle firmaga ja selgitaks välja kas asjad on üldse omavahel seotud või on see lõhna ost välja mõeldud

                    Comment

                    • udikaz
                      Pokkerihai
                      • Nov 2009
                      • 1946

                      #145
                      Re: OOPS Live Tallinn 25.05 ja Suomiturnaus 26.05.2012!

                      Algselt postitas udikaz Vaata postitust
                      ma võtaks kontakti selle otse selle firmaga ja selgitaks välja kas asjad on üldse omavahel seotud või on see lõhna ost välja mõeldud
                      kui OP ei viitsi identiteedi vargusega tegeleda siis usu mind, et küll üks firma selle venna ette võtab, kui on tõsiselt tegu identiteedi vargusega.

                      Comment

                      • Chevy
                        FPP Pro
                        • Mar 2009
                        • 208

                        #146
                        Re: OOPS Live Tallinn 25.05 ja Suomiturnaus 26.05.2012!

                        Ehk on Karli ja Carrie partners in crime

                        Comment

                        • estdonk
                          Õpihimuline Mängur
                          • Sep 2011
                          • 450

                          #147
                          Re: OOPS Live Tallinn 25.05 ja Suomiturnaus 26.05.2012!

                          Rate sollid pandi ka nagunii pihta garrylt.
                          Facebook on küll selline asi millega politsei ennast oimetuks tegutseb.
                          Nagu tema lausetest näha on siis parool vist eriti raske ei saa olla...

                          Comment

                          • kjmrc
                            Pokkerihai
                            • Aug 2009
                            • 4541

                            #148
                            Re: OOPS Live Tallinn 25.05 ja Suomiturnaus 26.05.2012!

                            Kui ma nüüd sassi ei aja, siis olen Tartu Olys selle Karli-tondiga samas lauas mänginud.. ei tundnud ta võõrana isegi mulle lauas sümpaatsena, pidev üleolev hoiak ja fishine mäng..

                            Comment

                            • kallekusta
                              Grinder
                              • May 2012
                              • 603

                              #149
                              Re: OOPS Live Tallinn 25.05 ja Suomiturnaus 26.05.2012!

                              Pigema ajad ikka sassi. Viimase 3 aasta jooksul pole Tartu olympicus mänginud mitte ühtegi KARLI nimelist mängijat (mitte segi ajada nimega KARL ).

                              Comment

                              • bauss
                                Grinder
                                • Sep 2009
                                • 737

                                #150
                                Re: OOPS Live Tallinn 25.05 ja Suomiturnaus 26.05.2012!

                                Algselt postitas kallekusta Vaata postitust
                                Pigema ajad ikka sassi. Viimase 3 aasta jooksul pole Tartu olympicus mänginud mitte ühtegi KARLI nimelist mängijat (mitte segi ajada nimega KARL ).
                                kindel?
                                imo on ka cashi lauas see vend olnud (vähemalt väga sarnane küll)

                                Comment

                                Working...