OOPS Live Tallinn 25.05 ja Suomiturnaus 26.05.2012!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Karli
    Kahtlustatav Pettus(t)es
    • May 2012
    • 5

    #1

    OOPS Live Tallinn 25.05 ja Suomiturnaus 26.05.2012!

    Tere,

    kas keegi Tartu inimestest on minemas autoga nendele turniiridele ja pakub küüti?
    Aitan kütterahaga, kui soovi :)

    Samas, kui minejaid on muudviisi (buss/rong) ja sooviks seltskonda pikaks reisiks, siis võiks ühineda?
  • erve
    Räme Fish
    • Oct 2011
    • 8

    #2
    Re: OOPS Live Tallinn 25.05 ja Suomiturnaus 26.05.2012!

    Teema algataja peab ostu-müügi tehingut ühepoolseks tegevuseks. Müüsin talle OO LIve pileti 24.05, peale seda kadus ära. Iseloomult ma väga kahtlustav persoon ei ole, aga soovitan nimetatud isikuga tegemist mitte teha. OO kasutajanimeks märkis ta KarliKi
    Enda naiivsust on narr reklaamida, aga pigem on see teistele teavituseks

    Comment

    • pilme10
      FPP Pro
      • Jun 2009
      • 224

      #3
      Re: OOPS Live Tallinn 25.05 ja Suomiturnaus 26.05.2012!

      lol

      see sama tüüp tahtis pärnus maja rentida, aga ei vastanud hiljem kirjadele.

      we got the fish

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #4
        Re: OOPS Live Tallinn 25.05 ja Suomiturnaus 26.05.2012!

        See on tänase päeva jooksul teine kaebus, tegime omalt poolt ka uurimustööd, mis võivad viitada ohule ja seetõttu on alates sellest hetkest kasutaja Karli staatus «Kahtlustatav Pettus(t)es» ja teema liigutatud «Pettused ja Petturid» alafoorumisse. Kui meie poolne uurimine on lõppenud anname teada, kas ja mida tuvastasime ning avalikustame kõik detailid.

        Niiakauaks kui kellegil veel on kaebusi kasutajale Karli siis andke sellest teada nii pea kui võimalik siin teemas või läbi PM-i.

        Comment

        • bauss
          Grinder
          • Sep 2009
          • 737

          #5
          Re: OOPS Live Tallinn 25.05 ja Suomiturnaus 26.05.2012!

          not sure kas sama isik, aga nime järgi nagu tundusk (eriti OO user KarliKi)

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #6
            Re: OOPS Live Tallinn 25.05 ja Suomiturnaus 26.05.2012!

            Tõenäoliselt on täpselt sama isik. Soovitan teda veel googeldada.

            Comment

            • mikk2468
              Vana Tegija
              • Nov 2009
              • 1039

              #7
              Re: OOPS Live Tallinn 25.05 ja Suomiturnaus 26.05.2012!

              http://foorum.pokkeriprod.com/showth...mp-S-N-G-stake

              Comment

              • ristijeesus
                Klubi Liige
                • Oct 2009
                • 2533

                #8
                Re: OOPS Live Tallinn 25.05 ja Suomiturnaus 26.05.2012!

                Karli Kiini puhul on tegu ikka kogenud ja teeneka petturiga. Teeb koostööd pokkeriprode kasutaja Kessu Saaretiga.

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #9
                  Re: OOPS Live Tallinn 25.05 ja Suomiturnaus 26.05.2012!

                  Mis tähendab koostööd?

                  Huvitav kui teha uus lehekülg: http://facebook.com/petturid. Siis leida «tankist» (ala miski suvaline 2p2 vend, kes elab ameerikas) ja lasta tal postitada selle Karli Kiini pilt ning nimi petturid facebook wallile ning siis hakata räigelt sheerima stiilis: Mr. XXXX YYYY, suur pettur - sheerige. Keda on üle lasknud siis pange pildi alla kommentaar.

                  Edu saatmisel peaks petturid leheküljel olema mingil ajal väga suur hulk fänne ja igasuguste kuulsate petturite nimesid-nägusid peaks suur osa eestimaalasi teadma. Lisaks kriitlise massi kaebuste juures on väga lihtne see vend menti viia ning mitmteks aastateks vanglasse mädanema panna.

                  Comment

                  • udikaz
                    Pokkerihai
                    • Nov 2009
                    • 1946

                    #10
                    Re: OOPS Live Tallinn 25.05 ja Suomiturnaus 26.05.2012!

                    väga pro idee ranka. see vähendaks kindlasti petturite tegutsemist long runnis (Y)

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #11
                      Re: OOPS Live Tallinn 25.05 ja Suomiturnaus 26.05.2012!

                      Krtiilise massi peaks tegelt väga kiirelt kokku saama. See too viimane nagla. Kui PN, HV ja PP on nõus näiteks oma profiilil sheerima facebook.com/petturid postitust siis saaks automaatselt 7000 inimeega otseselt kontakti, kes ongi selle venna riskirühm. Edasi leviks see nagu kulutuli: inimesed tahavad ju näha draamat :)

                      Pm, oleks tegu facebooki või hiljem facebooki tsiteeriva lehega stiilis: WANTED, mida võib näha mõndade lennujaamade seintel, kus otsitakse mõrtsukaid. Pearahasid ehk ei ole aga vähemalt mõnikümmend või mõnisada kaebust ning mõnikümmend tuhat sharemist ja kokku näinud seda mõnisadatuhat inimest.

                      Sellisel inimesel Eesti seltskondades edaspidi vist ei ole midagi teha, üleöö vist silm sinine või käsi kipsis ning kriitilise massi kommentaaride korral peaks tekkima võimudel juba vabatahtlik huvi antud isiku kohta. Või isik hoopis ise hirmust jookseb "turvaliste" müüride taha, sest omakohus, põlgamine ja mõnitamine võib-olla hullem kui vanglas kukeks olemine.

                      Comment

                      • Karli
                        Kahtlustatav Pettus(t)es
                        • May 2012
                        • 5

                        #12
                        Re: OOPS Live Tallinn 25.05 ja Suomiturnaus 26.05.2012!

                        Tere ka teile.
                        Nagu näha, ei olnud ma paar päeva foorumi sattunud, kuna olin kodust eemal internetita!
                        Mind palun ärge mingi petturiga siduge ja ka kasutajale erve ma ütlesin juba alguses, et soovin maksta Tartus sularahas!
                        Kas polnud nii? Palun kinnita mu juttu ja soovin tehingu lõpule viia!

                        Comment

                        • udikaz
                          Pokkerihai
                          • Nov 2009
                          • 1946

                          #13
                          Re: OOPS Live Tallinn 25.05 ja Suomiturnaus 26.05.2012!

                          jälle sama stiil cmon.

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #14
                            Re: OOPS Live Tallinn 25.05 ja Suomiturnaus 26.05.2012!

                            Algselt postitas Karli Vaata postitust
                            Tere ka teile.
                            Nagu näha, ei olnud ma paar päeva foorumi sattunud, kuna olin kodust eemal internetita!
                            Mind palun ärge mingi petturiga siduge ja ka kasutajale erve ma ütlesin juba alguses, et soovin maksta Tartus sularahas!
                            Kas polnud nii? Palun kinnita mu juttu ja soovin tehingu lõpule viia!
                            Loe viimaseid poste: http://foorum.pokkeriprod.com/showth...p/11013-Petis-!

                            Kuidagi tuttav jutt, sulle ei tundu? Ja kas ikka talle maksad ära?

                            Comment

                            • udikaz
                              Pokkerihai
                              • Nov 2009
                              • 1946

                              #15
                              Re: OOPS Live Tallinn 25.05 ja Suomiturnaus 26.05.2012!

                              võiks lives küll kokku sellise petturiga saada ja näha kuidas ta midagi ära maksab. imo seda ei juhtu never. sama asi nagu raamatuga ning samuti ka hinnavaatlusfoorumis. mõttetu mingit häma siia tulla ajama. maksa ära parem ja asi lahendatud. ammu peaks olema petturitest lehekülg facebookis.

                              Comment

                              Working...