Tere,
kas keegi Tartu inimestest on minemas autoga nendele turniiridele ja pakub küüti?
Aitan kütterahaga, kui soovi :)
Samas, kui minejaid on muudviisi (buss/rong) ja sooviks seltskonda pikaks reisiks, siis võiks ühineda?
kas keegi Tartu inimestest on minemas autoga nendele turniiridele ja pakub küüti?
Aitan kütterahaga, kui soovi :)
Samas, kui minejaid on muudviisi (buss/rong) ja sooviks seltskonda pikaks reisiks, siis võiks ühineda?
cmon.
Comment